Top 9 Tastatur US Layout – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

Rozložení US QWERTY, černé, robustní, odolný proti stříkající vodě, stojan na klávesnici, připojení USB, tiché psaní, Logitech K120 Kabelová obchodní klávesnice pro Windows a Linux

#ad
Logitech #ad - Kvalita, která vydrží: 3letá záruka zajišťuje bezstarostný a trvanlivý výkon. Jednoduše začít: jednoduše zapojte usb kabel klávesnice do usb portu vašeho PC nebo notebooku a můžete začít – není nutná žádná instalace softwaru.

Příjemné psaní: klávesnice logitech k120 nabízí lepší a trvalý zážitek z psaní s obvyklým rozložením včetně číselného bloku, F tlačítek a nízko položených kláves. Vhodné do kanceláře: k120 klávesnice je cenově výhodná mechanická kancelářská klávesnice, která zaručuje dlouhou životnost, robustní klávesy a úzký design chráněný proti stříkající vodě.

Doporučujeme také: naše sada bezdrátové klávesnice a myši logitech mk270 pro větší volnost pohybu, bezdrátové spojení, klávesové kombinace, multimediální tlačítka a dlouhou životnost baterie. Design s dlouhou životností: Úzký profil, design odolný proti stříkající vodě, robustní tlačítka a nastavitelné držáky klávesnice dělají z K120 ideální kancelářskou klávesnici.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.93
Délka17.72
Hmotnost1.21
Šířka6.1
Číslo dílu920-002479
Modelka920-002479
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

2. Logitech

#ad

Rozložení US QWERTY – černá, Logitech K120 kabelová klávesnice pro Windows

#ad
Logitech #ad - Kompatibilita: klávesnice v plné velikosti je kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo vyšším a spolehlivým a trvanlivým společníkem pro psací stůl doma nebo v kanceláři. Jednoduché nastavení a použití: kabelová klávesnice jednoduše připojte přes USB k počítači nebo notebooku a můžete ji okamžitě začít bez nutnosti instalace softwaru.

Upgrade s bezdrátovou klávesnicí logitech k270: k270 nabízí výdrž baterie 2 roky, jednoduché Plug & Play a spolehlivé bezdrátové spojení – pro svobodu bezdrátového připojení. Ochrana proti stříkající vodě: klávesnice s dlouhou životností má design chráněný proti stříkající vodě 2, klávesy s dlouhou životností a stabilní, sklopný stojánek na klávesnici – pro dlouhou životnost.

Celodenní komfort: logitech klávesnice zajišťuje díky klávesám s nízkým profilem a standardnímu rozložení v plné velikosti s klávesami F a číselnou klávesnicí pohodlný zážitek z psaní.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.93
Délka6.1
Hmotnost1.21
Šířka17.72
Číslo dílu2227373
Modelka920-002508
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

3. CHERRY

#ad

černá, neslyšný stisk kláves, mezinárodní rozložení USA QWERTY, plochý design, kabelová klávesnice, CHERRY STREAM KEYBOARD, jedinečný pocit při psaní

#ad
CHERRY #ad - Schválení GS. Nejmodernější design: plochá konstrukční výška, se zaměřením na to podstatné, homologace GS. Nejlepší komfort obsluhy: 3 integrované stavové ukazatele, perfektní odolnost proti skluzu, 10 kancelářských a multimediálních tlačítek. Nejvyšší kvalita: trvanlivý popis tlačítek, vlastní mechanika SX, ekoznačka Modrý anděl. Nejproduktivnější práce: tichý stisk tlačítek, bezkonkurenční pocit při psaní.
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry #ad
Výška0.71
Délka18.23
Hmotnost2
Šířka6.42
Číslo díluJK-8500EU-2
ModelkaJK-8500EU-2
ZárukaZáruka výrobce

4. CHERRY

#ad

CHERRY STREAM KEYBOARD TKL, modrý anděl, mezinárodní rozložení, klávesnice QWERTY, černá, kabelová klávesnice, neslyšný stisk kláves, SX nůžková mechanika

#ad
CHERRY #ad - Vylepšené, ergonomické držení ramen díky menší vzdálenosti klávesnice a myši. Pogumované nožky pro perfektní odolnost proti skluzu. Ekologická značka Modrý anděl. Tichý stisk kláves díky nůžkové mechanice SX. Nejlepší stream všech dob – v kompaktní verzi bez číselného bloku.
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry Europe GmbH #ad
Výška0.71
Délka14.84
Hmotnost1.5
Šířka6.42
Číslo díluJK-8600EU-2
ModelkaJK-8600EU-2
ZárukaZáruka výrobce

5. THE G-LAB

#ad

THE G-LAB Keyz Palladium herní klávesnice QWERTY US/NL/PL rozložení – vícebarevná RGB LED herní klávesnice s podsvícením, magnetická opěrka dlaní, tlačítka proti ghostingu – PC/PS4/Xbox One

#ad
THE G-LAB #ad - Keyz palladium byl vyvinut pro optimalizaci rychlosti psaní na klávesnici. Tlačítka mají životnost 30 milionů úhozů. Tato herní klávesnice je vybavena magnetickou opěrkou dlaní pro absolutní komfort. Dlouhá životnost + zaručena. Je nepostradatelným příslušenstvím, abyste zůstali pohodlně nainstalováni během nejdelších herních relací.

Tato hráčská klávesnice se používá zejména pro hry jako Fortnite, Minecraft. Zajišťuje rychlé, league of legends, přesné a pohodlné psaní. V případě dotazů nebo problémů vám náš zákaznický servis odpoví do 24 hodin, aby vám pomohl. S funkcí anti-ghosting můžete používat 26 tlačítek současně, bez sebemenších konfliktů nebo nežádoucích akcí. Programovatelné + praktické.

Podsvícení můžete nakonfigurovat pomocí personalizačního softwaru nebo přímo na klávesnici pomocí klávesových zkratek. Díky přizpůsobovacímu softwaru získáte s keyz palladium přístup k 12 modifikovatelným makrem! můžete okamžitě provádět komplexní akce a přizpůsobit svá makra hře. Je také možné přizpůsobit osvětlení klávesnice 7 dostupnými barvami. Ergonomický design nabízí ideální polohu a stará se o zdraví vašich zápěstí. Odnímatelné magnetické opěrky.
ZnačkaTHE G-LAB #ad
VýrobceAXS #ad
Hmotnost1.76
Číslo díluKEYZ-PALLADIUM/INT
ModelkaKEYZ-PALLADIUM/INT
Záruka2 roky

6. Logitech

#ad

Logitech K120 kabelová klávesnice pro Windows, anglické rozložení QWERTY – černá

#ad
Logitech #ad - Celodenní komfort: logitech klávesnice zajišťuje díky klávesám s nízkým profilem a standardnímu rozložení v plné velikosti s klávesami F a číselnou klávesnicí pohodlný zážitek z psaní.

Jednoduché nastavení a použití: kabelová klávesnice jednoduše připojte přes USB k počítači nebo notebooku a můžete ji okamžitě začít bez nutnosti instalace softwaru. Kompatibilita: klávesnice v plné velikosti je kompatibilní s Windows 7, 8, 10 nebo vyšším a spolehlivým a trvanlivým společníkem pro psací stůl doma nebo v kanceláři. Ochrana proti stříkající vodě: klávesnice s dlouhou životností má design chráněný proti stříkající vodě 2, klávesy s dlouhou životností a stabilní, sklopný stojánek na klávesnici – pro dlouhou životnost.

Upgrade s bezdrátovou klávesnicí logitech k270: k270 nabízí výdrž baterie 2 roky, jednoduché Plug & Play a spolehlivé bezdrátové spojení – pro svobodu bezdrátového připojení.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLOGITECH #ad
Výška0.93
Délka6.1
Hmotnost1.21
Šířka17.72
Číslo dílu920-002501
Modelka920-002501
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

7. KEMOVE

#ad

KEMOVE K98SE Ultra-Compact mechanická herní klávesnice s červeným spínačem

#ad
KEMOVE #ad - Vista und linux sind nur für Schreib- und Büroanwendungen geeignet. Dies ermöglicht es benutzern, das die Platzeffizienz maximiert und dabei wichtige Buchstaben, Aufgaben in verschiedenen Szenarien bequem auszuführen. Mit volltasten-anti-ghosting werden Verzögerungen eliminiert, sodass Sie effiziente und nahtlose Gaming- und Schreiberlebnisse genießen können.

Kompaktes 96%-layout: die mechanische tastatur k98se verfügt über ein 98-Tasten-Design, Zahlen und Funktionstasten erhält. Ideal für spieler, die eine ruhige Atmosphäre und schnelle Tastenanschläge bevorzugen. Kompatibilität und kundendienst: kompatibel mit windows 11/10/8/7/xp und mac os. Berragende erfahrung mit mechanischer tastatur: der rote schalter bietet leises, schnelles Tippen ohne spürbare taktile Hügel und Klicks. Das seitliche lichtleisten-Design verbessert das Beleuchtungserlebnis und verleiht der Tastatur eine modische Note.

Kemove-tastaturen haben eine einjährige Garantie, und unser Team wird innerhalb von 24 Stunden auf Ihre Anfragen reagieren! Optimiert für effizienz und komfort: die gaming-tastatur k98se verfügt über doppelt gespritzte Tastenkappen und einen zweistufigen Ständer, um ein erstklassiges Erlebnis zu gewährleisten. Software-unterstützung: die software der k98se-tastatur bietet vielfältige funktionen zur Anpassung und Verbesserung Ihrer Tastaturerfahrung. Vorgeschmierte schalter und Stabilisatoren verbessern das Tastengefühl und die Leistung. Hinweis: die Lichtfarbe kann nicht geändert werden.
ZnačkaKEMOVE #ad
VýrobceKEMOVE #ad
Výška1.38
Délka15.35
Hmotnost2.43
Šířka5.55
ModelkaK98SE
ZárukaEin Jahr Garantie

8. CHERRY

#ad

černá, tichá tlačítka, provoz na baterie, bezdrátová klávesnice s číselnou klávesnicí, 2,4 GHz rádiové spojení, plochý design, mezinárodní rozložení USA QWERTY, CHERRY KW 3000

#ad
CHERRY #ad - Snadná a rychlá instalace pomocí plug & play: umístěte pouze extra malý nano USB přijímač do USB portu požadovaného koncového zařízení – hotovo. Klávesnice potřebuje pouze jednu baterii AA součástí dodávky.

Bezdrátová kancelářská klávesnice v plné velikosti včetně kurzoru a číselného bloku: optimální pro použití ve velké kanceláři nebo doma – s 2, 4 GHz rádiovou technologií dosah až 10 m. Užitečné vlastnosti: stabilní, protiskluzová spodní strana, výklopné nožky pro nastavení výšky, e-mail, 4 přídavná tlačítka rychlý přístup k kalkulačce, prohlížeč a režim spánku.

Praktický indikátor stavu baterie: udává přehled o tom, kdy je čas vyměnit baterii. Absolutně spolehlivé: tichá tlačítka, až 10 milionů tlačítek bez ztráty kvality vstupu, s dlouhou životností popisování tlačítek, homologace GS "testovaná bezpečnost".
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry Europe GmbH #ad
Výška0.79
Délka18.03
Hmotnost1.11
Šířka6.69
Číslo díluJK-3000EU-2
ModelkaJK-3000EU-2
Záruka3 roky dobrovolně rozšířená záruka výrobce

9. Logitech

#ad

Linux a Chrome, PC / Laptop, USA QWERTY Layout, Black, odpočinek Palm, USB port, Splash-Oof, Logitech K280E Pro Wired Business Klávesnice pro Windows

#ad
Logitech #ad - Plochá tlačítka: tlačítka umožňují tichou a pohodlnou práci. Opěrka dlaní: velká podložka klávesnice od Logitech umožňuje i dlouhodobě vysoký komfort při práci.

Kryt chráněný proti stříkající vodě: Optimální ochrana hardwaru klávesnice v každodenním životě. Doporučujeme také: naše logitech k280e for business pro spolehlivé bezdrátové spojení, přehledný psací stůl a přídavná myš v plné velikosti s gumovou rukojetí. Rozsah dodávky: kabelová klávesnice K280e od Logitech. Moderní, elegantní profil: zaměstnanci oceňují rafinovaný design klávesnice a cítí se dobře na svém moderním pracovišti.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.79
Délka18.07
Hmotnost2.05
Šířka7.17
Číslo dílu920-005217
Modelka920-005217
Záruka3 roky omezená záruka na hardware