Top 10 Xiaomi Air Fry – Horkovzdušné fritézy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ninja

#ad

Kochen aus gefroren, Familiengröße, Ninja Luftfritteuse MAX, Luftfritteuse, Max Crisp, Dehydrieren, Braten, antihaftbeschichtet,, digital, 5,2 l, Aufwärmen, 6-in-1, Backen, verwendet kein Öl

#ad
Ninja #ad - 6 kochfunktionen: max crisp, backen, braten, dehydrieren. Bis zu 75% weniger fett* durch die Air Fry Funktion *Getestet gegen frittierte, um schnell leckere Hauptnetze, handgeschnittene Pommes Frites.

Verwenden sie wenig bis kein Öl: luftfrittieren zirkuliert heiße Luft, Beilagen und Snacks zu kochen. Kocht bis zu 50% schneller als Ventilatoröfen* *getestet gegen Fischfinger und Wurst. International products have separate terms, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions. Energiesparend: sparen sie bis zu 55 % ihrer stromrechnung* *Tests und Berechnungen basierend auf der empfohlenen Garzeit für Würstchen, mit Heißluftfrittierfunktion im Vergleich zu herkömmlichen Backöfen.

Familiengröße: 5, 2 l korb passt für ein 2 kg huhn oder 1, 4 kg Pommes. Kochen und knusprige tiefkühlkost in minuten mit Max Crisp, Air Fry, Aufwärmen, mit superschnellem Luftstrom und 240 °C Temperaturen.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceShark #ad
Výška14.17
Délka9.84
Hmotnost11.46
Šířka12.6
Číslo dílu700032283
Modelka700032283

2. COSORI

#ad

13 programů, 1700 W, horkovzdušná fritéza, CP 158-AF, Horkovzdušná fritéza COSORI 5,5 l XXL, fritéza s digitální LED dotykovou obrazovkou, předehřívání a udržování teploty, 100 receptů v němčině český jazyk nelze zaručit, bez oleje, bílá fritéza

#ad
COSORI #ad - Kniha receptů se 100 pokrmy. Horkovzdušná technologie umožňuje rychlou cirkulaci vzduchu pro uvaření přísad a získání charakteristické křupavosti fritovaných potravin bez potřeby používání oleje. Naše fritéza má k dispozici 100 lahodných německých receptů český jazyk nelze zaručit, které inspirují nápady na jednotlivá jídla.

Vyberte si z 11 jedinečných přednastavení, od hranolků přes zeleninu až po dezerty. Jednoduše klepněte na přednastavení pro automatické nastavení teploty a času nebo si vyberte vlastní nastavení pro osobní recepty. Horkovzdušná fritéza cosori byla oceněná cenou red dot 2019. Speciální hranatý design, který se lépe hodí na vaši pracovní desku a ukazuje váš módní vkus.

Xxl složení. Vaření s menším obsahem tuku. Tato horkovzdušná fritéza je perfektním dárkem pro rodinu nebo přátele, kteří dbají o své zdraví. 11 přednastavení jedním dotykem. Oceněno red dot award 2019. Horkovzdušná fritéza cosori 5, 5l xxl je určena pro rodinu s 3 – 5 osobami. Použijte horkovzdušnou fritézu s výkonem 1700 W, abyste rychle připravili jídlo pro vaši rodinu.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Výška12.64
Délka15.67
Hmotnost11.9
Šířka11.77
Číslo díluCP158-AF
ModelkaCP158-AF

3. COSORI

#ad

Předehřívání a udržování teploty, 11 programů, COSORI Horkovzdušná fritéza XXL 5,5 l Fritéza, fritéza bez oleje, režim, horkovzdušná fritéza s digitální LED dotykovou obrazovkou, horkovzdušná fritéza

#ad
COSORI #ad - Vařte jídlo s kuchařkou jako kuchař! s až 100 recepty v němčině, které pečlivě připravili kuchaři COSORI, může i začátečník připravit chutné pokrmy jako kuchař a rychle motivovat inspiraci k vaření. Stále si děláte starosti o velikost horkovzdušné fritézy? horkovzdušná fritéza COSORI XXL s velkou kapacitou dokáže uspokojit potřeby 3–5 osob, což se perfektně hodí k potřebám vás a vaší rodiny.

Klepněte a začněte vařit: ve srovnání s běžným typem tlačítka a běžným ovládáním jedním tlačítkem více přednastavených režimů vám dotyková obrazovka s jedním tlačítkem nabízí rychlejší způsob vaření. Jediným klepnutím můžete začít gurmánskou cestu. Vychutnejte si jídlo s rodinou. Ištění bylo tak snadné! fritovací koš s nepřilnavým povrchem lze jednoduše vyjmout a umýt v myčce, čímž uvolníte ruce a ušetříte čas. Ještě jíte vysoce kalorické smažené potraviny? zároveň si děláte starosti s obezitou a nezdravostí? pokud se rozhodnete pro horkovzdušnou fritézu COSORI můžete ušetřit až 85 % oleje a současně si vychutnat stejnou křupavou a šťavnatou chuť jako smažené potraviny, což vede ke zdravějšímu životnímu stylu.

Až 13 funkcí vaření: 11 přednastavených jídelních programů, funkce předehřívání a udržování teploty vám nabízí jedinečný a pohodlný zážitek z vaření, zaručuje ale také perfektní chuť pokrmů; můžete také nastavit čas a teplotu podle svého přání.
ZnačkaCOSORI #ad

4. Philips Domestic Appliances

#ad

Aplikace NutriU s recepty HD9270/90, dotyková obrazovka, fritéza bez oleje, horkovzdušná technologie Rapid Air, Horkovzdušná fritéza Philips Essential Airfryer XL – 6,2 l

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Zdravější vaření: lahodná, pražení, výživná jídla s až o 90 % nižším obsahem tuku* od lídra na trhu v oblasti horkovzdušných fritéz** – fritování, pečení, grilování a dokonce ohřívání.

Snadné čištění: horkovzdušná fritéza s odnímatelnými díly vhodnými do myčky. Individuální recepty: stáhněte si naši aplikaci nutriu a objevte inspirativní recepty šité na míru vašim preferencím – s návodem krok za krokem český jazyk nelze zaručit. Zvenčí křupavá, uvnitř jemná: horkovzdušná technologie rapid air s jedinečným designem "mořská hvězdice" víří horký vzduch a připravuje chutné pokrmy, které jsou zvnějšku křupavé a uvnitř jemné.

Horkovzdušná fritéza xl pro celou rodinu: extra velká horkovzdušná fritéza s objemem 6, 2 litru a velkým košem 1, 2 kg až na 5 porcí – 7 přednastavených programů a dotyková obrazovka.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška15.87
Délka12.4
Hmotnost13.23
Šířka12.09
Číslo díluHD9270/90
ModelkaHD9270/90 Airfryer XL
ZárukaZáruka výrobce.

5. COSORI

#ad

šedá, COSORI Lite, horkovzdušná fritéza malá, max 230 °C, WiFi připojení, 100+ PDF recepty, horkovzdušná fritéza XL, 7 multifunkční, horkovzdušná fritéza 3,8 l, 1500 W, vhodná do myčky nádobí

#ad
COSORI #ad - Příprava. Závazek servisu z cosoricosori se vždy snaží nabídnout vám a vaší rodině více zdravých a chutných možností; 2letá záruka a profesionální zákaznický servis vám pomohou s důvěrou při používání produktů COSORI. Zdravější život – lahodnost bez oleje zažijte stejnou křupavou konzistenci jako u tradičních fritéz, avšak s působivou až o 97 procent nižší spotřebou oleje; díky jedinečné technologii ThermoIQ od COSORIs a maximální teplotě 230 °C jsou výsledky vaření ještě křupavější; kromě toho disponuje funkcí shake signální tón pro rovnoměrnost.

Kniha receptů cosori 100+ cosori vám pomůže se inspirovat; profesionální kuchaři cosori vytvářejí více než 100 receptů na míru; hledejte COSORI na sociálních médiích, abyste objevili další kreativní recepty ovlivňujících sociálních médií a sdíleli své vlastní zkušenosti. Inteligentní ovládání wifi, vaření může být jednodušší díky inteligentnímu ovládání sledujte proces vaření kdykoli a kdekoli, a je zde také funkce připomenutí pro dokončení procesu vaření; již nemusíte čekat přímo na místě. Příslušenství cosori doporučujeme vám použít oficiální pečicí papír COSORI a příslušenství pro horkovzdušnou fritézu COSORI pro další informace.

Lze mýt v myčcekoš i křupací deska lze mýt v myčce pro snadné čištění; silikonové rohy křupavé desky usnadňují přístup při odstraňování potravin. Perfektní jídlo za méně času nejlepší přítel vaší kuchyně pro rychlá, chutná a zdravá jídla; s upgradem rychlosti vaření umožňuje COSORI Lite teploty až 230 °C; vaří až o 30 % rychleji než COSORI Premium, takže spotřebovává méně času a méně energie. Kuchyňský talent 7 v 1 s jedním dotykem 7 multifunkcí, včetně předehřívání a udržování teploty si můžete vychutnat různé druhy lahodných pokrmů jednoduše doma; intuitivní ovládání dotykové obrazovky zjednodušuje automatické nastavení teploty a času.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Výška10.83
Délka12.8
Hmotnost9.75
Šířka13.58
Číslo díluCAF-LI401S
ModelkaCAF-LI401S

6. Philips Domestic Appliances

#ad

Aplikace NutriU Recepten-App Touchscreen HD9252/90, technologie Rapid Air, fritéza Zonder Olie, Fritéza Philips Essential Airfryer – pánev 4,1 l

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Zvenčí křupavá, uvnitř jemná: technologie rapid-air s jedinečným designem "mořská hvězdice" zajišťuje optimální cirkulaci horkého vzduchu pro chutně křupavé a jemné pokrmy. ***. Zdravější vaření: chutná, výživná jídla s až o 90 % nižším obsahem tuku* od světového lídra v oblasti horkovzdušných fritéz** – pečení, smažení, grilování a dokonce ohřívání.

Vařte až o 50 % rychleji a ušetřete až 70 % energie, pokud vaříte s horkovzdušnou fritézou Philips místo trouby. Velká fritéza: s objemem 4, 1 litru a objemem koše 0, 8 kg můžete připravit vše od kuřecího masa a hranolků až po pečivo a grilovanou zeleninu – 7 předprogramovaných nastavení a dotykový displej.

Personalizované recepty: stáhněte si naši aplikaci nutriu a najděte inspirující recepty pro zdravý životní styl, které jsou přizpůsobeny vašim preferencím – můžete je zcela jednoduše napodobit krok za krokem. Snadné čištění: horkovzdušná fritéza s odnímatelnými díly vhodnými do myčky.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška11.61
Délka14.17
Hmotnost10.01
Šířka10.39
Číslo díluHD925290
ModelkaHD9252/90
Záruka2 roky výrobce.

7. Proscenic

#ad

100 online receptů v němčině, aplikace a hlasové ovládání, černá, Proscenic Horkovzdušná fritéza T22, 5l horkovzdušná fritéza, nízká hlučnost/BPA & PFOA zdarma na hranolky/pizzu/kuře, 11 programů

#ad
Proscenic #ad - Zdravý život při vaření s horkovzdušnou fritézou t22 není k fritování zapotřebí žádný olej. E se snadno čistí a jehož BPA a PFOA jsou pod kontrolou. Nepřilnavý povrch s bezpečnostní certifikacíkoš je vybaven nepřilnavým povrchem, takže pro ovládání můžete jen stát a podívat se naplocho, tzn.

Zení aplikací & online recepty: s aplikací proscenic můžete svou fritézu zcela jednoduše ovládat, plánovat a sledovat proces vaření; můžete také vytvářet a sdílet své vlastní recepty v aplikaci. Technologie turbo air s technologií turbo air cirkulujícího ohřevu 360°, 7násobnou rychlostí cirkulace vzduchu, účinnost vaření se zvyšuje o 30 % vnitřní vlhkost potravin se rychle zablokuje, čímž se potraviny křupavé a šťavnaté a rovnoměrné zahřívání.111 inteligentních funkcí vaření horkovzdušná fritéza proscenic t22 s 11 přednastavenými menu, všechny jsou spojeny do jednoho velkého LED displeje, udržování tepla, hranolky, například steaky, pizza, nastavení teploty/času, kuřecí maso, koláče atd.

Předehřívání, rychlé ovládání jedním tlačítkem je velmi jednoduché a pohodlné. Tak vznikají chutné, smažené pokrmy s až o 90 % méně tuku ve srovnání s běžnými metodami vaření – pro perfektní rovnováhu mezi zdravím a dobrotami. Ovládací panel je umístěn na horní straně fritézy, abyste ji mohli pohodlně ovládat. Využívá princip vysokorychlostní cirkulace vzduchu pro rychlé zahřátí potravin a křupavé pokrmy.
ZnačkaProscenic #ad
Výrobceproscenic #ad
Výška12.05
Délka14.21
Hmotnost9.04
Šířka10.67
Číslo dílu8813300112-DI
ModelkaT22
Záruka12 měsíců.

8. Ninja

#ad

Nepřilnavý povrch, 6 v 1, Ninja Horkovzdušná fritéza Air Fryer Max, AF160EU, rodinná velikost, 5,2 l Airfryer, koš vhodný do myčky, šedá a černá

#ad
Ninja #ad - 6 funkcí vaření: max crisp, air fry, ohřívání, pečení, dehydratace. Kuchařka s recepty od šéfa. Obsahuje: nepřilnavý povrch a křupavou desku lze mýt v myčce na nádobí. Rozměry: v 36 cm × Š 25 cm × h 32 cm.

Ušetřete až 55% nákladů na energii oproti troubám s horkovzdušnými fritézami ninja *testy a výpočty založené na doporučené době vaření párků při použití funkce horkovzdušného fritování ve srovnání se dvěma reprezentativními kamny. Vaří 4–6 porcí: 5, 2litrová zásuvka pojme 2kg kuře nebo 1, 4 kg hranolků. Barva: šedá/černá. Vařte a křupavě zmrazené jídlo během několika minut s Max Crisp, pražení, za použití super rychlé cirkulace vzduchu a teplot 240 °C.

Vaří až o 50 % rychleji než cirkulační kamna* *Testováno s rybími tyčinkami a klobásy. Hmotnost: 5, 2 kg. PouŽÍvejte jen málo až žádný olej: air fry pro rychlé vaření chutných hlavních pokrmů, příloh a občerstvení – až o 75 % méně tuku* *Testováno ve srovnání se smaženými, ručně řezanými hranolky.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška14.17
Délka9.84
Hmotnost11.46
Šířka12.6
Číslo díluAF160EU
ModelkaAF160EU
Záruka2 roky výrobce.

9. Proscenic

#ad

Proscenic Heißluftfritteuse, Fritteuse Aerofryer 5,5L XXL, App und Sprachsteuerung, 1700W Airfryer

#ad
Proscenic #ad - Geeignet für eine ganze familie mit 4–6 mitgliedern, ausgestattet mit 1700W Leistung, keine Notwendigkeit, die bis zu 85 % weniger Fett frittierte Lebensmittel mit Familie und Freunden genießen können. Antihaftbeschichteter und sicherer Korb. Außerdem werden wir ein englisches Kochbuch im Paket enthalten.

Kapazität und leistung. Sie müssen also nur die bereitgestellten Rezepte befolgen, um das Kochen automatisch durchzuführen. Kochbuch und rezepte unsere app bietet eine vielzahl von online-rezepten, um das Essen für die Heißluftfritteuse zuzubereiten, dies ist ein großer helfer für diejenigen, die nicht gut kochen. Schnelle luftzirkulation: hat die neu entwickelte schnelle heißlufttechnologie übernommen, und durch einen dicken Haufen von Lebensmittelpartikeln durchdrungen, um die Wärme von allen Seiten in einer sehr hohen Intensität über das Essen zu übertragen und zu verteilen, die Lebensmittel knuspriger machen.

Brigens, sich um zu viel Essen und nicht genug Leistung zu kümmern. Smart control method air fryer proscenic can be easily and conveniently operated through the APP "Proscenic" or Alexa to create cooking schedules, adjust and monitor the cooking process, customize your own recipes and so on. Es ist einfach, die auswahl sowohl auf der Maschine über den LED-One-Touch-Bildschirm als auch über die App zu treffen. Benutzerfreundliche, die fast alle typischen Speisen abdecken, funktionale 8 voreingestellte menüs auf dem led-touchscreen und der App, die wir jeden Tag kochen.
ZnačkaProscenic #ad
VýrobceProscenic #ad
Výška5.05
Délka4.87
Hmotnost9.92
Šířka4.9
Číslo dílu98-030101-10-DI
Modelka98-030101-10-DI

10. Xiaomi

#ad

Funkce časovače, Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3,5 l horkovzdušná fritéza s OLED displejem a volitelnou aplikací pro iOS/Android Mi Home 1 500 W, 40°-200 °C, lze mýt v myčce, 3,5 litru, kompatibilní s Google Assistant

#ad
Xiaomi #ad - Dvouvrstvý nepřilnavý povrch – odolný povrch s nepřilnavým povrchem, který usnadňuje čištění. Chytré recepty – snadno se učí i pro začátečníky. Inteligentní funkce plánování až 24 h – přednastavení fritézy a při příchodu domů na vás čeká teplé jídlo.

Vytáhněte koš pro zastavení – sledujte stav vaření v reálném čase. Dotykový displej oled – uživatelsky definovaný displej, který je zábavný. Doba nepřetržitého provozu 24 h. Nepřerušované vaření až 24 h – nastavitelná teplota od 40 °C do 200 °C. Zdravé a rychlé – 360° cirkulace horkého vzduchu. Není to jen horkovzdušná fritéza – jedná se o jogurtovač, sušičku ovoce, mikrovlnnou troubu a elektrickou troubu. Chutná, nízkotučná jídla, která se vaří obratem ruky. Snadné použití s inteligentními recepty.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška11.97
Délka13.19
Hmotnost8.6
Šířka9.92
Číslo díluXM200038-99
ModelkaXM200038-99
Záruka24měsíční zákonná záruka.