Top 10 Sehhilfen Bei Makuladegeneration – Čtecí lupy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eschenbach Optik

#ad

75 x 50 mm, 15113, Eschenbach OPTIK Lupa Ruční lupa s LED osvětlením mobiluxLED 75x50mm, 3,5 x zvětšení

#ad
Eschenbach Optik #ad - Není nutná výměna žárovky. Použité led osvětlení má životnost cca 50 Rozsah dodávky: lupa, pouzdro k nasazení na čočku, 3 nasazovací barevné filtry pro nejvhodnější teplotu barvy a intenzitu světla, 2 x AA demo baterie.

Volitelně: stojan/držák mobase od Eschenbach Optik pro čtení a práci s oběma rukama. 000 hodin. Jasné, homogenní osvětlení díky SMD LED a kolimační optice. Ve spojení s tvrdou vrstvou cera-tec mají odolnost proti poškrábání podobnou sklu. Až 10 × delší životnost baterií než při použití běžného světelného zdroje. Extrémně lehké a nerozbitné plastové čočky pxM.
ZnačkaEschenbach Optik #ad
VýrobceEschenbach Optik GmbH #ad
Výška1.61
Délka7.64
Hmotnost0.49
Šířka2.99
Číslo dílu15113
Modelka15113
Záruka2.

2. kinkaocio

#ad

Stolní lupa pro seniory, řemeslo, klenotnictví, makulární degenerace, mince, Lupa se světlem a stojanem, knihy, 30× 10× skládací lupa na čtení s 18 LED světlem, stmívatelná velká skleněná ruční lupa

#ad
kinkaocio #ad - Super jasná 18 led se 3 režimy: energeticky úsporných 18 vysoce kvalitních super jasných led světel nabízí možnosti studeného a teplého světla. Perfektní dárek pro seniory: balení obsahuje 1 x led lupa, 1 x hadřík. Vhodné také pro sběratele mincí, aby si ověřili detaily.

Je vhodná i pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí. Praktický skládací design: led lupa je ergonomicky tvarovaná, lehká, skládací a snadno se drží. 30násobné výkonné zvětšení: tato lupa je vybavena 30násobným a 10násobným zvětšením a poskytuje ultračistý výhled při čtení drobných výtisků nebo detailů. Lze ji postavit jako stolní lampu na stůl nebo použít jako lupu na psací stůl. Lze ji použít také jako přenosnou lupu při čtení nebo jako stojací lampu při práci na blízko. Děti mohou pomocí lupy pozorovat hmyz a rostliny a objevovat přírodu.

Je to vynikající dárek pro seniory a perfektní nástroj, 1 x uživatelskou příručku, který jim pomůže při čtení. Tato funkce je obzvláště užitečná pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí/krátkozrakostí, starší osoby nebo osoby se zrakovým postižením, kteří potřebují jasný výhled. Je ideální pro starší lidi ke čtení knih, klenotníky nebo umělecké řemeslníky, novin a dopisních známek. Vícenásobné použití: tato lupa na čtení je napájena 3 bateriemi aaa nejsou součástí dodávky a dodává se s malým hadříkem.
Značkakinkaocio #ad
Výrobcekinkaocio #ad
Výška0.04
Délka9.25
Šířka3.94
Číslo díluFDJ-White
ModelkaFDJ-White

3. NZQXJXZ

#ad

NZQXJXZ Upgraded Lupe mit Licht, Ganze Seite Lupenbrille mit 43 Ultrahellen und Dimmbaren LED Lichtern für Sehbehinderte und Senioren, 5X Wiederaufladbare Leselupe mit Licht für Senioren Groß

#ad
NZQXJXZ #ad - Vergrößerungsglas geschenkmacht ein tolles geschenk für jeden, menschen mit Sehbehinderungen oder alle, der gerne liest oder mit Kleingedrucktem arbeitet. Einfach zu bedienen und zu handhaben, ohne die Augen zu strapazieren. Große, 26x5, ohne die desktop-lupe mehrmals zu bewegen, 11 zoll/11x13 cm, rechteckige LupeDie Leselupe bietet einen großen Lesebereich von 8, der eine ganze seite text oder bilder abdecken kann, so dass Sie sich auf das Lesen konzentrieren können.

Das vergrößerungsglas kann aufgeladen und wiederholt verwendet werden, einfach in nur 2 Stunden voll aufladen und bis zu 12 Stunden verwenden. Usb-ladestationled-lupe nimmt den usb-lademodus anstelle des 3aaa-strommodus an. Ideal für Senioren, die bequem lesen wollen. Perfekt zum lesen von büchern, zeitungen, dokumenten, blendfreie Reflektor-Acryl-Linse, Broschüren und Kleingedrucktem, Karten, verzerrungsfreie, was die Klarheit und Detailgenauigkeit bei minimaler Verzerrung gewährleistet.

Leichtes objektivverfügt über eine hochwertige, die eine vergrößerung von bis zu 500% ermöglicht, einfach zu halten und zu verwenden. Verbesserte 43 leds lupe mit lichtdie lupe ist mit 43 led-leuchten ausgestattet, gleichmäßige Beleuchtung, die die Helligkeit mit einem Dimmerrad einstellen können. Ein usb-ladekabel ist in der Verpackung enthalten. Kann auch für hobbys, handwerk und andere Aktivitäten verwendet werden, die Präzision und Detailarbeit erfordern. Eingebaute led-leuchten sorgen für die richtige helle, reduzieren die Belastung der Augen und ermöglichen ein bequemes Lesen bei schlechten Lichtverhältnissen.
ZnačkaNZQXJXZ #ad
VýrobceZQXJXZ #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluNZZ35C1025FDJ
ModelkaNZZ35C1025FDJ

4. MagniPros See Things Differently

#ad

Low Vision, Senioři 3X, MagniPros See Things Differently Velká obdélníková lupa na čtení s 5násobným bifokálním sklem a 10 stmívatelnými LED diodami vám poskytne rovnoměrný výhled Lit pro čtení

#ad
MagniPros See Things Differently #ad - Etří oči pohromadě a tlumitelné: toto vedené lupa je ideální pro všechny, kteří vidí své oči kmeny slov na jedné straně, protože se zvětšuje a nabízí světlo bez oslnění. Der rollstmívač můžete jednoduchým způsobem nastavit jas Peaks při 600 lumenech pomocí kohoutku prstu dosáhnete perfektního osvětlení pro různé úkoly.

Ušetřete peníze a energii a užívejte si jasné světlo s dlouhou životností. 10 energeticky úsporných a trvanlivých smd led: naše smd led jsou dimenzovány tak, naše led osvětlení vydrží déle než 20 let, aby vydržely 100, 000+ hodin a rovnoměrně osvětlené zorné oblasti, aniž by se museli starat o pohřbívání nebo přehřátí. Dlouhá a široká zvětšovací čočka: obdélníková čočka simuluje především způsob, zvětšovací čočka pokrývá velké zorné pole, aniž byste museli neustále pohybovat rukama, 35" x 2, jakým vidíme věci, 5 a zvětšuje až o 300 %, čočka měří 4, menší bifokální čočka na rohu zvětšená až o 5 x 500%%.

Lehká a ergonomická rukojeť: pouze 7 uncí a rukojeť této led lupy je ergonomicky navržena tak, aby držela / držela většinu rukou, a je tak ideální pro všechny, kteří milují čtení po delší dobu. Degenerace. 3 x + 5 x bifokální křišťálově čisté čočky: velká obdélníková hlavní čočka může zvětšit až o 300 %, časopisů a také pro oční onemocnění, novin, zatímco menší bifokální sklo na rohu může zvětšit až 5 x 500 % pro detalis – perfektní pro čtení/prohlížení malých výtisků, jako je stárnutí očí a makula.
ZnačkaMagniPros See Things Differently #ad
VýrobceMagniPros #ad
Výška1.25
Délka10
Hmotnost0.5
Šířka3.5
Číslo díluED12
ModelkaNA

5. CARSON

#ad

Carson Illuminated Handheld 4x Lupa s LED a asférickou 3" čočkou SV-40

#ad
CARSON #ad - Vynikající zvětšovací sklo pro čtení drobného tisku, pro prohlížení detailů na mincích a známkách, pro modelářství a pro jiné požadavky Low Vision. Skvělá lupa pro lidi s makulární degenerací. Osvětlená asférická 4x ruční lupa | Průměr čočky: 3, 0 palce. Disponuje velmi jasným led světlem pro osvětlení zorné oblasti | provoz se 3 AAA bateriemi nejsou součástí dodávky. Asférická čočka umožňuje vyšší zvětšení a ostrost obrazu při současném snížení zkreslení od okraje k okraji.
ZnačkaCARSON #ad
VýrobceCarson #ad
Výška6.2
Délka3.1
Hmotnost0.19
Šířka1
Číslo díluSV-40
ModelkaSV-40
ZárukaZáruka 2 roky na vady výrobce.

6. Miiepls

#ad

Hodináři, ruční práce, hobby, známky, Velká lupa se světlem 3násobná kontrolní lupa, mince, starožitnosti, 5 LED lupa na čtení se 2 režimy stmívání, zvětšovací sklo pro seniory, inspekce, šperk, čtení

#ad
Miiepls #ad - Ideální pro každého, kdo chce číst déle. S pohodlnou rukojetí, snadné držení. 5 led a 2 režimy stmívání – 5 led zajišťuje dobré osvětlení a jasný výhled, nastavitelný režim vám umožňuje podle potřeby zvolit světlé nebo měkké osvětlení, aby se snížilo zatížení očí při nočním čtení.

Velká a dlouhá životnost – hlavní čočky jsou 11 × 6, časopisech, novinách, 4 cm, velké a široké obdélníkové magnifying sklo pokrývají velké pole pohledu a redukují oční stíny, dokumentech, odolné proti prasknutí a poškrábání. Můžete jej použít ke čtení knih, dětských věd, hmyzu, přírodně atd. A také ideální pro seniory se stárnoucíma očima, makulární degenerace. 3násobné zvětšení – lupa má vysoké rozlišení a vysokou propustnost, zvětšení je 3násobné, perfektní efekt zvětšení je užitečný pro starší lidi a zrakově postižené, jednoduché a jasné odečítání.

Vysoce kvalitní lupa je ideální pro čtení malých tisků v lahvích, mapách atd. Iroké použití – je velmi praktický pro děti, rostlin, mincí, uměleckých řemesel, šperků, starší nebo mladé lidi. Skládací rukojeť – skládací rukojeť snižuje velikost lupy a umožňuje pohodlné nošení a skladování.
ZnačkaMiiepls #ad
VýrobceMiiepls #ad
Výška0.01
Délka4.33
Šířka4.92
Číslo díluFDJ
ModelkaFDJ

7. NZQXJXZ

#ad

5-facher Leselupe Leicht und Großformatig für Lesen, Gleichmäßig Beleuchtete für Sehbehinderte und Senioren, 74 Ultrahellen und Dimmbaren LEDs in kalt/warm, Verbesserte Vollseiten-Lupe mit Licht

#ad
NZQXJXZ #ad - Sie sind auch energieeffizienter als herkömmliche LEDs. Darüber hinaus ist der griff dieses beleuchteten Vergrößerungsglases zusätzlich faltbar für den doppelten Gebrauch, was ergonomisch ist und ideal für Menschen ist, die gerne lange lesen. Diese lupe kann feine drucke um bis zu 500% ohne optische Verzerrung vergrößern.

Betrachtungsbereich 20 * 14 cm. Warme erinnerung wenn sie weitere fragen zu diesem produkt haben, uns zu informieren, zögern Sie bitte nicht, und wir werden unser Bestes tun, um Ihr Problem so schnell wie möglich zu lösen. Faltbares und ergonomisches griffdesign diese lupe ist leicht und speziell für ältere Menschen mit schwachen Händen konzipiert. Perfekt zum lesen von Büchern, Zeitungen, Zeitschriften und mehr. Großer betrachtungsbereich unsere lupe ist speziell darauf ausgelegt, wie Menschen lesen; sie deckt einen großen Betrachtungsbereich ab, ohne dass Sie Ihre Lupe mehrmals verschieben müssen. 74 superhelle verstellbare led die große lupe verfügt über 74 eingebaute ultrahelle leds, um augenbelastung durch ungleichmäßiges oder unzureichendes Licht zu reduzieren.

Dieses produkt wird mit 3 AAA-Batterien betrieben nicht im Lieferumfang enthalten. Linse aus optischem glas hergestellt aus acryllinsen von optischer qualität, die leichter und widerstandsfähiger als Glas sind und dennoch die gleiche Klarheit bieten. Sie können auch zwischen 3 verschiedenen modi von kaltem/warmem/kaltem und warmem Licht mit einem Schalter wählen, die für eine gleichmäßigere und hellere Ausleuchtung sorgen, um die geeignetste Beleuchtung auszuwählen.
ZnačkaNZQXJXZ #ad
VýrobceZQXJXZ #ad
Výška0.01
Délka7.87
Šířka8.07
Číslo díluNZZ20C0810ZDFDJ-F9
ModelkaZDFDJ-F9
Záruka30d.

8. Kaome

#ad

Velká 5 LED lupa se světlem, čtení, známky,, 2 režimy, mince, stmívatelná, hobby, zvětšovací sklo pro seniory, Kaome Skládací lupa na čtení, ruční práce, 2násobná ruční lupa, inspekce, hodináři

#ad
Kaome #ad - Design bočního spínače: led světelný spínač se nachází na straně rukojeti, v jedné rovině s rukojetí a pohodlně se drží. Zvětšení s vysokým rozlišení: Čočka se dvěma zvětšeními je vyrobena z akrylové pryskyřice s vysokým rozlišením, přirozeným zvětšením a vysokou propustností.

Použitelné pro osoby a rozsah : vhodné pro děti, amatéry, při stárnutí očí a makulární degeneraci, map, časopisů, seniory, abyste viděli jemné detaily knih, novin, koníčků a uměleckých řemesel. Přepínání mezi jasným a jemným světlem může snížit únavu očí způsobenou nočním čtením a chránit vaše oči.

5 led a 2 režimy stmívání: 5 led zajišťuje dobré osvětlení a jasný výhled. Skládací rukojeť: skládací lupa se nejen snadno přepravuje a skladuje, ale lze ji použít i vertikálně i horizontálně. Obdélníkové čočky pomáhají lépe číst.
ZnačkaKaome #ad
VýrobceKaome #ad
Výška0.01
Délka10.5
Hmotnost0.34
Šířka4.53
Číslo díluKM-GL03
ModelkaKM-GL03

9. Fancii

#ad

3,5x odnímatelné čočky – Náhlavní lupa Čelní lupa Zvětšovací brýle se světlem pro osoby nosící brýle, Šití, Čtení, Koníčky, Kosmetika a opravy, Klenotník, Fancii LED Čelenka s lupou Zvětšovací brýle se světlem – 1x

#ad
Fancii #ad - Noste jako brýle nebo jednoduše připevněte pomocí čelenky součástí dodávky pro bezpečnější držení. Dva super světlé energeticky úsporné lED světlomety s nastavitelným úhlem baterie není součástí dodávky.

Univerzální headset nejlépe pro prohlížení komplikovaných detailů v gravírování, mincí, elektronických dílů, šperků, hodinek, poštovních známek, pro záliby i řemeslo. Stylový, pohodlný a lehký ergonomický rám s měkkým polstrování pro všechny velikosti hlavy. Vejde se přes brýle na čtení. Přepínej mezi 5 optickými objektivy jednoduchým systémem kliknutí a uvolnění. Zvětšovací výkon:1krát, 1, 2krát, 3, 5krát, 5krát, 2, 5krát.
ZnačkaFancii #ad
VýrobceFancii #ad
Výška2.5
Délka4.5
Hmotnost0.31
Šířka5.8
Číslo díluFC-HMUV500W
ModelkaFC-HMUV500W

10. AIXPI

#ad

Seniory, AIXPI Lupa se světlem, 30násobná ruční lupa s 12 LED, inspekce, čtení, osvětlená lupa pro makulární degeneraci, mince, šperky černé

#ad
AIXPI #ad - 30násobná lupa s dvojitým sklem tato lupa s 30násobnou dvojitou vrstvou kvalitních optických skleněných čoček. Vnitřní průměr čočky: 80 mm / 4, délka: 205 mm / 3, 1x čisticí hadřík, vnější průměr čočky: 107 mm / 8. Očka má průměr 8 cm a poskytuje ultrajasný výhled při čtení drobných tisků nebo detailů a může zajistit dobrou kvalitu obrazu bez zkreslení.

Obsah balení1x aixpi 30násobná lupa na čtení, 21 palce, 15 palců, 1x návod k použití. Jakmile jsou baterie nainstalovány, lehká a snadno se drží. Perfektní dáreklupa se světlem se hodí pro starší lidi ke čtení novin, různých příruček a mnoho dalšího. Také pro sběratele mincí, klenotníky nebo řemeslníky je vhodná pro ověření detailů. To je užitečné zejména pro seniory, řemeslníky a čtení. Snadná obsluhadodává se kompletně smontované a vyžaduje pouze 2 x aa baterie nejsou součástí dodávky.

Led lupa je ergonomicky tvarovaná, zapněte spínač, aniž byste se cítili unaveně. Uživatelé se zrakovým postižením mohou číst text jakékoli velikosti. Lehký design vám umožňuje používat jej po dlouhou dobu, lupa vám zajistí jasnou lehkost. 12 led světel tato čtecí lupa se světlem pro seniory s 12 zabudovanými energeticky úspornými led světly, klenotníky, děti, ruční lupy jsou koncipovány tak, že můžete snadno číst i za tmavých nocí.
ZnačkaAIXPI #ad
VýrobceAIXPI #ad
Hmotnost0.56
Číslo díluL102-BLACK
ModelkaL102-BLACK