Top 10 Nachttischlampe Wireless Charger – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zafferano

#ad

Olivia Pro Kabellose LED-Tischleuchte aus Aluminium, EU-Stecker, Höhe: 35,5cm Weiß, Indoor/Outdoor Benutzung, dimmbar, IP65-Schutz, Zafferano

#ad
Zafferano #ad - Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung. Verstell- & wiederaufladbare lampe aus lackiertem aluminium, einem polycarbonat-schirm und einer led-lichtquelle; olivia pro ist durch das ip65 geschützt und somit für den innen- und außeneinsatz geeignet. Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung.

Umgebende produkte sind Leuchten, die zur separaten Überprüfung der enthaltenen Lichtquellen zerlegt werden können. Paket enthält Ladestation mit USB-Ladegerät. Paket enthält ladestation mit usb-ladegerät. Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte leuchtstärke erreicht ist; rote led: aufladen, grüne led: akku geladen. Dieses produkt enthält eine Lichtquelle der Energieeffizienzklasse F. Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes produkt. Eingang ac 220-240v | 50/60hz; ausgang 5v - 1a, USB-Kabellänge 1, 5 m.

Olivia pro ermöglicht das einstellen der lichtintensität durch einen dimmer, wobei der speicher der einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem einschalten entspricht die intensität der voreingestellten. Eingang ac 220-240v; 50/60hz; ausgang 5v - 1a, usb-kabellänge 1, 5 m. Olivia pro ermöglicht das einstellen der Lichtintensität durch einen Dimmer, wobei der Speicher der Einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem Einschalten entspricht die Intensität der voreingestellten. Das led-licht bietet eine klare Helligkeit für eine Vielzahl von Aktivitäten.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška13.7
Délka4.3
Hmotnost2.05
Šířka4.3
Číslo dílu1
ModelkaZAFOLIVIAPRO-WH

2. Zafferano

#ad

Corten, Zafferano Amazon Exclusive Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa, hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití

#ad
Zafferano #ad - Poldina pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená akumulátorem, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: ruční ovládání led lampy zapíná a vypíná jednoduchým "dotykovým" gestem.

Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, i tam, která poldině propůjčuje lithiové baterii poldina velkou autonomii. Díky dodanému mezinárodnímu adaptéru můžete nabíjet smartphony, která je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, iPhony, tablety nebo jiné zařízení na cestách do zahraničí. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Technické údaje poldina pro bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa; kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, difuzor z polykarbonátu, 100-240 v 50-60 hz 5 vdc max 1 a, eu síťový zdroj s 1 usb portem, dobíjecí a vyměnitelná lithiová baterie.

Rozměry lamp: 111 x11 x 38 cm, multi usb síťový zdroj pro nabíjení více zařízení. Stisknutím tlačítka na stínítku můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Zvolte, na terase, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu. Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, kde není žádná zásuvka. Podržte knoflík na stínidle a nastavte barvu světla vaší poldina: Vyberte si podle požadované atmosféry wŠrmeren nebo chladnější barevný odstín 2700 až 3000 Kelvinů.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340R3X1
ModelkaLD0340R3X1

3. K-Bright

#ad

Designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí bronzová., K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED bateriemi pro vnitřní i venkovní použití, teplá barva světla pro vnitřní i venkovní použití, dobíjecí

#ad
K-Bright #ad - Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení. Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla.

Vhodné pro rodinné večeře, pláž a outdoorové pikniky, čtení v noci na balkóně. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. 20 led at 3000 k, přírodní a relaxační světlo, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma. Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru.

Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem. Váží pouze 800 gramů. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška17.32
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluYX-GT-001-Bronze
ModelkaGT-001-3000K

4. Zafferano

#ad

Zafferano Pina Pro, kontaktní nabíjecí stanice, bezdrátová dobíjecí LED stolní lampa, baterie s dlouhou životností, dotykový stmívač 2700 K, hliníkové pouzdro H29, IP54 pro vnitřní a venkovní použití

#ad
Zafferano #ad - Cílové pohlaví: unisex. Přizpůsobte si své světlo minimalistický design pina pro je upevněn svou praktičností: stačí pouhým dotykem ruky na dotykovém tlačítku na podstavci lampy pro zapnutí nebo vypnutí a nastavení intenzity světla podle přání. Rozměry lampy: 10, kontaktní nabíjecí stanice, EU síťový adaptér s 1 USB konektorem.

Vezměte si ji s sebou ven na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Tíhlá a elegantní pina pro je dobíjecí stolní lampa, polykarbonátovým difuzérem a led světelným zdrojem. Water resistance Level: Water Resistant. Výkon: 2, 2 watty. Typ instalace: stolní deska; hmotnost položky: 0, 31 kg; Is Assembly Required: False; Efficiency: A++. Bez kabelu přenáší světlo tam, kde není žádná zásuvka. Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano pina pro je chráněna proti kapalinám podle ip54 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na zahradě, na terase, v kanceláři, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok.

Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, dopřejte si radost z večerního čtení na balkóně, i tam, kde je potřeba, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. Technické údaje pina pro bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa; kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, max. Je vybaven dotykovým stmívačem a má stupeň krytí ip54, s lakovaným hliníkovým pouzdrem, včetně kontaktní nabíjecí stanice, díky čemuž je vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.42
Délka4.13
Hmotnost0.68
Šířka4.13
Číslo díluLD0650D3
ModelkaLD0650D3

5. Zafferano

#ad

Hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, Amazon Exclusive Bezdrátová LED stolní lampa Zafferano Poldina Pro, tmavě šedá

#ad
Zafferano #ad - Balení obsahuje: poldina pro, světelný zdroj led; světelný tok: 192 – 200 lm; doba úplného nabíjení 6–7 h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, kde není žádná zásuvka. Podržte knoflík na stínidle a nastavte barvu světla vaší poldina: Vyberte si podle požadované atmosféry wŠrmeren nebo chladnější barevný odstín 2700 až 3000 Kelvinů.

Poldina pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená akumulátorem, pomocí které lze nabíjet dvě žárovky Poldina současně nebo jednu lampu a USB zařízení. Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti vlhkosti podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na balkóně nebo v restauracích a útulcích po celý rok. Díky dodanému mezinárodnímu adaptéru můžete nabíjet smartphony, která je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání. Vezměte si je s sebou na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami.

Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Poldina pro s univerzální cestovní nabíječkou poldina pro lampa s vícenásobnou usb nabíječkou eu-us-uk konektor: v této sadě je vedle poldina pro a kontaktní nabíjecí stanice obsažena další duální usb nabíječka, iphony, tablety nebo jiné zařízení na cestách do zahraničí. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: ruční ovládání led lampy zapíná a vypíná jednoduchým "dotykovým" gestem.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.2
Šířka4.33
Číslo díluLD0340N3X1
ModelkaLD0340N3X1

6. Zafferano

#ad

Sand & Poldina Pro – stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, dobíjecí dotykový stmívač 2700-3000 K – H30 cm, H38 cm, stupeň krytí IP54, Zafferano Poldina Pro Mini bezdrátová LED stolní lampa

#ad
Zafferano #ad - Lampa kromě toho disponuje funkcí výběru teploty barvy světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Výrobek 2: přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: jedním dotykem ruky stačí zapnout a vypnout led lampu jednoduchým "dotykovým" gestem. Výrobek 2: měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti kapalinám podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na zahradě, na terase, v kanceláři, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok.

Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, je lehký a snadno se nosí, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí. Výrobek 1: nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verze "pro" od poldina, je lehký a snadno se nosí, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí. Výrobek 1: měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti kapalinám podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, v kanceláři, na terase, na zahradě, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok.

Výrobek 1: vaše lampa, váš životní styl poldina pro je přenosná led lampa na baterie, která si pamatuje stupně stmívání, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání, nabíjecí stolní lampa. Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, kde není žádná zásuvka. Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Mohlo by to být ještě jednodušší? podržte tlačítko na stínidle a nastavte barvu světla vaší Poldiny: Vyberte si podle požadované atmosféry teplejší nebo chladnější odstín 2700 až 3000 kelvinů.
ZnačkaZafferano #ad

7. Zafferano

#ad

Ofelia Pro Kabellose LED-Tischleuchte aus Aluminium, LD0870S3, dimmbar, EU-Stecker, Höhe: 29cm Sand Energieklasse A+++, IP65-Schutz, Indoor/Outdoor Benutzung, Zafferano

#ad
Zafferano #ad - Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte leuchtstärke erreicht ist; rote led: aufladen, grüne led: akku geladen. Ofelia pro von zafferano enthält eine einstellbare 2, 2-w-led-lampe. Farbtemperatur zwischen 2700 & 3000° kelvin.

Eingang ac 220-240v; 50/60hz; ausgang 5v - 1a, usb-kabellänge 1, 5 m. Lithium-akku mit einer garantierten akkulaufzeit von mehr als 9 stunden. Umgebende produkte sind Leuchten, die zur separaten Überprüfung der enthaltenen Lichtquellen zerlegt werden können. Dieses produkt enthält eine Lichtquelle der Energieeffizienzklasse F. Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung. Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes produkt. Ofelia pro ermöglicht das einstellen der lichtintensität durch einen dimmer, wobei der speicher der einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem einschalten entspricht die intensität der voreingestellten.

Verstell- & wiederaufladbare lampe aus lackiertem aluminium, einem polycarbonat-schirm und einer led-lichtquelle; sie ist durch das ip65 geschützt und somit für den innen- und außeneinsatz geeignet. Paket enthält ladestation mit usb-ladegerät. Das led-licht bietet eine klare helligkeit für eine vielzahl von aktivitäten.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.4
Délka3.9
Hmotnost1.92
Šířka3.9
Číslo díluLD0870S3
ModelkaLD0870S3

8. Zafferano

#ad

Avio modrá, hliník s vícenásobným EU/UK/US, V 38 cm/průměr podstavce 11 cm, Zafferano Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa, LD0340A3x1, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití

#ad
Zafferano #ad - Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti vlhkosti podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na balkóně nebo v restauracích a útulcích po celý rok. Technické údaje poldina pro bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa; kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, difuzor z polykarbonátu, 100-240 v 50-60 hz 5 vdc max 1 a, eu síťový zdroj s 1 usb portem, kontaktní nabíjecí stanice, světelný zdroj LED; světelný tok: 192 – 200 lm; doba úplného nabíjení 6–7 h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá.

Stisknutím tlačítka na stínítku můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Zvolte, v kanceláři, na terase, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Poldina pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená akumulátorem, pomocí které lze nabíjet dvě žárovky Poldina současně nebo jednu lampu a USB zařízení.

Vezměte si je s sebou na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, je lehký a snadno se nosí, kde je potřeba, i tam, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě. Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, umístěte lampu jednoduše na "Pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, kde není žádná zásuvka.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340A3
ModelkaLD0340A3x1

9. Zafferano

#ad

červená, dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, Zafferano Amazon Exclusive Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa, hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US

#ad
Zafferano #ad - Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě. Technické údaje poldina pro bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa; kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, difuzor z polykarbonátu, kontaktní nabíjecí stanice, světelný zdroj led; světelný tok: 192 – 200 lm; doba úplného nabíjení 6–7 h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá.

Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti vlhkosti podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na balkóně nebo v restauracích a útulcích po celý rok. Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, dopřejte si večerní čtení na balkóně, je lehký a snadno se nosí, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí.

Díky dodanému mezinárodnímu adaptéru můžete nabíjet smartphony, tablety nebo jiné zařízení na cestách do zahraničí. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Poldina je svoboda svícení: bez kabelu přivádí světlo tam, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340F3
ModelkaLD0340F3x1

10. AVANLO

#ad

Dotyková stmívatelná, 6 barev a teplé světlo, stolní lampa, lampa na noční stolek, na party, RGBW, vhodná do ložnice, AVANLO LED lampa na noční stolek, 3000 K, 10 W, lampa na noční stolek, obývací

#ad
AVANLO #ad - Použití: tato lampa s teplým bílým světlem s různým jasem může být použita jako led lampa na noční stolek, režim rgb a barevný přechod v různých barvách lze použít jako atmosférickou lampu, party, jako je ložnice, obývací pokoj, stolní lampu lze použít pro mnoho příležitostí a míst, dovolená a fotografie atd.

Díky těmto lampám na noční stolek bude vaše vnitřní dekorace modernější a modernější. Stmívatelná lampa na noční stolek: lampa na dezert má tři režimy světla v teple bílé barvě s různým jasem, 6 RGB barev a jeden světelný režim gradient. Spirálová noční lampa: vezměte si spirálový designový styl a vytvořte světlo pro luxusní texturu.

Protiskluzová nálepka: led stolní lampa na spodní straně je protiskluzová hůl, pokud ji umístíte na noční stolek na místo, můžete ji v této poloze zafixovat a zabránit tomu, aby lampa spadla. Lampa na noční stolek touch: po led lampě zapněte stmívatelný síťový zdroj, zapněte a zapněte jas, barvu a režim pro zapnutí světla na 3 sekundy nejedná se o dálkové ovládání.
ZnačkaAVANLO #ad
VýrobceAVANLO #ad
Výška11.61
Délka5.91
Hmotnost2.34
Šířka5.91