Top 10 Outdoor Balcony Lights – Světelné řetězy pro vnitřní a venkovní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spetebo

#ad

Spetebo LED party světelný řetěz s 80 koulemi – barevné – slavnostní osvětlení s délkou cca 16 m – pavilon venkovní party zahrada balkon osvětlení kabelové se síťovým zdrojem

#ad
Spetebo #ad - Materiál: plast - barva kabelu: transparentní - barva kuliček: pestrá. Průměr lampy cca 2, 5 cm – vzdálenost žárovek cca 20 cm. Celková délka činí cca 19 m – z toho 3 m přívodní kabel. Ideální pro pavilony o velikosti až 3 x 3 m – včetně 16 upevňovacích pásků z plastu. Včetně síťového zdroje ip44 s ochranou proti stříkající vodě – vhodné pro venkovní použití.
ZnačkaSpetebo #ad
VýrobceSpetebo #ad
Hmotnost1.9
Číslo dílu20152
Modelka20152

2. LEDYA

#ad

Proud se zástrčkou, schodiště, světelný řetěz LIGHTNUM 9 m, Světelný řetěz venkovní ledový déšť, rampouchy, zábradlí, okna, vodotěsný vánoční osvětlení, světelný závěs pro okapy, modrá a studená bílá, 240 LED

#ad
LEDYA #ad - S paměťovou funkcí si led světelný řetěz pamatuje poslední režim nastavení, postupně, třpytení/blikání, lov/blikání, ve vlně, není nutné pokaždé znovu nastavovat. Bezpečný světelný řetěz s mrazovým deštěmsvětelný řetěz má zásadně certifikaci ce a používá 31v konektor nízkého napětí, nízká spotřeba a žádné horko ani po delším používání, rozhodně nehrozí riziko úrazu elektrickým proudem.

Svítící délka činí 9 m a připojovací kabel 10 m, dostatečně dlouhý pro bezproblémové připojení k proudu. Výkon adaptéru činí pouze 3, který je nižší než bezpečné napětí lidského těla, 6 W, chladný na dotyk a bezpečný pro vaše děti a domácí zvířata. Blua a studeně bílý led světelný řetěz 240 blua studená bílá led světla se zástrčkou a transformátorem.

Pokud obdržíte vadný řetěz, večírky, svatby, svátky, neváhejte nás kontaktovat pro výměnu. Jednoduše zasuňte 2pólový síťový zdroj do zásuvky a zapněte LED světelné řetězy. Je také ideální jako světlo pro náladu/atmosféru. Pomocí tlačítka adaptéru se řídí různé světelné efekty. Skvělá vánoční dekorace rampouchy můžete použít vánoční osvětlení na vánoce, doma atd. 48 kapek, 7 mikro led 65 cm, 4 mikro led 35 cm, délka jednotlivých pramenů: 3 mikro LED 25 cm, 6 mikro LED 55 cm.
ZnačkaLEDYA #ad
VýrobceLIGHTNUM #ad
Délka9
Hmotnost1.12
Číslo dílu20036
Modelka20036

3. Bowfar

#ad

100 m, funkce časovače, 100 LED, party, světelný řetěz na vánoční stromek s dálkovým ovládáním, zahradu, vánoční osvětlení na balkon, 11 režimů, Venkovní světelný řetěz, teplá bílá a pestrá, svatbu,

#ad
Bowfar #ad - Světelný řetěz je 10 metrů dlouhý a nově zmodernizované led světelné perly se vyznačují nízkou spotřebou proudu, vysokým jasem, stabilním výkonem a dlouhou životností. Asování, stmívatelné a paměťové funkce: vnitřní světelný řetěz má 100% – 75% – 50% – 25% 4stupňový jas a 3 možnosti časovače.

Vodotěsné ip65: led světelné řetězy jsou vodotěsné ip65 a skvěle fungují i za deště. Připojitelný a bezpečný: led světelný řetěz venkovní proud nezpůsobuje přehřátí po dlouhou dobu. Svítidla kromě toho disponují paměťovou funkcí, takže se nastavení nemusí opakovat každý den. Světelný řetěz pro venkovní a vnitřní použití zelený drát lze snadno schovat na vánoční stromek nebo jiné dekorace, den svatého Valentýna, zahradu, verandu, party, domov, terasu, plot, perfektní na Vánoce, balkon, okna, domovní dveře, svatbu, střechu atd.

Vyhovvyhovvyhovpotřebám. Vylepšete 11 světelných režimů: kombinace、 barva 1 trvalé světlo 、 barva 2 trvalé světlo、 směs barvy 2 、 pomalé svícení、 barva 1 pomalé rozsvícení、 barva 2 pomalé svícení、 blesk, světelný řetěz na vánoční stromek je vybaven dálkovým ovládáním, můžete snadno a rychle přepínat mezi 11 režimy, které vám umožní uspořádat rozmanitější vánoční dekoraci. Vánoční osvětlení umožňuje spojení až 3 skupin typu end-to-end a maximalizuje tak požadavky na různé dekorace.
ZnačkaBowfar #ad
VýrobceBowfar #ad
Hmotnost0.88
ModelkaGP-SW310DC0193-IP44(EU)-1CT

4. Lights4fun

#ad

Lights4fun Studley LED ratanový sob figurka REH a srneček 98 a 60 cm časovač vánoční osvětlení venkovní a vnitřní

#ad
Lights4fun #ad - Provoz: konektor 31 v/6 w a figurky jsou testovány podle IP44, a proto se nejlépe hodí jako vánoční dekorace pro venkovní použití. Asovač: díky praktické funkci časovače se nemusíte při svém vánočním osvětlení starat o manuální zapnutí a vypnutí.

Použití: díky 8 m dlouhému přívodu je dostatek prostoru pro umístění vánoční dekorace – ať už jako osvětlení terasy, balkonové osvětlení nebo jako vánoční osvětlení v obývacím pokoji. Rozměry vánočních dekoračních figurek: v 98 x š 80 x h 20 cm a v 60 x š 50 x h 12 cm. Energetická účinnost: 1× hnědý ratanový jelen s 200 teple bílými 2400 k, energeticky úspornými LED a 1 × hnědý ratan srnčí kobylka s 80 teple bílými 2400 K LED.
ZnačkaLights4fun #ad
VýrobceLights4fun #ad
Výška38.58
Délka31.5
Šířka7.87
Číslo díluXX19034EU
ModelkaXX19034EU

5. YIFMOO

#ad

YIFMOO Venkovní světelný řetěz s LED lampiony, 8 režimů lampionů venkovní na zahradu, balkon, odolný proti povětrnostním vlivům, teplá bílá, 50 LED lampionů s časovačem a paměťovou funkcí, světelný řetěz, se síťovou zástrčkou, 10 m, svatbu

#ad
YIFMOO #ad - Více funkcí a mod: světelný řetěz lampionů má 8 světelných efektů a lze zvolit 8 různých režimů; led lampiony mají paměťovou funkci, nemusíte režim resetovat pokaždé, když jej používáte; automaticky se vypne šest hodin po zapnutí světla, vypne osmnáct hodin, což je energeticky úsporné a pohodlné.

Iroké spektrum použití: teplé bílé světlo může vytvořit romantickou a teplou atmosféru, svatby, která je vhodná pro festivaly, večírky, kempování, parky a jiné vnitřní a venkovní prostory.50 vílových lampionů: světelný řetěz s 10 m led lampiony, světelné řetězy lze umístit dále od zásuvky, celkem 50 nylonových lampionů s průměrem 8 cm, mezi každým lampionem je vzdálenost 20 cm a 5 m dlouhý kabel, teplota barvy dosahuje 3000 K, světelný řetěz má koncovou spojku pro připojení více světelných řetězů. Musíte pouze odklopit kryt lampy, a můžete si užívat světlo. Materiál lucerny je silný a vodotěsný nylonový materiál, takže jej lze bezpečně a normálně používat i v deštivých nebo zasněžených dnech.

Nízká spotřeba energie, konektor je vodotěsný ip44, světelný řetěz ip65, materiál světelného řetězu: plast, barva: tmavě zelená barva kabelu: tmavě zelená nenápadná, můžete se ho bezpečně dotknout i během provozu. Ochrana životního prostředí a bezpečnost vstup: 100 v – 240 v | výstup: 31 v 6 w. Snadná instalace: pětimetrový kabel vám může ušetřit kabeláž, vložit držák a nainstalovat žárovku, světelný řetěz lampionů je vybaven skládacím krytem a držákem.
ZnačkaYIFMOO #ad
VýrobceYIFMOO #ad
Hmotnost1.06
ModelkaGP-SW-310DC0116-IP44(EU)1CT

6. GlobaLink

#ad

GlobaLink Světelný řetěz 7,6 m, party, 760 LED diod, na Nový rok, hotel, proud na vánoční stromek, 8 režimů, teplá bílá, vánoční dekorace do interiéru, zahradu, vánoční osvětlení

#ad
GlobaLink #ad - Vnitřní a vnější vánoční osvětlenídélka světelného řetězu: 7, 6 metru. Nejen o vánocích, která přivede rodinu a přátele do nálady. Snadná instalace jak profesionálové, tak i méně zkušení uživatelé tento vynikající světelný řetěz s vysokou hustotou světla v teplé bílé barvě zajišťuje mimořádný světelný efekt na vnitřních a vnějších stěnách, v hotelech, nákupních centrech a velkých halách.

Vánoční osvětlení globaLink venku vám přinese dobrou atmosféru na party. Světelný řetěz s clusterem je testován IP44, vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Pro přepínání mezi režimy stačí stisknout tlačítko. Inovativní led mohou pracovat až 50 000 hodin. Je hustší než světelný řetěz obecně a dekorativní účinek je lepší.

Chraňte sebe a svou rodinu před nebezpečím úrazu elektrickým proudem. Delší životnost a energetická účinnostvenkovní led světelný řetěz globalink je vyroben z kvalitních materiálů a černého měděného drátu, ale také na párty a akce všeho druhu je to nádherná vánoční dekorace, který má dlouhou životnost a snadno se tvaruje. Počet led: 760 teplá bílá led. 8 různých režimů s paměťovou funkcí kombinace, svítící. Vneste do svého domova hřejivý a příjemný pocit.
ZnačkaGlobaLink #ad
VýrobceGlobaLink #ad
Hmotnost1.94
Číslo díluFT4-760WWC-32
Záruka2 roky.

7. SALCAR

#ad

Vodotěsný světelný řetěz s 8 režimy a pamětí pro interiér, balkon, SALCAR 5 m světelný řetěz s 50 LED diodami na vánoční stromek, jedličku, zahradu, teplá bílá, venkovní osvětlení

#ad
SALCAR #ad - Paměťová funkce světelný řetěz zachová poslední režim, který jste nastavili před vypnutím. Konektory nejsou vodotěsné. 8 m 5 m světelný řetěz + 3m prodlužovací kabel 50 ks světla na světelném řetězu, 5 V, 8 režimů blikání, nízké napětí 4, teplá bílá.

Vodotěsný design ip44, světelný řetěz a síťový zdroj jsou vyrobeny z vodotěsného materiálu, který lze používat i v deštivých a zasněžených dnech. Tak si ušetříte namáhavé nové nastavení. Vhodné pro různé příležitostisvětelný řetěz z flexibilního měděného drátu, perfektní pro vnitřní i venkovní dekorace. 8 režimů tlačítka na síťovém adaptéru lze použít k nastavení různých režimů. Najděte více nápadů na dekorace pro nadcházející Halloween a Vánoce! .
ZnačkaSALCAR #ad
VýrobceSALCAR #ad
Hmotnost0.33

8. Ollny

#ad

Představec,, venkovní se zástrčkou, dům, okap, venkovní na balkon, teplá bílá, venkovní, vodotěsné vánoční osvětlení, Ollny Světelný řetěz Eisregen, okno, 3,6 m, 108 LED, světelný řetěz Eisregen

#ad
Ollny #ad - Na předním konci led světelného řetězu se nachází zásuvný konektor. Jednotlivé lampy jsou vždy chráněny plastovým obalem před povětrnostními vlivy. Vodotěsný a s dlouhou životnostívenkovní světelný řetěz ollny s rampouchy se skládá z měděného drátu a pvc, dobře zpracovaný.

Tyto venkovní světelné závěsy jsou skvělou volbou pro všechny, jak svému domovu nebo exteriéru propůjčit sváteční náladu. Uděláme, balkonu, ale je také perfektní pro každodenní použití, abychom problém vyřešili, co bude v našich silách, skvělé osvětlení domu, dokud nebudete spokojeni. Nízký tlak a bezpečnostnízké napětí 21 v znamená, že je můžete používat delší dobu, kteří hledají bezproblémovou a bezpečnou možnost, aniž byste si museli dělat starosti s přehřátím nebo velkými účty za elektřinu. B. Tak zůstanete i při dešti nebo sněhu v náladě na dovolené.

Můžete bez problémů připojit až 3 sady, může pokrýt i větší plochu, zahrada nebo okapy, např. Optimální délka108 led světelný řetěz "ice regenregen" s hlavní šňůrou 3, 5 cm, 3m přívodním kabelem a 27 strunami. Zavěšení pro celoroční osvětlení tento venkovní světelný řetěz lze použít nejen na vánoce, dvora, večírky a svatby, přístřešku na auto nebo garáž. Jsou vodotěsné podle ip44 a světelné řetězy můžete po celý rok zavěsit pod svůj okap. Pokud máte dotazy k venkovnímu světelnému řetězu, obraťte se prosím na nás.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Délka3.6
Hmotnost0.51
ModelkaAIT108W

9. Ollny

#ad

400 m, balkon, 400 LED světelný řetěz na vánoční stromek s dálkovým ovládáním, Ollny Venkovní světelný řetěz, 8 režimů, jedličku teplá bílá, vánoční osvětlení, venkovní na zahradu, vodotěsné

#ad
Ollny #ad - Stiskněte tlačítko "timer", automatické osvětlení v noci, které jste si vybrali dříve, aniž byste jej museli každý den ručně zapínat a vypínat.400 led svítí jasně a jemně a dostatečně dlouho, takže jsou vidět pouze krásná světla, teplý světelný řetěz rozjasní tmavé večery a je vynikajícím doplňkem k Vánocům.

Venkovní režim a jas led světelného řetězu můžete kdykoli zvolit podle prostředí a nálady. Asovač a paměť: funkce: světelný řetěz na vánoční stromek ollny se dodává s dálkovým ovládáním. Stiskněte tlačítko dim+/- pro nastavení jasu 100% – 75%–50%–25%. Rozsah dodávky a bezstarostný poprodej: 1 x 40 m vánoční osvětlení uvnitř; 1x dálkové ovládání, 1x návod český jazyk nelze zaručit. S nízkým napětím pouze 31 v jsou energeticky úsporné a venkovní světelný řetěz se ani po delším používání nepřehřívá, s CE certifikací, variabilně bezpečný pro děti a domácí zvířata.

Pokud se vyskytne nějaký problém se světelným řetězem venku proudem, včas nás prosím konzultujte a my se pokusíme vše pro vás vyřešit. Světelné řetězy zůstanou režimy, nemusí se resetovat. Je ideální pro osvětlení zahrady. 8 režimů a stmívatelné: ollny světelný řetěz 40 m je k dispozici v 8 režimech osvětlení – trvalé světlo, sekvenční, blednutí, ve vlně, slo-glo, lovecký blesk, jiskřivý blesk a kombinace. Na vady výrobku poskytujeme 12měsíční záruku.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Hmotnost1.63
Číslo díluBL-AIL-74
ModelkaASM400W
Záruka12 měsíců.

10. ANSIO

#ad

Okna, ANSIO® Venkovní světelný řetěz, světelný řetěz, vánoční dekorace | teplá bílá vánoční osvětlení | zelený kabel, balkon, 1000 LED clusterů, proud na Vánoce, světelný řetěz, vnitřní, 12 m

#ad
ANSIO #ad - Tyto vánoční světelné řetězy jsou ideální jako dekorace na svatební party, okno, ložnici, zahradu, Halloween atd. Multifunkční led světelný řetěz s 8 různými funkcemi: 1. Síťově napájené extra nízkonapěťové světelné řetězy.

Pokud je aktivována, svítí světla na 8 hodin a 16 hodin se vypne. Vnitřní a vnější vánoční osvětlení: vodotěsná led světla jsou vhodná pro venkovní i vnitřní použití. Sledování/blikání 7. Energeticky úsporná světla do clusteru se dodávají s časovačem. 6. Navštivte obchod ansio a celou paletu vánočních osvětlení.

Hlavní vlastnosti – barva led: teplá bílá | osvětlená délka: 12 m | počet led: 1000 | zdroj napájení: síťový zdroj světelný řetěz | Délka kabelu: 10 m | Barva kabelu: zelený kabel | Certifikace: RoHS and CE. 4. Sekvenční 8. Kombinace 2. Tato funkce nabízí provoz set-and-Forget. Vlnitý tvar 5. Trvalé zapnutí 3.
ZnačkaANSIO #ad
VýrobceANSIO #ad
Hmotnost2.6
Číslo díluANSIO 2685
ModelkaANSIO 2685
Záruka2 roky záruka výrobce.