Top 10 Nexo Knights LEGO – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Spielzeug für Kinder mit 4 Minifiguren, LEGO 70674 NINJAGO Feuerschlange, Meister des Spinjitzu Spielset

#ad
LEGO #ad - 463 teile – ninja-set für mädchen und jungen ab 8 Jahren, für Fans und für große Kinder jedes Alters. Das spielset „feuerschlange“ 70674 von lego  ninjago ist ein tolles geschenk und kann für noch mehr kreativen Bauspaß zusammen mit allen anderen LEGO Originalsets und LEGO Steinen verwendet werden.

Kinder können in der rolle von lego  ninjago ninja-helden kai gegen die schlangenzauberin aspheera und ihre feuerschlange mit 2 Shootern antreten und die spannende Action aus der NINJAGO  TV-Serie nachspielen! Enthält 4 lego  ninjago minifiguren: ninja kai vs, den pyro-krieger und den pyro-Verwüster mit Ausrüstungsgegenständen, Aspheera, Zubehörelementen wie Kais LEGO Ninjago-Spinjitzu-Spinner und Aspheeras Schriftrolle. Die feuerschlange ist 21 cm hoch, 29 cm lang und 18 cm breit.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.99
Hmotnost1.37
Šířka11.1
Číslo dílu70674
Modelka70674
Záruka2 Jahre

2. LEGO

#ad

LEGO 71718 Ninjago WUS gefährlicher Drache

#ad
LEGO #ad - Kinder können sich eigene spannende Geschichte ausdenken, um herauszufinden, welche der beiden Figuren sich durchsetzen wird. Anzahl der Teile: 321. Vom hersteller empfohlenes Alter: 7+. Dieses spielset enthält einen actiondrachen als baufigur und zwei Minifiguren: den Helden Wu and Gleck sowie die Elfenbeinklinge der Befreiung. Gleck ist mit einer Armbrust ausgerüstet. Der herrlich detailreiche actiondrache ist so gestaltet, seine Beine, dass der Held Wu auf ihr reiten kann und er kann seinen Kopf, seine Flügel und seinen Schwanz bewegen. Wus gefährlicher Drache.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.71
Šířka10.31
Číslo dílu71718
Modelka71718
Záruka2 Jahre

3. MEGA

#ad

Masters of the Universe Mattel Mega Construx sada vzorků Construction Castle Graysk

#ad
MEGA #ad - Im thronsaal befindet sich die legendäre Falltür. Mega signature set mit Premium-Detail und über 3. 500 teilen! castle grayskull zum zusammenbauen lässt sich aufklappen und schließen, Kommandozentrale, mit 3 Ebenen und 6 Bereichen, Thronsaal, 2 Geheimtüren, funktionierendem Tor, Verlies, Aufzug und Türmen.

Das tor wird durch das Kraftschwert aktiviert. 6 detailreiche, beast man, superbewegliche mikro-actionfiguren, darunter He-Man, Skeletor, the goddess und eine exklusive sorceress, Man-At-Arms, legendäre Waffen und austauschbare Zubehörteile wie ein legendäres Waffenregal und den Orb von Grayskull.
ZnačkaMEGA #ad
VýrobceMattel #ad
Výška13.4
Délka9.6
Hmotnost11.01
Šířka19.1
Číslo díluGGJ67
ModelkaGGJ67

4. LEGO

#ad

LEGO Ninjago 70676 Lloyds Titan-Mech, Bauset

#ad
LEGO #ad - Kinder erleben beim bauen des ninja-roboter-spielzeugs in Form von Lloyds beweglichem Titan-Mech mit Greifhänden, drehbarem Shuriken-Schneider/Schild, einem riesigem Katana und einem abnehmbaren Flieger spannenden Rollenspielspaß.

876 teile – ninja-mech-bauset von ninjago für mädchen und Jungen ab 9 Jahren, für Fans und große Kinder jedes Alters. Der ninja-mech ist 37 cm hoch, 15 cm lang und 35 cm breit. Für noch mehr kreativen bauspaß kann das lego ninjago spielset „lloyds Titan-Mech“ 70676 zusammen mit allen anderen LEGO Originalsets und LEGO Steinen verwendet werden. Enthält 6 minifiguren: ninja-actionfiguren von lloyd und zane vs, den Blizzard-Bogenschützen und den Blizzard-Krieger mit vielen Ausrüstungs- und Zubehörelementen, General Vex, den Blizzard-Schwertmeister, Zane VS Tornado-Spinner.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška14.88
Délka2.78
Hmotnost2.36
Šířka13.94
Číslo dílu70676
Modelka70676
Záruka2 Jahre

5. LEGO

#ad

Herní sada LEGO 31109 Creator 3 v 1 pirátská loď, krčma nebo ostrov lebek

#ad
LEGO #ad - Po otevření může zábava začít ihned tím, že děti postaví jeden ze tří modelů. Fanoušci kreativních zážitků ze stavby a hry si tuto výraznou sadu zamilují. Kostky lego splňují nejpřísnější průmyslové standardy, které zajišťují, že jsou konzistentní a kompatibilní a vždy do sebe pevně zapadají a bez námahy se oddělují – a to již od roku 1958.

Kostky a díly lego procházejí přísnými pádovými, tepelnými, tlakovými a torzními testy a jsou důkladně analyzovány, aby bylo zajištěno, že každá dětská stavebnice splňuje nejvyšší světové bezpečnostní a kvalitativní standardy. Sada obsahuje kromě toho tři minifigurky pro další možnosti hraní. Příležitostí je spousta! když si děti postaví obzvlášť detailní pirátskou loď, prozkoumají pirátský ostrov nebo vytvoří zcela nový model, dají si něco k jídlu v pirátské krčmě, mohou být kreativní dle svého gusta a rozvíjet nové stavitelské dovednosti.

Díky budování a přestavbě vznikají stále nové možnosti hry. Jako hnací síla dlouhé zábavy stačí dětská fantazie! hračky bez baterií umožňují samostatný herní zážitek a podporují schopnost řešit problémy. Proto je tato fascinující hračka plná skvělých detailů – a je dostatečně velká na to, aby pořádně zaměstnala jedno nebo více dětí. Moře volá! pirátská loď je 37 cm vysoká, 46 cm dlouhá a 19 cm široká. Lego creator 3 v 1 hrací sada „pirátská loď“ 31109 inspiruje děti ke kreativnímu hernímu zážitku.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška14.88
Délka3.7
Hmotnost4.48
Šířka18.9
Číslo dílu31109
Modelka31109
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. LEGO

#ad

Drakem Endermanem, Player-vs-Player Battle' akční hračka s lávou, dárek pro děti od 8 let, LEGO 21242 Minecraft Koncová aréna

#ad
LEGO #ad - Přidejte další sady, moby a scény minecraft a rozšiřte svou hračku Minecraft, jako například dobrodružství v bažině 21240 a včelí domeček 21241. Po boji mohou děti uzdravit figurky LEGO Minecraft zlatou mrkví nebo lektvarem, aby se připravily na další akci.

Hráči mohou spojit konečného válečníka a dračího lukostřelce vybaveného brněním a zbraněmi pro bitvu v legendární aréně Minecraft, včetně davů Minecraft – Enderman a Shulker. Pohyblivá podlaha se rozkládá, aby pod nohama protivníků odhalil lávový zvonek, zatímco Enderdrak nechá lávu pršet v blocích. Fanoušci minecraft potřebují všechny své řemeslné schopnosti, aby přežili akci v LEGO Minecraft "Koncová aréna" – akční hračka s oblíbenými postavičkami Minecraft.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.31
Hmotnost0.88
Šířka7.52
Číslo dílu21242
Modelka21242

7. LEGO

#ad

LEGO City železniční stanice, chlapce a dívky, silniční deska, kombinovatelné s jinými sadami, autobus na hraní a minifigurky, kolejnicové segmenty, dárek pro děti, hračka s kolejnicovým náklaďákem

#ad
LEGO #ad - S příslušenstvím, nástupiště s přístupovou rampou, jako je přepážka na jízdenky, kontrolní místnost, lavicí, silničním a železničním vozidlem a mnoho dalšího. Po sestavení vypadá tato sada LEGO skvěle i v dětském pokoji. Objevte tuto exkluzivní sadu lego na Amazonu, která je k dostání pouze u Amazonu nebo u vybraných prodejců.

Obsahuje železniční přejezd se silniční deskou pro spojení s jinými sadami vlaků LEGO City a 4 rovné kolejnice LEGO. Obsahuje návod k sestavení pro hračku kolejnicového a nákladního vozidla. Tato sada je vzrušující hračka pro děti od 7 let a skvělá dárková sada pro syny, kteří jsou fanoušky vlaků nebo autíček na hraní – perfektní k narozeninám, dcery a všechny chlapce a dívky, Vánocům a bez příležitosti.

Tato sada se skládá z autobusu, silničního a železničního vozidla s přívěsem, vč. Elezničního přejezdu s LEGO silničními deskami a figurkami. K příslušenství sady lego city patří jízdní kolo na hraní s přilbou, kbelík s kladivem, signální hůl, lopata a mnoho dalšího. Hračka bus má pochozí vnitřní prostor pro 6 leGO minifigurek: pracovníci stanice, strojvedoucí, řidič autobusu a 3 cestující.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost4.12
Šířka0
Číslo dílu60335
Modelka60335

8. LEGO

#ad

Sada k 100. výročí pro dospělé s minifigurkami Mickyho a Minnie myši, LEGO Disney kamera – pocta Waltovi Disneyovi, dárek pro ženy a muže 43230, bambi a Dumbo

#ad
LEGO #ad - Oslavte disneyho 100leté výročí kamerou lego walt disney hommage, sběratelským kouskem Disney hodným vystavením s minifigurkou samotného Walta Disney a některými jeho roztomilými postavami. Sada disney obsahuje 3 minifigurky lego disney: mickey myš, Minnie myš a Walt Disney a LEGO zvířecí figurky Bambi a Dumbo.

K této speciální sadě patří také prémiová brožura s mnoha detaily k Disney, sadě samotné a návody, kameře, které vás provedou procesem stavby. Tato sada lego disney pro dospělé byla vyvinuta k oslavě 100 Tato sada plná upomínkových předmětů se skládá z 811 dílů, z nichž mimo jiné vzniká filmová kamera ve stylu vintage s výklopnou zadní stěnou a překvapením a filmový proužek se statickými obrázky z 20 historických filmů Disney.

Výročí disney a je zvláštním dárkem pro ženy a muže k narozeninám, výročí nebo bez zvláštní příležitosti pro každého fanouška Disneyho. Součástí dodávky je také ředitelská klapka s místem pro všechny obsažené postavy Disney a multiplan fotoaparát v měřítku minifigurek se třemi tištěnými obrazovkami, které ukazují, jak vznikl krátký film Disneyho "Starý mlýn".
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka14.88
Hmotnost2.3
Šířka13.94
Číslo dílu43230
Modelka43230
Zárukatbd

9. LEGO

#ad

Kai und Jay, LEGO 71771 NINJAGO Der Tempel des Kristallkönigs, Action-Spielzeug für Kinder ab 8 Jahre, Ninja-Spielset aus der Serie Die Rückkehr Crystalized mit Minifiguren Cole, Zane

#ad
LEGO #ad - Freu dich auch auf 7 weitere spielsets zur tv-serie ninjago: crystallized, beispielsweise auf „Lloyds Ultragolddrache“ 71774 und „Nyas Samurai-X-Mech“ 71775. Mit diesem actiongeladenen lego ninjago set tempel des Kristallkönigs können Kinder Charaktere aus der TV-Serie NINJAGO: Crystallized zum Leben erwecken.

Spielset enthält einen tempel voller cooler Features und Funktionen, darunter den Thron des Kristallkönigs, ein schwebendes Gefängnis und mehrere Fallen. Enthält 4 exklusive ninjago minifiguren: Cole, Zane, Kai und Jay sowie ihre Elementarwaffen. Dieses lego ninjago action-spielzeug enthält außerdem einen Kristallkönig mit 4 Armen sowie einen Vergeltungsstein-Wächter in Kristallrüstung.

Kinder müssen auf die spitze des tempels klettern, vorbei an gefährlichen Fallen, um die gestohlenen Elementarwaffen vom Kristallkönig zurück zu erobern. Das ninja-spielzeug für kinder ab 8 jahre wird mit der kostenlosen LEGO Building Instructions App geliefert, um eine digitale Version des Modells auf Smartphones und Tablets anzeigen zu können.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka13.94
Hmotnost2.35
Šířka14.88
Číslo dílu71771
Modelka71771

10. LEGO

#ad

Sada 2 akčních figurek s postavičkou, LEGO 71781 Ninjago Lloyds Mech-Duel EVO, sběratelská hračka se zlatým Lloydem a kosterním válečníkem

#ad
LEGO #ad - Hodí se jako dárek k narozeninám nebo všednímu dni. Skládá se ze 2 pohyblivých figurek lego ninjago, z nichž jednu lze vylepšit, aby bylo zajištěno vítězství v bitvě. Děti mohou zažít ještě více ninja akce se sadami lego ninjago: coles evo drak 71782, závodní vůz Kais Ninja EVO 71783, Jays Donner-Jet EVO 71784 a dalšími sadami z programu stavebních hraček LEGO Ninjago.

Oba mohou jezdit v kokpitech svých pohyblivých mechů a bojovat s epickými bitvami. Obsahuje 2 minifigurky lego ninjago: zlatý lloyd a skeletový válečník, vyzbrojení 2 ninja zbraněmi Shuriken. Pokud bitva vyhraje, budou děti odměněny bannerem odolnosti, který můžete zavěsit na tyč na Mech od Golden Lloyd. Obsahuje zeleno-zlatou akční figurku ninjago lloyd s obrovským mečem na hraní a kosterního válečníka Mech, který je vyzbrojen velkou zbraní a kloboukem, který lze použít jako štít.

S touto 223dílnou sběratelskou hračkou mohou děti od 6 let stavět a zažít dobrodružství ve městě Ninjago. S akčním mechem pro děti od 6 let na vás čekají vzrušující souboje. S touto akcí nabitou hračkou ninja mohou děti lloyds mech vybavit zlatým zbrojem a křídly, aby byly ještě silnější a pomohly jí porazit Mech kosterního válečníka. Sběratelské hračky mohou být hrdě vystaveny v dětském pokoji.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.83
Délka10.31
Hmotnost0.62
Šířka5.55
Číslo dílu71781
Modelka71781