Top 10 Watches For Kids – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Slothcloud

#ad

Krokoměr, 19 sportovních režimů, budík, dětské dárky pro teenagery, sledování srdeční frekvence, monitor spánku, Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky, fitness sledovač aktivity, vodotěsnost IP68

#ad
Slothcloud #ad - Iroká kompatibilita a podpora více dlouhých pohledů fitness hodinky podporují a jsou kompatibilní s většinou smartphonů android 4. 4 výše, francouzštině, pokud je telefon 24 hodin zobrazen, němčině, japonštině, italštině, lze nastavit na 12 hodin nebo 24 hodin, španělštině, následujte změnu jazyka systému telefonu.

2 druhy zobrazení hodinek, angličtině, iOS 8. 0 nebo vyšších. Děti si mohou vybrat tapetu, která přichází s aplikací "H-Band" nebo nahrát oblíbenou fotografii jako tapetu. Měřič srdeční frekvence 7/24 a monitor spánkuchytré hodinky umí přesně sledovat údaje o srdeční frekvenci. Měli byste přiměřeně přizpůsobit svůj životní styl, poskytnout komplexní analýzu kvality dětského spánku hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení, abyste pomohli dětem. Připomenutí sedentárního režimu, připomenutí volání / SMS/zpráv atd.

Vzdálenost a spálené kalorie vašich dětí. Podporuje 8 režimů aktivity: plavání, připraveno k hraní ve vodě. Podpora dětských hodinek v čínštině, pak je fitness tracker zobrazen 24 hodin. Ciferník si můžete přizpůsobit pomocí aplikace "H-Band" a vybrat si svůj oblíbený styl ciferníku. Má spoustu zábavy a užitečných funkcí, 4" lze nastavit jas a obrazovka se automaticky rozsvítí, Vánocům pro děti, chlapce, chlapce a dívky, dívky a teenageryDětské vodotěsné inteligentní hodinky mají módní a roztomilý design.
ZnačkaSlothcloud #ad
VýrobceSlothcloud #ad
Výška0.71
Délka10.04
Hmotnost0.07
Šířka3.23
ModelkaH97
Záruka1 rok výrobce

2. Slothcloud

#ad

Dětské dárky pro teenagery, fitness sledovač aktivity, sledování srdeční frekvence, 19 sportovních režimů, monitor spánku, krokoměr, vodotěsnost IP68, budík, Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky

#ad
Slothcloud #ad - Má spoustu zábavy a užitečných funkcí, chlapce a dívky, 4" lze nastavit jas a obrazovka se automaticky rozsvítí, skvělý dárek k narozeninám, chlapce, Novému roku, dívky a teenageryDětské vodotěsné inteligentní hodinky mají módní a roztomilý design.

Připomenutí sedentárního režimu, jízda na kole, připraveno k hraní ve vodě. Měli byste přiměřeně přizpůsobit svůj životní styl, abyste pomohli dětem. Iroká kompatibilita a podpora více dlouhých pohledů fitness hodinky podporují a jsou kompatibilní s většinou smartphonů android 4. 4 výše, francouzštině, španělštině, italštině, pokud je telefon 24 hodin zobrazen, angličtině, následujte změnu jazyka systému telefonu.

Podporuje 8 režimů aktivity: plavání, basketbal, běh, jóga, připomenutí volání / SMS/zpráv atd. Vodotěsnost IP68, atd. Měřič srdeční frekvence 7/24 a monitor spánkuchytré hodinky umí přesně sledovat údaje o srdeční frekvenci. Barevný dotykový displej 1, Vánocům pro děti, teenagery. 2 druhy zobrazení hodinek, iOS 8. 0 nebo vyšších. Diy-watch face : inteligentní hodinky mohou přizpůsobit obrázek pozadí.
ZnačkaSlothcloud #ad
VýrobceSlothcloud #ad
Výška0.71
Délka10.04
Hmotnost0.07
Šířka3.27
ModelkaH97
Záruka1 rok výrobce

3. Slothcloud

#ad

Budík, vodotěsnost IP68, Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky, krokoměr, monitor spánku, 19 sportovních režimů, fitness sledovač aktivity, dětské dárky pro teenagery, sledování srdeční frekvence

#ad
Slothcloud #ad - Ciferník si můžete přizpůsobit pomocí aplikace "H-Band" a vybrat si svůj oblíbený styl ciferníku. Zdravější životní styl rozvíjet. Tyto údaje můžete vidět přímo na dětských hodinkách, lehký spánek a čas probuzení, poskytnout komplexní analýzu kvality dětského spánku hluboký spánek, které vám pomohou lépe porozumět zdraví vašich dětí.

Podporuje 8 režimů aktivity: plavání, vodotěsnost IP68, atd. Připomenutí sedentárního režimu, chůze, připomenutí volání / SMS/zpráv atd. Fotbal, jóga, připraveno k hraní ve vodě. Má spoustu zábavy a užitečných funkcí, novému roku, chlapce a dívky, skvělý dárek k narozeninám, 4" lze nastavit jas a obrazovka se automaticky rozsvítí, dívky a teenageryDětské vodotěsné inteligentní hodinky mají módní a roztomilý design. Make kids fitness fun and build healthy habitscelodenní sledování aktivity: automaticky sleduje kroky, basketbal, jízda na kole, běh, vzdálenost a spálené kalorie vašich dětí.

Velký dárek pro děti, když zvednete zápěstí. Iroká kompatibilita a podpora více dlouhých pohledů fitness hodinky podporují a jsou kompatibilní s většinou smartphonů android 4. 4 výše, italštině, japonštině, španělštině, lze nastavit na 12 hodin nebo 24 hodin, pokud je telefon 24 hodin zobrazen, němčině, iOS 8.0 nebo vyšších. Měřič srdeční frekvence 7/24 a monitor spánkuchytré hodinky umí přesně sledovat údaje o srdeční frekvenci.
ZnačkaSlothcloud #ad
VýrobceSlothcloud #ad
Výška0.71
Délka10.04
Hmotnost0.07
Šířka3.23
ModelkaH97
Záruka1 rok výrobce

4. Slothcloud

#ad

Fitness sledovač aktivity, 19 sportovních režimů, vodotěsnost IP68, sledování srdeční frekvence, budík, krokoměr, dětské dárky pro teenagery, monitor spánku, Dětské chytré hodinky pro chlapce a dívky

#ad
Slothcloud #ad - Měřič srdeční frekvence 7/24 a monitor spánkuchytré hodinky umí přesně sledovat údaje o srdeční frekvenci. Diy-watch face : inteligentní hodinky mohou přizpůsobit obrázek pozadí. Připomenutí sedentárního režimu, jóga, jízda na kole, basketbal, připomenutí volání / SMS/zpráv atd.

Běh, vzdálenost a spálené kalorie vašich dětí. Tyto údaje můžete vidět přímo na dětských hodinkách, poskytnout komplexní analýzu kvality dětského spánku hluboký spánek, které vám pomohou lépe porozumět zdraví vašich dětí. Zdravější životní styl rozvíjet. Měli byste přiměřeně přizpůsobit svůj životní styl, lehký spánek a čas probuzení, abyste pomohli dětem. Barevný dotykový displej 1, když zvednete zápěstí. Ciferník si můžete přizpůsobit pomocí aplikace "H-Band" a vybrat si svůj oblíbený styl ciferníku.

Podpora dětských hodinek v čínštině, následujte změnu jazyka systému telefonu. Velký dárek pro děti, novému roku, 4" lze nastavit jas a obrazovka se automaticky rozsvítí, skvělý dárek k narozeninám, dívky a teenageryDětské vodotěsné inteligentní hodinky mají módní a roztomilý design. Děti si mohou vybrat tapetu, která přichází s aplikací "H-Band" nebo nahrát oblíbenou fotografii jako tapetu. Podporuje 8 režimů aktivity: plavání, fotbal, připraveno k hraní ve vodě.
ZnačkaSlothcloud #ad
VýrobceSlothcloud #ad
Výška0.71
Délka10.04
Hmotnost0.07
Šířka3.23
ModelkaH97
Záruka1 rok výrobce

5. Igreeman

#ad

Kamera, SOS, děti, dárek pro 4-10 let růžová, kapesní svítilna, budík, hudba, Igreeman Chytré hodinky, dětské hodinky, chytré hodinky, telefon pro dívky a chlapce s hrami, krokoměr, funkce volání

#ad
Igreeman #ad - Pokud nastavíte budík, hodinky probudí vaše dítě. 19 her a školních režimů & torch kidnerské hodinky s hrami mají 19 různých her, které ještě zvyšují zábavu z hodinek na mobil. Dárek pro dětské hodinky pro chlapce a dívky od 4 do 12 let. Dětský telefon chytré hodinky pro děti s telefonováním, 19 her/sos/školní režim/krokoměr, torch/kamery/hudba/video/ budík/audiokniha/kapesní kalkulačka/přehrávač/6 jazyků / tichý provoz/formát 12/24 hodin.

Hodinky pro dívky a chlapce mají nový režim pro nastavení doby hraní, který sladí hru a život. Karty učí děti o zvířatech, 54" IPS dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Hudba a budík a audiokniha chytré hodinky pro dívky a chlapce s hudbou, budíkem a audioknihou. Telefon a soschytré hodinky dětské s dvoucestným hovorem, pokud je vložena 2g nano karta.

Sos v případě nouze dvakrát klikněte na tlačítko Domů, hodinky Kids automaticky vyberou první dvě telefonní čísla v kontaktu jedno po druhé. Chytré hodinky s kapesní svítilnou přinášejí dětem světlo ve tmě. Dětské hodinky s funkcí volání lze uložit 10 kontaktů. Hodinky jsou dodávány s nálepkou pro přizpůsobení fotografie, kterou chcete pořídit. Krokoměr & kamera a učební kartachytré hodinky pro děti s 1, takže rodiče mohou zjistit počet kroků.
ZnačkaIgreeman #ad
VýrobceIGREEMAN #ad
Výška0.5
Délka9.4
Hmotnost0
Šířka1.38
Číslo díluX53
ModelkaX53

6. Igreeman

#ad

Kapesní svítilna, budík, kamera, dárek pro 4-10 let modrá, funkce volání, hudba, chytré hodinky, krokoměr, Igreeman Chytré hodinky, děti, dětské hodinky, telefon pro dívky a chlapce s hrami, SOS

#ad
Igreeman #ad - Sos v případě nouze dvakrát klikněte na tlačítko Domů, hodinky Kids automaticky vyberou první dvě telefonní čísla v kontaktu jedno po druhé. Hodinky pro dívky a chlapce mají nový režim pro nastavení doby hraní, který sladí hru a život. 19 her a školních režimů & torch kidnerské hodinky s hrami mají 19 různých her, které ještě zvyšují zábavu z hodinek na mobil.

Hudba a budík a audiokniha chytré hodinky pro dívky a chlapce s hudbou, budíkem a audioknihou. Dárek pro dětské hodinky pro chlapce a dívky od 4 do 12 let. Chytré hodinky pro děti s dobrou kvalitou zvuku usnadňují dětem zřetelně poslouchat příběhy a hudbu. Hodinky jsou dodávány s nálepkou pro přizpůsobení fotografie, 54" IPS dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Digitální dětské hodinky s krokoměrem a kamerou, kterou chcete pořídit.

Dětské hodinky s funkcí volání lze uložit 10 kontaktů. Karty učí děti o zvířatech, zelenině a ovoci. Telefon a soschytré hodinky dětské s dvoucestným hovorem, pokud je vložena 2g nano karta. Pokud nastavíte budík, hodinky probudí vaše dítě. Dětský telefon chytré hodinky pro děti s telefonováním, 19 her/sos/školní režim/krokoměr, torch/kamery/hudba/video/ budík/audiokniha/kapesní kalkulačka/přehrávač/6 jazyků / tichý provoz/formát 12/24 hodin.
ZnačkaIgreeman #ad
VýrobceIGREEMAN #ad
Výška0.5
Délka9.4
Hmotnost0.2
Šířka1.38
Číslo díluX53
ModelkaX53

7. Igreeman

#ad

SOS, dárek pro 4-10 let fialová, chytré hodinky, hudba, kamera, děti, Igreeman Chytré hodinky, funkce volání, kapesní svítilna, dětské hodinky, krokoměr, telefon pro dívky a chlapce s hrami, budík

#ad
Igreeman #ad - Pokud nastavíte budík, hodinky probudí vaše dítě. Chytré hodinky pro děti s dobrou kvalitou zvuku usnadňují dětem zřetelně poslouchat příběhy a hudbu. Digitální dětské hodinky s krokoměrem a kamerou, zelenině a ovoci. Hodinky jsou dodávány s nálepkou pro přizpůsobení fotografie, kterou chcete pořídit.

Telefon a soschytré hodinky dětské s dvoucestným hovorem, pokud je vložena 2g nano karta. Krokoměr & kamera a učební kartachytré hodinky pro děti s 1, takže rodiče mohou zjistit počet kroků. Dětské hodinky s funkcí volání lze uložit 10 kontaktů. Chytré hodinky s kapesní svítilnou přinášejí dětem světlo ve tmě. Karty učí děti o zvířatech, 54" IPS dotykovým displejem s vysokým rozlišením. Sos v případě nouze dvakrát klikněte na tlačítko Domů, hodinky Kids automaticky vyberou první dvě telefonní čísla v kontaktu jedno po druhé.

Hudba a budík a audiokniha chytré hodinky pro dívky a chlapce s hudbou, budíkem a audioknihou. 19 her a školních režimů & torch kidnerské hodinky s hrami mají 19 různých her, které ještě zvyšují zábavu z hodinek na mobil. Hodinky pro dívky a chlapce mají nový režim pro nastavení doby hraní, který sladí hru a život. Dětský telefon chytré hodinky pro děti s telefonováním, 19 her/sos/školní režim/krokoměr, torch/kamery/hudba/video/ budík/audiokniha/kapesní kalkulačka/přehrávač/6 jazyků / tichý provoz/formát 12/24 hodin.
ZnačkaIgreeman #ad
VýrobceIGREEMAN #ad
Výška0.5
Délka9.4
Šířka1.38
Číslo díluX53
ModelkaX53

8. OKYUK

#ad

Více stylů na výběr, kompetence obrazu, vodotěsná dotyková obrazovka pro 4–12 chlapců a dívek černý, WLAN, SOS, OKYUK Chytré hodinky 4G pro děti s, obousměrné hovory, GPS tracker

#ad
OKYUK #ad - Je kompatibilní se systémy iOS i Android. Chytré hodinky cjc kids mají uživatelsky přívětivou 1, 0 HD 240 x 240 dpi. Vaše dítě může s hodinkami telefonovat a provádět video chatování hladce a rychle. Ultimativní dárek pro děti: dětské chytré hodinky okyuk podporují 4g nano sim kartu není součástí dodávky. Pokrytí sítě je rozsáhlé a přesné.

To vašemu dítěti nabízí svobodu a současně zajišťuje jeho bezpečnost. 2024 nové 4g dětské chytré hodinky : naše chytré hodinky 4g pro děti jsou plné důležitých funkcí: osobní videohovory, hlasový chat, bezpečné zóny, wlan, textové zprávy, funkce proti ztrátě, historie polohy, tlačítko SOS, fotoalbum, třídní režim, sledování LBS GPS, kapesní svítilna, budík, HD kamera, alarm při nízkém stavu baterie, nastavitelný jas obrazovky a více Je to perfektní dárek pro děti ve věku 3–12 let. Bezpečnost a spolehlivý společník pro děti: gps hodinky pro děti podporují 4g/wi-fi/gps/lbs polohování v reálném čase a nabízí vyšší přesnost než 2g chytré hodinky. Baterie s dlouhou životností a velkorysá paměť: náš telefon s hodinkami má 700mah baterii, která se rychle nabíjí plné nabití za pouhé 2 hodiny a nabízí pohotovostní dobu 3–5 dní.

S 8 gb pamětí je dostatek místa pro videa, fotografie a hudbu, aby splnily všechny potřeby vašeho dítěte. Obsahuje tlačítko sos; v nouzových případech může vaše dítě stisknout tlačítko po dobu 3 sekund a zahájit tak hovory na 3 přednastavená čísla SOS dokud někdo neodpoví. Současně podporujeme také wi-fi připojení, které pro vás nejen ukládá data, ale také vám pomůže najít polohu vašeho dítěte stabilněji a přesněji. Od té doby již vzdálenost není překážkou pro komunikaci a pomáhá dětem včas řešit problémy.
ZnačkaOKYUK #ad
VýrobceOKYUK #ad
ModelkaT45
Záruka1 rok

9. OKYUK

#ad

Vodotěsná dotyková obrazovka pro 4–12 chlapců a dívek fialová, GPS tracker, SOS, OKYUK 4G chytré hodinky pro děti, na výběr z více stolních stylů, kompetence obrazu, WLAN, obousměrné hovory

#ad
OKYUK #ad - Přes aplikaci můžete dokonce uložit až 20 často používaných kontaktů, abyste svému dítěti usnadnili práci. Je kompatibilní se systémy iOS i Android. To vašemu dítěti nabízí svobodu a současně zajišťuje jeho bezpečnost. Baterie s dlouhou životností a velkorysá paměť: náš telefon s hodinkami má 700mah baterii, fotografie a hudbu, která se rychle nabíjí plné nabití za pouhé 2 hodiny a nabízí pohotovostní dobu 3–5 dní.

Od té doby již vzdálenost není překážkou pro komunikaci a pomáhá dětem včas řešit problémy. S 8 gb pamětí je dostatek místa pro videa, aby splnily všechny potřeby vašeho dítěte. Bezpečnost a spolehlivý společník pro děti: gps hodinky pro děti podporují 4g/wi-fi/gps/lbs polohování v reálném čase a nabízí vyšší přesnost než 2g chytré hodinky. Současně podporujeme také wi-fi připojení, které pro vás nejen ukládá data, ale také vám pomůže najít polohu vašeho dítěte stabilněji a přesněji. Chytré hodinky cjc kids mají uživatelsky přívětivou 1, 0 HD 240 x 240 dpi. 4g 2cestné video a hlasové hovory: s wi-fi a speciální aplikací můžete s dítětem vést videochat v reálném čase, 83" hd obrazovku se snadno navigovatelným rozhraním a obrazovkou s rozlišením 2, ať už se nacházíte.

Obsahuje tlačítko sos; v nouzových případech může vaše dítě stisknout tlačítko po dobu 3 sekund a zahájit tak hovory na 3 přednastavená čísla SOS dokud někdo neodpoví. Vaše dítě může s hodinkami telefonovat a provádět video chatování hladce a rychle. 2024 nové 4g dětské chytré hodinky : naše chytré hodinky 4g pro děti jsou plné důležitých funkcí: osobní videohovory, wlan, hd kamera, tlačítko sos, funkce proti ztrátě, historie polohy, budík, kapesní svítilna, bezpečné zóny, fotoalbum, třídní režim, hlasový chat, sledování LBS GPS, alarm při nízkém stavu baterie, textové zprávy, nastavitelný jas obrazovky a více Je to perfektní dárek pro děti ve věku 3–12 let.
ZnačkaOKYUK #ad
VýrobceOKYUK #ad
ModelkaT45
Záruka1 rok

10. OKYUK

#ad

Na výběr z více stolních stylů, vodotěsná dotyková obrazovka pro 4–12 chlapců a dívek růžová, GPS tracker, WLAN, SOS, obousměrné hovory, OKYUK 4G chytré hodinky pro děti, kompetence obrazu

#ad
OKYUK #ad - Vaše dítě může s hodinkami telefonovat a provádět video chatování hladce a rychle. Bezpečnost a spolehlivý společník pro děti: gps hodinky pro děti podporují 4g/wi-fi/gps/lbs polohování v reálném čase a nabízí vyšší přesnost než 2g chytré hodinky. Chytré hodinky cjc kids mají uživatelsky přívětivou 1, 0 HD 240 x 240 dpi.

Ultimativní dárek pro děti: dětské chytré hodinky okyuk podporují 4g nano sim kartu není součástí dodávky. Je kompatibilní se systémy iOS i Android. S 8 gb pamětí je dostatek místa pro videa, fotografie a hudbu, aby splnily všechny potřeby vašeho dítěte. Pokrytí sítě je rozsáhlé a přesné. 4g 2cestné video a hlasové hovory: s wi-fi a speciální aplikací můžete s dítětem vést videochat v reálném čase, 83" hd obrazovku se snadno navigovatelným rozhraním a obrazovkou s rozlišením 2, ať už se nacházíte. Současně podporujeme také wi-fi připojení, které pro vás nejen ukládá data, ale také vám pomůže najít polohu vašeho dítěte stabilněji a přesněji.

Od té doby již vzdálenost není překážkou pro komunikaci a pomáhá dětem včas řešit problémy. Baterie s dlouhou životností a velkorysá paměť: náš telefon s hodinkami má 700mah baterii, která se rychle nabíjí plné nabití za pouhé 2 hodiny a nabízí pohotovostní dobu 3–5 dní. Obsahuje tlačítko sos; v nouzových případech může vaše dítě stisknout tlačítko po dobu 3 sekund a zahájit tak hovory na 3 přednastavená čísla SOS dokud někdo neodpoví. To vašemu dítěti nabízí svobodu a současně zajišťuje jeho bezpečnost.
ZnačkaOKYUK #ad
VýrobceOKYUK #ad
ModelkaT45
Záruka1 rok