Top 10 Schmiermittelblätter Für Aktenvernichter – Příslušenství pro skartovačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

Mikrořez, bílé, balení 12 ks automatické, Amazon Basics, listy maziva pro skartovače

#ad
Amazon Basics #ad - Balení 12 ks mazacích listů, které brousí, čistí a naolejují čepele skartovače. Jednoduché použití – lze použít jako běžný list papíru; není nutné používat žádný olej. Kompatibilní se všemi papírovými skartovači s přihrádkou na papír o šířce 1, 2 – 1, 4 cm nebo více. Rozměry listu: 15, 2 - 1, 2 x 1, 4 cm. Zabraňuje úniku papíru; snižuje statický prach a hromadění prachu pro efektivnější provoz.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.75
Délka9.21
Hmotnost0.32
Šířka6.02
Číslo díluSP12A
ModelkaSP12A

2. bonsaii

#ad

Bonsaii skartovačka

#ad
bonsaii #ad - Výhoda oproti běžnému oleji na láhve: Už žádné mastné prsty nebo olej v koši na skartovač. Rozprašovacího oleje – nebezpečí požáru! Ezání částic, zařízení a výrobce. Olej se nachází rovnoměrně rozložený, v uzavřených obálkách a při řezání se pečlivě nanáší bez odkapávajícího přebytku.

Perfektně dávkovaný pečující prostředek s rostlinnými mazivy maže motor, válečky a ostří čepele přístroje. Pravidelně propouštějte obálku z olejového papíru bonsaje skrz skartovačku a následně stiskněte zpětný chod přístroje, aby se řezné válce po celém obvodu naolejovaly.

Díky tomu je olejový papír bonsaj "čistá věc". Pravidelné naolejování prodlužuje životnost skartovače, zajišťuje konstantní řezný výkon a snižuje provozní hluk. Z bezpečnostních důvodů se prosím vyhněte nevhodným olejům z láhve, resp. Balení 10 kusů olejových listů pro skartovače, vhodné pro všechny druhy řezání např.
Značkabonsaii #ad
VýrobceGO Europe GmbH #ad
Výška0.39
Délka9.84
Šířka7.87
Číslo dílu50500
ModelkaCare Kit

3. AMATHINGS

#ad

AMATHINGS Olejový papír pro skartovačka vhodný pro DIN A4 zásuvné listy maziva pro skartovačka k dispozici v balení po 10 kusech – olejové listy pro skartovačka

#ad
AMATHINGS #ad - Jednoduché ovládání – pro optimální péči o skartování nechte olejové listy jednoduše pravidelně procházet skartovačem a následně aktivujte zpětný chod, aby se řezné válečky po celém obvodu naolejovaly.

Množství – skartovačka olejového papíru je k dostání v balení po 10, 15 a 30 kusech. Kompatibilita – náš olejový papír je vhodný pro všechny druhy řezu a je kompatibilní se všemi běžnými zařízeními. Perfektně dávkovaný pečující prostředek s rostlinnými mazivy maže a čistí motor, válečky a ostří čepele přístroje.

Dlouhá životnost – listy maziva prodlužují životnost skartovače, zajišťují konstantní řezný výkon a snižují provozní hluk a uvíznutí papíru. Výhody – skartovačka olejového papíru naopak s olejem na láhve zajišťuje, že neexistují žádné mastné prsty nebo že se v sběrném koši nachází přebytečný olej.
ZnačkaAMATHINGS #ad
Výrobceamathings #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu100421
Modelka100421

4. GENIE

#ad

Genie Sada na údržbu olejové plátky/olejový papír a čisticí sada pro skartovače, vhodná pro všechny druhy řezu, výrobce balení po 6 kusech, přístroje

#ad
GENIE #ad - Díky tomu je olejový papír genie "čistá věc"! pravidelné naolejování prodlužuje životnost skartovače, zajišťuje konstantní řezný výkon a snižuje provozní hluk.

Perfektně dávkovaný pečující prostředek s rostlinnými mazivy maže motor, válečky a ostří čepele přístroje. Ezání částic, zařízení a výrobce. Výhoda oproti běžnému oleji na láhve: Už žádné mastné prsty nebo olej v koši na skartovač. Balení 6 kusů olejových listů pro skartovače, vhodné pro všechny druhy řezání např. Pravidelně propouštějte obálku olejového papíru genie skrz skartovačku a následně stiskněte zpětný chod přístroje, aby se řezné válce po celém obvodu naolejovaly. Olej se nachází rovnoměrně rozložený, v uzavřených obálkách a při řezání se pečlivě nanáší bez odkapávajícího přebytku.
ZnačkaGENIE #ad
VýrobceGO Europe GmbH #ad
Výška0.08
Délka7.87
Šířka9.45
Číslo díluPflegekit 6er Pack
ModelkaPflegekit 6er Pack
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky

5. Olympia

#ad

OLYMPIA Olejový papír pro skartovačku k čištění a mazání řezacího ústrojí

#ad
Olympia #ad - Olejový papír pro všechny druhy skartovačů. Ean: 4030152091300 Perfektně dávkovaný pečující prostředek, olej na rostlinném základě. Jednoduché použití, žádné zbytky. 9130 K čištění a mazání řezacího ústrojí vašeho skartovače. Rozměry obálky: 240 x 163 x 5 mm. č. Energeticky úsporné, s dlouhou životností a s nízkou hlučností. Prodlužuje životnost přístroje. Hmotnost: 160 g. Taška na obálky obsahuje 12 listů olejového papíru ve velikosti A5.
ZnačkaOlympia #ad
VýrobceGO Europe GmbH #ad
Výška9.06
Délka6.02
Hmotnost0.31
Šířka0.16
Číslo dílu4030152091300
Modelka9130
ZárukaZáruka

6. Leitz

#ad

8007000, Leitz IQ olejové listy, pro IQ a jiné značky, balení 12 kusů

#ad
Leitz #ad - Ideální pro skartovačka leitz iq, ale také kompatibilní se všemi ostatními značkami. 12 mazacích listů – nekape a snadno se používají. Použijte prosím po každém třetím vyprázdnění sběrné nádoby. Balení s 12 listy. Maže řezací strojek a zlepšuje tak výkon skartovače.
ZnačkaLeitz #ad
VýrobceLeitz #ad
Výška0.63
Délka6.65
Hmotnost0.35
Šířka9.37
Číslo dílu80070000
Modelka80070000
Zárukano warranty

7. LMG Germany

#ad

12 kusů Prémiový olejový papír pro skartovačka – současně ostří a maže, vysoce kvalitní listy maziva, vhodné pro všechny skartovačky spisů, pro obzvlášť dlouhou životnost

#ad
LMG Germany #ad - Vhodné pro všechny sběrače dokumentů: kompatibilní se všemi běžnými papírovými skartovači každého bezpečnostního stupně s vložením papíru o šířce 1, 2 – 1, 4 cm nebo více. Zabraňuje hromadění papírů a hromadění prachu: špinavé senzory a papírové uvíznutí jsou nyní minulostí.

Pravidelné používání zaručuje extrémně zvýšenou životnost a výrazné zvýšení efektivity. Speciální mazací vosk přiléhá jako ochranné pouzdro kolem čerstvě naostřených čepelí skartovače a zabraňuje usazování prachu. Výsledky jsou při pravidelné péči výrazně lepší a tím bezpečnější. Velmi dlouhá životnost: s novými mazacími listy lmg běží váš skartovačka v budoucnu jako švýcarský hodinový strojek. Důvodem je jedinečná formule LMG, která se skládá z mnoha prvků.

Zaručujeme 100% netoxické, netoxické nebo škodlivé složení. Mezi nimi také kvalitní mazací vosk a brusný prášek. Pro ještě ostřejší nože: speciálně vyvinutý brusný prášek, který je zpracován v papíru, optimálně nabrousí vaše čepele a zajišťuje tak čistší a efektivnější práci. Nabrousí & maže v jednom: tento speciální mazací papír je schopen jak ostřit čepele, tak i mazat čepele vašeho skartovače.
ZnačkaLMG Germany #ad
VýrobceLMG Germany #ad
Číslo díluLMG-OELPAPIER

8. Veciado

#ad

Veciado 12 kusů papíru skartovačka mazací drtič drtič mazací olej přenosný papír typ mazací olej pro

#ad
Veciado #ad - Vysoká účinnost: skartovač efektivně čistí a namažte, zlepšuje efektivitu skartovače a nabízí uživatelům rychlejší kancelářské scény. Multifunkční: efektivně zabraňuje uvíznutí papíru. Stejně jako papír rozdrcený od vstupu, mohou tři sekundy dokončit údržbu mazání kráječe. Snadná obsluha: nemusíte si ušpinit ruce. Iroké použití: balení mazacího prostředku je vhodné pro většinu modelů skartovačů.
ZnačkaVeciado #ad
VýrobceVeciado #ad
Výška0.39
Délka8.66
Šířka6.3
Číslo dílu401711

9. HP

#ad

Na rostlinné bázi pro péči o váš drtič, HP Olejový papír na skartovačku, 12 listů, 9133

#ad
HP #ad - Díky rostlinnému mazivu se do životního prostředí nedostanou žádné škodlivé látky z papírového odpadu, vhodné i pro přístroje jiných výrobců. Obálka s obsahem 12 listů DIN A5. Jednoduché použití: nechte hotový dávkovaný olejový papír kompletně rozsekat a na deset sekund stiskněte funkci zpětného chodu. Ezací válce jsou očištěny od prachu a zbytků papíru a skartovačka je opět plně výkonná. Olejový papír pro péči o řezací mechanismus a trvale dobrý výsledek skartování, prodlužuje životnost a snižuje provozní hluk.
ZnačkaHP #ad
VýrobceGO Europe #ad
Výška0.39
Délka8.9
Šířka7.13
Číslo dílu9133
Modelka9133
ZárukaBez záruky

10. Rexel

#ad

Rexel 2101948 Štětičkový papír

#ad
Rexel #ad - Barva: modrá. Rozsah dodávky: listy mazacího přípravku Rexel. Typ skartovače není určen pro vlastní olejové modely. S listy rexel můžete skartovačka mazat skartovačka bez špinění prstů. Aby vaše skartování zůstalo vždy vysoce výkonné, můžete vytvořit speciální oleje, které nejsou vznětlivé.
ZnačkaRexel #ad
VýrobceRexel #ad
Výška0.01
Délka0.09
Hmotnost0.24
Šířka0.08
Číslo dílu2101948
Modelka2101948