Top 10 Rattengift extra Stark 5kg – Deratizační prostředky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardigo

#ad

V balení po 5 kusech | likvidace krys s profesionální plastovou pastí | snadná manipulace a hygienická | boj proti krysám uvnitř i venku, GARDIGO® Past na krysy, pasti

#ad
Gardigo #ad - To zvyšuje šance na úspěch při chytání. Hygienické a znovu použitelné: kvalitní umělá hmota pasti na krysy se snadno čistí a za mokra nenaptná. Lze je také zcela jednoduše omýt. K čištění noste rukavice.

I spouštěcí mechanismus zůstává i přes měnící se teploty spolehlivý. Německý servis a německý výrobce: nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu. Kvalitní plast: past na krysy gardigo z kvalitního plastu a s citlivým spouštěcím mechanismem kovového třmenu vám přináší efektivní a efektivní způsob boje proti krysám.

V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně. Použití: jak odhánět krysy? vybavte pasti návnadou na krysy a umístěte ji v blízkosti zdi, do dráhy myší. Výběr správné návnady: doporučujeme jako návnadu na krysy na oříškovo-nugátový krém, arašídové máslo nebo játrové klobásy, které se natírají na povrch návnady.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad

2. K DERDISCOUNT

#ad

Zahrada, Sleva na návnadu: profesionální past na krysy | profesionální nářadí místo komorních lovců | box na návnady proti myším a potkanům | stanice na návnady, průmysl, box na krysy dům

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Příjemný efekt: kvůli časově zpožděnému účinku se v boxu na návnady nenacházejí žádné mrtvé krysy. Rozsah dodávky: 2 stanice na návnady na krysy, pasty na návnady, porcovou návnadu, 2 výstražné nálepky, 2 klíče.

Praktický kabel: jednoduše vytáhněte návnadu na pojistnou tyč, která je součástí dodávky, a krysy se nalákají. Všestranný: ať už uvnitř nebo venku: past na krysy se hodí pro trvalou i krátkodobou likvidaci škodlivých hlodavců a lze ji použít s bloky na návnady, jedovatou pšenici nebo návnadou na pšenici a hotovou návnadu.

Bezpečné: stanici návnady lze uzamknout klíčem a chrání před neoprávněným přístupem. Rozměry v x Š x h: 22 x 14 x 8 cm. Profesionální: s vysoce kvalitní stanicí na návnady ze stabilního plastu jsou problémy s krysami vyřešeny obratem ruky. Efektivní: ze zkušenosti berou krysy návnadu po 2 až 4 dnech.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka5.51
Číslo díluSB.328923
Modelkajioe3

3. Roshield

#ad

ROSHIELD Pro Box | 2 extra große Ratten & Mäuse Vergiftungs- & Schnappfallen Köderbox | Killerbox | Rattenvergiftungsblöcke für drinnen und draußen | Ratten-/Mausvergiftung & Schnappfallen |

#ad
Roshield #ad - Fallen sind nicht im Lieferumfang enthalten. Für eine vielzahl von rattenvergiftungen einschließlich Rattenvergiftungsblöcken stark Bait ist nicht im Lieferumfang enthalten. Für ratten- und mausefallen – boxen können eine vielzahl von beliebten Ratten- und Mausefallen halten.

Bei verwendung für Fallen können sie extern mit einem Kabelbinder aktiviert werden. Schützen sie kinder und haustiere: abschließbare köderstationen für professionelle und Amateuranwender, um Rodentizidköder und Rattenfallen sicher anzuwenden. Hergestellt aus recyceltem kunststoff – unsere Köderboxen sind einzigartig, da sie ausschließlich in Großbritannien aus recycelten Kunststoffen aus Armaturenbrettern und Stoßstangen hergestellt werden.

Verwenden sie keine rodentizide oder fallen ohne Verwendung dieser Box! Für nagergiftköder – extra große boxen mit köderstange, die doppelt mehr hält als andere Köderstationen. Entspricht den britischen vorschriften – roshield Köderstationen entsprechen den kürzlich geänderten Anforderungen für die sichere Verwendung von Amateur-Rodentiziden in manipulationssicheren Köderstationen.
ZnačkaRoshield #ad
VýrobceFort Products Limited #ad
Výška12.72
Délka9.29
Šířka9.41
Číslo díluSXBOX2-78
ModelkaRBBK2

4. Köder-Discount

#ad

Deratizační stanička na krysy Köder-Discount, 2

#ad
Köder-Discount #ad - Do deratizační staničky lze vložit návnadu v podobě pevných bloků, měkké pasty či pšenice / hotové návnady. Materiál: plast. Stejně tak sklapovací past na krysy. Profesionální deratizační stanička na krysy z pevného plastu pro vnější i venkovní použití. Následně klíčem lehce pootočte a box otevřete. Rozměry vxšxh: 120 x 270 x 180 mm, hmotnost: 460 g. Pro otevření zasuňte do zámku klíč obdélníkovým koncem a otočte o 45°. S bezpečnostní tyčkou na návnadu jed a systémem zamykání na klíč.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška4.72
Délka10.63
Šířka7.01
Číslo díluKD-1a
ModelkaKD-1a

5. Köder-Discount

#ad

Návnadu nebo pšeničné návnady + brožura s tipy / triky pro pokládání rattengift, Köder-Discount 5 profesionálních krycích stanic Alpha k pokládání krycího gift – bloky na návnady

#ad
Köder-Discount #ad - Může být naplněn jedem na krysy ve formě bloku na návnady, pastové návnady nebo pšeničné návnady. Dodávka bez jedu na krysy; obsahuje 5 výstražných nálepek "Pozor jed na krysy" od Köder-Discount. Tunelová stanice na návnady s tyčemi na návnadu a systémem klíčů. Podrobné tištěné rozdělení součástí dodávky. Výška x šířka x délka = 100 x 130 x 235 mm; hmotnost: cca 174 g. Box na návnady je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Číslo díluKDA5
ModelkaKDa5

6. K DERDISCOUNT

#ad

Pasti od Köder-Discount:3 ks profesionálních pastí na krysy – past na krysy bez jedu.

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Profesionální – nepotřebujete žádnou návnadu a žádný jed – jako návnadu doporučujeme játrovku nebo ořechovo-nugátový krém. Hygienické – plastová past se snadno čistí.

Dřevěné pasti se mohou zdeformovat a díky povětrnostním podmínkách mohou být nepoužitelné. Naše plastové pasti odolávají povětrnostním vlivům a spouští se i při měnících se teplotách. Znovu použitelné – díky robustní konstrukci a kvalitním materiálům mají pasti velmi dlouhou životnost – jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Rozsah dodávky – 3 pasti na krysy od Köder-Discount pro profesionální hubení škůdců. Snadno – nastražte do pasti návnadu např. Játrovku nebo ořechovo-nugátový krém a položte podél krysích tras. Krysy se většinou pohybují podél zdí.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad

7. Gardigo

#ad

GARDIGO® Past na krysy – 5dílná sada | profesionální past na boj proti krysám | plast | opakovaně použitelná a hygienická pro vnitřní i venkovní použití | snadné použití | boj proti krysám

#ad
Gardigo #ad - I přes měnící se teploty je spuštění pasti spolehlivé. Kvalitní plast pasti na krysy se za mokra nenaptná a návnady na krysy se snadno umývají.

V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně. Možný je i klasický kousek sýra. Jako návnadu použijte jako návnadu, oříškový nugátový krém nebo játrové klobásy, které natřete na povrch návnady. Jak odhánět krysy? umístěte past na údery v blízkosti zdi, do cest zvířat, abyste zvýšili své šance na úspěch. Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu. Citlivý spouštěcí mechanismus zajišťuje efektivní a efektivní likvidaci krys. Při umístění buďte opatrní.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad
Výška7.87
Délka3.94
Hmotnost1.26
Šířka1.97
Číslo dílu623445
Modelka623445

8. Köder-Discount

#ad

Köder-Discount Úsporná sada na hubení krys – box na návnady Plus 500 g Brumolin Ultra jed na krysy 2dílná sada – bílá

#ad
Köder-Discount #ad - Bezpečnost: stabilní stanice na návnadu zajišťují exkluzivní přístup pro krysy; přiložené výstražné nálepky signalizují přítomnost návnady.

Obsah a kvalita: 500 g exkluzivní návnady na krysy v 50 porcích à 10 g, v kombinaci s tukem a obilím pro maximální přitažlivost. Inná látka 27 mg / kg kumatetralylu 0, 0027 %; registrační číslo biocidu DE-0015601-14. Efektivita: speciálně navrženo pro efektivní použití proti krysám v interiéru i exteriéru. Snadné použití: schváleno pro soukromé použití, s optimálně dávkovanými porcemi pro snadnou manipulaci. Jed na krysy napíchněte na přiložené kovové tyče, aby ho krysy nemohly unášet.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad

9. satis

#ad

4x box na návnady na krysy I bezpečný pro děti a zvířata I efektivní boxy na návnady na jed na krysy I stanice pro návnady pro vnitřní i venkovní použití I box na návnady na krysy I box na krysy

#ad
satis #ad - Efektivní likvidace hlodavců: osazené správnou jedovatou návnadou nemají krysy žádnou šanci. Snadné čištění: vysoce kvalitní plast odolává povětrnostním vlivům a umožňuje obzvláště důkladné a rychlé čištění. Ekněte boj hlodavcům a uduste mránu ještě dnes v zárodku.

Příjemná manipulace: otevřete nástražku na krysy dodaným klíčem, návnadu lze volitelně upevnit v sáčku na porci nebo jako bloky návnady na tyč, bezpečně uzavřete box a umístěte na požadované místo v chodové cestě krysy. Bezpečnost pro člověka a zvířata: po umístění návnady na krysy se do boxu nedostanou ani děti ani vaše domácí zvířata. Alternativně k návnadě lze do boxu použít také pasti na údery.

Díky plastu odolnému proti povětrnostním vlivům je perfektní pro použití na vnějších stěnách. S praktickými rozměry 22 x 14 x 8 cm zůstává box na návnadu nenápadný, ale účinně bojuje proti vašim škůdcům. Univerzální použití: nástražné stanice se nejlépe hodí pro vnitřní i venkovní použití. Protože je možné po uzavření otevřít pouze pomocí přiloženého klíče. Jednejte předtím, než se jednotlivá krysa stane dospělým mrázem.
Značkasatis #ad
Výrobcesatis #ad

10. SBM

#ad

SBM Protect Home krysy porční návnada 3 x 500 g Rodicum úsporný balíček

#ad
SBM #ad - Inné látky: 27 mg/kg 0, 0027% coumatetralyl, hotová návnada RB - Reg. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Rybářský prostředek pro vlhké a suché prostory. Porční návnada na krysy pro boj s krysy. Biocidní přípravky používejte opatrně. De-0015601-14. č. Doma a v budovách.
ZnačkaSBM #ad