Top 10 Panzerglas iPhone 14 Pro – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Agedate

#ad

Pancéřová fólie pro Apple iPhone 14 Pro, ochranná fólie, fólie z pancéřového, Agedate pro pancéřové sklo ochrana soukromí pro iPhone 14 Pro, 2 kusy ochrany displeje pro iPhone 14 Pro, ochranná fólie

#ad
Agedate #ad - Kvalitní servis: pokud máte dotazy během nákupu nebo po prodeji, můžete se na nás obrátit. Zajistěte příjemný zážitek ze sledování a doteku, jako kdybyste používali svou holou obrazovku.

Kompatibilita: naše ochranná fólie na displej je pouze pro iPhone 14 Pro, ne pro jiné modely. Odpovíme vám e-mailem do 24 hodin, abychom vám pomohli vyřešit vaše pochybnosti. Tvrdost 9h: fólie na mobil je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9H a chrání vaši obrazovku před poškrábáním způsobenými tvrdými předměty. Ultra jasná a citlivá: s vysokou propustností světla zachovává ochranná fólie původní kvalitu fotografií a videí.

Super silná ochrana: ochranné sklo na displej odolné proti poškrábání a nárazům je nejsilnější, jaké jsme kdy používali – chrání váš displej před nepříjemnými škrábanci nebo prasklinami a je mnohem odolnější než jednoduchá fólie na displej.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

2. Three-Tree

#ad

Ochranné sklo proti poškrábání, tvrdost 9H fólie pancéřová fólie, Three-Tree 2&2 kusy pro pancéřové sklo & ochranná fólie na fotoaparát pro iPhone 15 Plus

#ad
Three-Tree #ad - Všechny kulaté hrany jsou optimálně chráněny. Ištění a odstranění jsou jednoduché. Má určitou ochranu pro tvé oči, dlouhodobě odolná proti únavě. Pouze jeden stisk prstu, aby se ochranná fólie na displej bez bublin a přesně umístila. Plné krytí 2, 5d ochranné sklo je hladké a zakrývá a chrání kulaté hrany.

Působí mnohem efektivněji než běžné tvrzené sklo. Design kompatibilityochranná fólie se silnou přilnavostí a laserem vyříznutými zakřivenými okraji je přizpůsobena pro iPhone 15 Plus. Kompletní příslušenství k upevnění obdržíte jako bonus. Ultra tenký materiálpropustnost světla 91, prachem, 86 % a jasnost hd displeje. Perfektní zážitekobsahuje 2 kusy ochranné fólie pro iphone 15 plus a 2 kusy ochrany fotoaparátu iphone 15 Plus, nabízí maximální ochranu krytu.

Díky ultra hladkému povrchu a nano povrchové úpravě je displej chráněn před otisky prstů, vodou a mastnými nečistotami. Tvrdost 9h díky tvrdosti 9h chrání fólie displej před zlomením a poškrábáním díky klíčům, žiletkám a jiným tvrdým předmětům. 2. 5d fólie na celou obrazovku nemá žádný vliv na citlivost a přesnost zobrazení a pokrývá celý displej. Okraje se neodlupují ani se nebudou naklánět.
ZnačkaThree-Tree #ad
VýrobceThree-Tree #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka3.94

3. Agedate

#ad

Agedate pro pancéřové sklo ochrana soukromí pro iPhone 14 Pro ochranná fólie pro ochranu soukromí 2 kusy, pancéřová fólie pro Apple iPhone 14 Pro ochranná fólie na ochranu soukromí pro 14 Pro fólie z

#ad
Agedate #ad - Hydrofobní oleofobní povrchová úprava obrazovky chrání před potem a zbytky oleje díky otiskům prstů. Soukromá ochrana & citlivý na dotek – tloušťka transparentní ochranné fólie 0, 26 mm nabízí hladký, citlivý na dotek. Ultra hd čirá skleněná ochrana displeje pro iPhone 14 Pro vám nabízí originální kvalitu obrazu s vysokým rozlišením.

9h zesílené tvrzené sklo – tato odolná fólie z pancéřového skla se vyrábí 9hodinovým zesíleným procesem. Ochrana proti otiskům prstů – naše odolná pancéřová fólie pro iphone 14 pro trvale chrání vaši obrazovku před poškrábáním, nárazy a nárazy. Povrch z tvrzeného skla s vysokou hustotou chrání váš iPhone 14 Pro před pády a poškrábáním.

Instalace bez bublin – náš balíček obsahuje potřebné příslušenství, se kterým můžete celou instalaci rychle a perfektně dokončit. Upozornění: ochranná fólie na displej ponechává na okrajích málo místa, aby bylo zajištěno, že se vejde do většiny pouzder na trhu. Kompatibilita – ochranné fólie na displej byly vyvinuty pouze pro iphone 14 pro a nabízejí vašemu telefonu tu nejlepší ochranu. Vysoká reakční schopnost kompatibilní s Face ID.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

4. Agedate

#ad

HD pancéřová ochrana sklo ochrana displeje pro iPhone 14 Pro, Agedate pro pancéřové sklo pro Apple iPhone 14 Pro ochranná fólie, 2 kusy tvrzené sklo pancéřová fólie pro iPhone 14 Pro ochranné sklo

#ad
Agedate #ad - Vysoká reakční schopnost kompatibilní s Face ID. 9h zesílené tvrzené sklo – tato odolná fólie z pancéřového skla se vyrábí 9hodinovým zesíleným procesem. Přesnost dotyku – tloušťka transparentní ochranné fólie 0, 26 mm nabízí hladký, citlivý dotek.

Kompatibilita – ochranné fólie na displej byly vyvinuty pouze pro iphone 14 pro a nabízejí vašemu telefonu tu nejlepší ochranu. Povrch z tvrzeného skla s vysokou hustotou chrání váš iPhone 14 Pro před pády a poškrábáním. Instalace bez bublin – náš balíček obsahuje potřebné příslušenství, se kterým můžete celou instalaci rychle a perfektně dokončit. Hydrofobní oleofobní povrchová úprava obrazovky chrání před potem a zbytky oleje díky otiskům prstů.

Upozornění: ochranná fólie na displej ponechává na okrajích málo místa, aby bylo zajištěno, že se vejde do většiny pouzder na trhu. Ultra hd čirá skleněná ochrana displeje pro apple iPhone 14 Pro vám nabízí originální kvalitu obrazu s vysokým rozlišením. Ochrana proti otiskům prstů – naše odolná pancéřová fólie pro iphone 14 pro trvale chrání vaši obrazovku před poškrábáním, nárazy a nárazy.
ZnačkaAgedate #ad
VýrobceAgedate #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

5. XClear

#ad

XClear Displayschutzfolie für iPhone 14 Pro Max Premium-Bundle Militärqualität Nicht vergilbender Bumper – transparente Hülle + 3 Stück gehärtetes Glas 2022/6,7 Zoll

#ad
XClear #ad - Kompatibel mit magnetischem Zubehör: Enthält einen Stahlring, der mit allen originalen magnetischen Zubehörteilen funktioniert. Klares & anti-vergilbungs-profil: Deutsches fortschrittliches Anti-Vergilbungsmaterial sorgt für längere Klarheit.

Rundumschutz: klare hülle und displayschutzfolien bieten vollständigen Schutz für iPhone 14 Pro Max Hülle 6, 7 Zoll 2022. Stoßdämpfendes design: premium-tpu-schutz und falltests in Militärqualität MIL-STD-810H sorgen für maximalen Schutz vor Stürzen und Stürzen. 3er-pack displayschutzfolien: hochwertiges 9H-Hartglas für starren, ultradünnen, komfortablen und empfindlichen Touchscreen-Schutz.
ZnačkaXClear #ad
VýrobceXClear #ad
Výška0.7
Délka7.1
Hmotnost0.28
Šířka4.1
Číslo díluTT000160
ModelkaTT000160

6. Zerrshoo

#ad

Mit Installationswerkzeug Displayschutz für iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Panzer Schutz Glas 1 Stück, Panzerfolie für iPhone 14 Pro, Zerrshoo Schutzfolie für iPhone 14 Pro

#ad
Zerrshoo #ad - 9h-hartglas verschleißfest und kratzfest, wenn das Telefon fallengelassen wird, es kann die Auswirkung effektiv absorbieren, schützen Sie Ihren Bildschirm vor Schaden. Wir werden innerhalb von 24 stunden antworten und unser Bestes geben, das Sie erhalten haben, defekt oder defekt ist, um eine optimale Lösung zu finden.

Die schutzfolie beschichtet mit einer ultratransparenten oleophoben beschichtung auf Nano-Ebene kann Fingerabdrücke und Flecken effektiv reduziert, Fingerabdrücke und Wasser und Öl können leicht abgewischt werden, Somit ist Ihr Bildschirm und Kamera immer leicht zu reinigen und Schutzfolie glänzend und sauber bleibt. Bitte kontaktieren Sie uns über das Amazon Messaging System. Diese transparente 99% hd-schutzfolie mit glatter oberfläche fühlt sich genauso wie auf dem originalen Bildschirm.

Der 026 mm dünne bildschirmschutz aus gehärtetem Glas bewahrt die ursprüngliche Reaktionsfähigkeit und das taktile Gefühl für ein perfektes Touch-Erlebnis. Wenn das produkt, oder wenn sie andere vorschläge haben. Einfache installation einmal ziehen und das entstauben, Ausrichten und Aufkleben erledigt sich automatisch, so dass Sie Ihre iPhone 14 Pro Schutzglas in weniger als 5 Sekunden anbringen können.
ZnačkaZerrshoo #ad
VýrobceZerrshoo #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka2.36
Číslo díluiPhone 14 Pro-tmbl1
ModelkaiPhone 14 Pro

7. wsiiroon

#ad

Wsiiroon pro pancéřové sklo pro iPhone 14 Pro ochranná fólie, 2 kusy pancéřové ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Pro ochranné sklo, ultra čirá HD pancéřová fólie kompatibilní s tvrdostí 9H iPhone 14

#ad
wsiiroon #ad - Můžete si užívat úžasný přirozený dotek obrazovky, hladký povrch, 99, 99% transparentní ochranný film s vysokým rozlišením, aniž byste ovlivnili citlivost obrazovky. Kompatibilita ochranná fólie wsiiroon je laserem vystřižena na skutečnou velikost iPhone 14 Pro.

Optická průhlednost a citlivost na dotyk ultra tenký design, pravý dotek a světlá a pestrá kvalita obrazu. Tvrdost 9h pancéřový film s vysokou tvrdostí zesílený 9h nabízí dobrou ochranu pro každodenní život a chrání mobilní telefon před poškrábáním díky každodenním ostrým předmětům, nože, jako jsou klíče, mince atd. Obsah balení & vysoce kvalitní zákaznický servis 2*ochranná fólie, 2*instalační sada.

Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás a zeptejte se na Vaše dotazy. Perfektně zakryje obrazovku telefonu, chrání před prachem a nečistotami. Snadná instalace vysoce kvalitní lepidlo z epoxidové pryskyřice pomáhá chrániči obrazovky díky jednoduché instalaci bez bublin automaticky přilnout k obrazovce a nezanechává žádné zbytky, pokud je odstraněn. Do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď.
Značkawsiiroon #ad
Výrobcewsiiroon #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

8. TORRAS

#ad

TORRAS Ochranné sklo pro iPhone 13, sklo iPhone 13 Pro, ochranná fólie, 2 kusy, fólie iPhone 13/13 Pro, vynikající odolnost proti nárazům, trvalá 9H sklo 100% odstranění bublin a odstranění prachu

#ad
TORRAS #ad - Ušetří vám komplikované kroky čištění obrazovky. Plus: tento produkt obsahuje 2 kusy ochranného skla s pomůckou pro polohování, které byly poškozeny nebo problémy s instalací, jako např. Technologie povrchové úpravy Tora-AF 2.

0 Oleofobní molekuly jsou hustě uspořádané, čímž jsou odolnější vůči oděru. Zabraňuje náhodnému pádu všech předmětů každodenní potřeby. První sklo, aby vytvořila ještě lépe ochranné pancéřové sklo, které se používá v letectví s o 300% vyšším torras neustále pracuje na výzkumu a vývoji pancéřového skla iPhone 13/13 Pro, které Vám nabízí maximální bezpečnost. Rozlučte se s vysokými náklady na opravu rozbitých obrazovek.

Dosáhněte tvrdosti více než 9H. Stabilnější a lépe padnoucí montážní rámy. Tora-crc technologie molekulární výztuže. Oleofobní vrstva se časem neopotřebovává. Instalace s 0 chybami byla testována lidmi ve věku 5-60 let. Odolné proti všem každodenním škrábancům a škrábancům, bez ohledu na to, aniž by zanechaly stopy. Nás kdykoliv kontaktujte. Pokud jste obdrželi nesprávné výrobky, atd.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka3.94

9. Spigen

#ad

Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14, 9H tvrdá fólie, 2 kusy, odolná proti poškrábání, iPhone 13, iPhone 13 Pro

#ad
Spigen #ad - Extrémní jas; zachovává původní jas obrazovky. Bez oleje; oleofobní vrstva pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Upozornění: pro perfektní instalaci, po nanesení šablony na přístroj, přitlačte plochu pro nalepení pevně shora dolů. Vhodné pro pouzdra; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen, pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného tvrzeného skla 9H pro ochranu před každodenními škrábanci.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.5
Délka8.99
Hmotnost0.07
Šířka3
Číslo díluAGL03385
ModelkaAGL03385
Záruka1

10. Spigen

#ad

Odolná proti poškrábání, Ochranná fólie Spigen Glas.tR EZ Fit kompatibilní s iPhone 14 Pro, 2 kusy, fólie tvrdosti 9H

#ad
Spigen #ad - Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného tvrzeného skla 9H pro ochranu před běžným poškrábáním. Upozornění: pro perfektní instalaci stiskněte po položení šablony na pevně oblast pro nalepení shora dolů. Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky. Vhodné pro obaly; přesný výřez umožňuje kompatibilitu s pouzdry Spigen. Bez olejů; vrstva odpuzující oleje pro každodenní odolnost proti otiskům prstů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.46
Délka5.93
Hmotnost0.29
Šířka3.03
Číslo díluAGL05214
ModelkaAGL05214