Top 10 Mini Kühlschrank für Zimmer Unter 50 Euro – Mini chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Enventor

#ad

černá, AC + 12 V DC proudový chladič a ohřívač, přenosná malá chladnička do auta, nápojů, Enventor Mini chladnička 4 litry, ovoce, 6 dóz, kosmetiky, mini chladničky do ložnice

#ad
Enventor #ad - Studené a teplé vybaveno pokročilým termoelektrickým systémem lze ochladit na 18–20 °c pod okolní teplotu nebo ohřát na 55 ± 5 °c. Pokud máte během používání dotazy, kontaktujte nás prosím včas a my vám odpovíme do 24 hodin. Ekologické a bezpečné využijte pokrokovou bezpečnostní technologii, inteligentní polovodičové čipy, 100% freonové a šetrné k životnímu prostředí.

Lehký a snadno se pohybuje, kempování a další! S adaptérem ac 220 v/dc 12 v síťový kabel ac 220 v pro standardní zásuvku, síťový kabel dc 12 v pro 12 v zapalovač cigaret ve vozidle. Záruka 12 měsíců. Tato kompaktní 4litrová mini lednička má vyjímatelný regál pro snadné oddělení občerstvení a nápojů, 6 cm × Š 14 cm × H 14, mateřského mléka a produktů pro péči o krásu a pleť. Kompaktní a přenosná díky kompaktnímu a jedinečnému designu zabírá tato malá chladnička velmi málo místa a je proto ideální do ložnice, s praktickým ergonomickým držadlem je perfektní pro jízdy autem, pikniky, pod psací stoly a na komody.

Enventor se snaží svým zákazníkům poskytovat uspokojivý zákaznický servis. Mini lednička o objemu 4 l pojme 6 plechovek à 330 ml, její vnitřní rozměry jsou v 20, 2 cm. Upozornění: režim chlazení: minimální teplota závisí na okolním prostředí. Přepínání mezi chlazením a topením stisknutím tlačítka. Horký režim: používá se k zachování původní teploty potravin namísto jejich ohřívání.
ZnačkaEnventor #ad
VýrobceEnventor #ad
Výška11.22
Délka11.22
Šířka8.86
Číslo díluTJ-4L-B
ModelkaNoir 4L
Záruka1 rok záruka.

2. Tiastar

#ad

Kühler und Wärmer Rosa, Auto, Büro Schreibtisch, Tiastar Mini Tragbarer Kühlschrank, 4 Liter /6 Dosen Getränke & Hautpflege Mini-Kühlschrank für Schlafzimmer, zwei Gänge

#ad
Tiastar #ad - Kühlung und isolierung: mit einem kühl-/heizschalter auf der rückseite des mini-kühlschranks können Sie die Temperatur auf 18-22℃ unter der Umgebungstemperatur absenken oder sie auf 66℃ warm halten, um die optimale Temperatur für Lebensmittel, Getränke und andere Gegenstände zu erhalten.

Es ist einfach zu bedienen, 4x14, im Büro oder auf einer Autofahrt sind. Zwei stromanschlüsse: der mini-kühlschrank ist mit zwei stromkabeln ac & dC für den Gebrauch zu Hause und im Auto ausgestattet. 4 liter fassungsvermögen mit innenmaßen 13, 5x20 cm, ob Sie zu Hause, um bis zu sechs 12-Unzen-Soda-Dosen zu speichern. Sie können das normale netzteil 230 V zu Hause oder das Autoladegerät 12 V im Auto verwenden. Tragbarkeit: kompakte größe für einfache portabilität. Umweltschutz und geräuscharmut: aus umweltschutzmaterialien, machen Sie Ihren Gebrauch bequemer, leise kleinen Kühlschrank ist perfekt für Schlafzimmer, wird nicht mit Ihrer Arbeit und Ruhe stören, geräuscharmes Design, Büro.

Multifunktionaler mini-kühlschrank: dieser kleine kühlschrank ist ein unverzichtbarer Bestandteil Ihres Zuhauses; Sie können nicht nur Lebensmittel, sondern auch Hautpflegeprodukte und vieles mehr, Getränke und andere Gegenstände bei optimaler Temperatur aufbewahren, so dass Sie ganz einfach leckeres Essen und Schönheit zu Hause genießen können.
ZnačkaTiastar #ad
VýrobceTiastar #ad
Výška10.83
Délka9.84
Hmotnost3.86
Šířka7.09
Číslo díluMFA-5L-B
ModelkaMFA-5L-B
Záruka2 jahre.

3. AstroAI

#ad

Kanceláře a ložnice, 12 V v zapalovači cigaret a 220V zásuvkou pro auta, 4 litry Fridge s funkcí chlazení a topení, černá, AstroAI Mini chladnička 2 v 1

#ad
AstroAI #ad - Režim chlazení a udržování teploty jednoduše se rozhodněte pro chlazení až o 18 °c – 22 °c pod okolní teplotou nebo udržení tepla až do 66 °C. Skvělý dárek pro ženy a muže. Díky vyjímatelnému regálu lze snadno oddělit malé předměty jako jogurt, ovoce, mléko nebo džus.

Kompaktní a přenosnámini lednička může bez problémů uložit 6 plechovek 330 ml. Iroké spektrum použitískvělé pro osobní prostory, piva, kempování, cestování, jízdu na člunu, nápojů, dojíždění a další! díky své malé velikosti a štíhlému designu se hodí kamkoli. Použijte tuto mikrochladničku pro uložení oběda, ložnice, kanceláře, silniční jízdy, jízdu na zadních dveřích, kojeneckých lahví nebo dokonce kosmetiky. Tichá technologie snižuje zvuk na minimum, takže si můžete jednoduše odpočinout.

Pokud nejste spokojeni s kvalitou výrobku, obraťte se prosím ihned na nás. Toto zařízení měří: 24 * 17, 5 * 25, 5 cm. Ekologický vývoj polovodičové chladicí čipy jsou bez freonů a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Od 30 °c do 18 °c během jedné hodiny, 30 °c – 10 °c během 2 hodin, 30 °C – 3 °C během 3 hodin. Ac / dc adaptér součástí dodávky jsou dva konektory pro AC zásuvky a 12V zapalovač cigaret ve vozidlech.
ZnačkaAstroAI #ad
VýrobceAstroAI #ad
Výška10.04
Délka9.45
Hmotnost0.75
Šířka6.89
Číslo dílu700713359883
ModelkaLY0204A

4. WANNYTON

#ad

Mini Fridge, DC 12 V, AC 220–240 V, WANNYTON Mini chladnička 4 litry/6 plechovek, do kanceláře, přenosná malá chladnička s funkcí chlazení a topení, šedá, lednice na nápoje do pokoje

#ad
WANNYTON #ad - Ideální pro kempování, dovolenou nebo výlety u jezera. Doma/venku součástí dodávky jsou dva konektory: ac kabel se zástrčkou pro domácí zásuvku 220–240 V a 12 V DC kabel s konektorem pro zapalovač cigaret v autě. Ideální jako dárekkompaktní a přenosný mini chladicí box je dobrým nápadem na dárek.

Nízká hlučnost a šetrná k životnímu prostředí tato stolní chladnička nevydává během provozu téměř žádný hluk, takže můžete nerušeně spát a pracovat. Topení a chlazení malou chladničku lze stiskem tlačítka přepnout na topný nebo chladicí režim. Hodí se také k uchovávání vašich preferovaných produktů péče o pleť, péči o tělo a krásu, aby vám umožnila krásný a pohodlný život.

Lehký a přenosný do 4l mini chladničky se vejde 6 kusů 330 ml plechovek. Jeho kompaktní konstrukce šetří místo a nízká hmotnost umožňuje snadné nošení. Ideální pro výrobu jogurtu, sýra, ovoce, mateřského mléka atd. Kromě toho je šetrný k životnímu prostředí, má dlouhou životnost a šetří energii. Potraviny lze ochladit na 16 až 25 °c pod okolní teplotu nebo ohřát na 45 až 65 °C a udržovat v teple.
ZnačkaWANNYTON #ad
VýrobceWANNYTON #ad
Výška10.63
Délka9.76
Hmotnost5.05
Šířka7.28
Číslo díluOMOAD13hu
ModelkaOMOAD13hu

5. AstroAI

#ad

12 V na cigaretovém zapalovači a 220V zásuvka pro auta, kanceláře a ložnice, růžová, 4 litry Fridge s funkcí chlazení a topení, AstroAI Mini chladnička 2 v 1

#ad
AstroAI #ad - Díky vyjímatelnému regálu lze snadno oddělit malé předměty jako jogurt, mléko nebo džus. Použijte tuto mikrochladničku pro uložení oběda, kojeneckých lahví nebo dokonce kosmetiky. Ekologický vývoj polovodičové chladicí čipy jsou bez freonů a jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Pokud nejste spokojeni s kvalitou výrobku, obraťte se prosím ihned na nás. Kompaktní a přenosnámini lednička může bez problémů uložit 6 plechovek 330 ml. Skvělý dárek pro ženy a muže. Tichá technologie snižuje zvuk na minimum, takže si můžete jednoduše odpočinout. Od 30 °c do 18 °c během jedné hodiny, 30 °c – 10 °c během 2 hodin, 30 °C – 3 °C během 3 hodin. Toto zařízení měří: 24 * 17, ovoce, 5 * 25, 5 cm. Režim chlazení a udržování teploty jednoduše se rozhodněte pro chlazení až o 18 °c – 22 °c pod okolní teplotou nebo udržení tepla až do 66 °C.

Ac / dc adaptér součástí dodávky jsou dva konektory pro AC zásuvky a 12V zapalovač cigaret ve vozidlech. Iroké spektrum použitískvělé pro osobní prostory, kempování, jízdu na člunu, nápojů, jízdu na zadních dveřích, silniční jízdy, ložnice, cestování, kanceláře, piva, dojíždění a další! Díky své malé velikosti a štíhlému designu se hodí kamkoli.
ZnačkaAstroAI #ad
VýrobceAstroAI #ad
Výška10.63
Délka9.45
Hmotnost0.75
Šířka7.09
Číslo díluASIM040
ModelkaASIM040

6. Tiastar

#ad

Kühler und Wärmer Schwarz, Tiastar Mini Tragbarer Kühlschrank,4 Liter /6 Dosen Getränke & Hautpflege Mini-Kühlschrank für Schlafzimmer,Auto,Büro Schreibtisch,zwei Gänge

#ad
Tiastar #ad - Umweltschutz und geräuscharmut aus umweltschutzmaterialien, leise kleinen Kühlschrank ist perfekt für Schlafzimmer, wird nicht mit Ihrer Arbeit und Ruhe stören, machen Sie Ihren Gebrauch bequemer, geräuscharmes Design, Büro. Zwei stromanschlüsse der mini-kühlschrank ist mit zwei stromkabeln ac & dC für den Gebrauch zu Hause und im Auto ausgestattet.

Multifunktionaler mini-kühlschrank dieser kleine kühlschrank ist ein unverzichtbarer Bestandteil Ihres Zuhauses; Sie können nicht nur Lebensmittel, sondern auch Hautpflegeprodukte und vieles mehr, Getränke und andere Gegenstände bei optimaler Temperatur aufbewahren, so dass Sie ganz einfach leckeres Essen und Schönheit zu Hause genießen können. Es ist einfach zu bedienen, 5x20 cm, im Büro oder auf einer Autofahrt sind. Innenmaße 13, 0 x 18, 0 x 27, 5 x 13, außenmaße 25, 5 x 20 cm, 5.4

4 liter fassungsvermögen mit innenmaßen 13, 4x14, ob Sie zu Hause, um bis zu sechs 12-Unzen-Soda-Dosen zu speichern. Tragbarkeit kompakte größe für einfache portabilität. Sie können das normale netzteil 230 V zu Hause oder das Autoladegerät 12 V im Auto verwenden. Kühlung und isolierung mit einem kühl-/heizschalter auf der rückseite des mini-kühlschranks können Sie die Temperatur auf 18-22℃ unter der Umgebungstemperatur absenken oder sie auf 66℃ warm halten, um die optimale Temperatur für Lebensmittel, Getränke und andere Gegenstände zu erhalten.
ZnačkaTiastar #ad
VýrobceTiastar #ad
Výška10.83
Délka9.84
Hmotnost3.85
Šířka7.09
Číslo dílu1
ModelkaMFA-5L-B
Záruka2 jahre.

7. WANNYTON

#ad

AC 220–240 V, přenosná malá chladnička s funkcí chlazení a topení, lednice na nápoje do pokoje, WANNYTON Mini chladnička 4 litry/6 plechovek, bílá, DC 12 V, do kanceláře, mini Fridge

#ad
WANNYTON #ad - Topení a chlazení malou chladničku lze stiskem tlačítka přepnout na topný nebo chladicí režim. Ideální pro výrobu jogurtu, ovoce, sýra, mateřského mléka atd. Doma/venku součástí dodávky jsou dva konektory: ac kabel se zástrčkou pro domácí zásuvku 220–240 V a 12 V DC kabel s konektorem pro zapalovač cigaret v autě.

Kromě toho je šetrný k životnímu prostředí, má dlouhou životnost a šetří energii. Ideální jako dárekkompaktní a přenosný mini chladicí box je dobrým nápadem na dárek. Potraviny lze ochladit na 16 až 25 °c pod okolní teplotu nebo ohřát na 45 až 65 °C a udržovat v teple. Lehký a přenosný do 4l mini chladničky se vejde 6 kusů 330 ml plechovek.

Nízká hlučnost a šetrná k životnímu prostředí tato stolní chladnička nevydává během provozu téměř žádný hluk, takže můžete nerušeně spát a pracovat. Hodí se také k uchovávání vašich preferovaných produktů péče o pleť, péči o tělo a krásu, aby vám umožnila krásný a pohodlný život. Ideální pro kempování, dovolenou nebo výlety u jezera. Jeho kompaktní konstrukce šetří místo a nízká hmotnost umožňuje snadné nošení.
ZnačkaWANNYTON #ad
VýrobceWANNYTON #ad
Výška10.63
Délka9.76
Hmotnost5.16
Šířka7.28
Číslo díluOMOAD15ba
ModelkaOMOAD15ba

8. AstroAI

#ad

12 V na cigaretovém zapalovači a 220V zásuvkou pro auta, 4 litry Fridge s funkcí chlazení a topení, AstroAI Mini chladnička 2 v 1, bílá, kanceláře a ložnice

#ad
AstroAI #ad - Ekologický vývoj polovodičové chladicí čipy jsou bez freonů a jsou šetrnější k životnímu prostředí. Iroké spektrum použitískvělé pro osobní prostory, jízdu na člunu, kanceláře, jízdu na zadních dveřích, ložnice, kempování, cestování, silniční jízdy, piva, dojíždění a další! Díky své malé velikosti a štíhlému designu se hodí kamkoli.

Kompaktní a přenosnámini lednička může bez problémů uložit 6 plechovek 330 ml. Skvělý dárek pro ženy a muže. Díky vyjímatelnému regálu lze snadno oddělit malé předměty jako jogurt, 5 * 25, ovoce, mléko nebo džus. Pokud nejste spokojeni s kvalitou výrobku, obraťte se prosím ihned na nás. Použijte tuto mikrochladničku pro uložení oběda, nápojů, kojeneckých lahví nebo dokonce kosmetiky.

Tichá technologie snižuje zvuk na minimum, takže si můžete jednoduše odpočinout. Režim chlazení a udržování teploty jednoduše se rozhodněte pro chlazení až o 18 °c – 22 °c pod okolní teplotou nebo udržení tepla až do 66 °C. Od 30 °c do 18 °c během jedné hodiny, 30 °c – 10 °c během 2 hodin, 30 °C – 3 °C během 3 hodin. Toto zařízení měří: 24 * 17, 5 cm. Ac / dc adaptér součástí dodávky jsou dva konektory pro AC zásuvky a 12V zapalovač cigaret ve vozidlech.
ZnačkaAstroAI #ad
VýrobceAstroAI #ad
Výška10.63
Délka9.45
Hmotnost0.75
Šířka7.09
Číslo dílu700713359562
Modelka700713359562

9. ACTIV CUISINE

#ad

4 litry/6 plechovek na nápoje, Mini chladnička 2 v 1, malý chladicí box, chladnička a udržování teploty, kosmetika, mini chladicí box, auto, kempingová chladnička pro AC/DC pokoje, kempování,

#ad
ACTIV CUISINE #ad - Režim chlazení a udržování tepla s tímto chladicím boxem se jednoduše rozhodnete pro chlazení nápojů a ovoce až o 18 °C – 22 °C pod okolní teplotou nebo až na 65 °C udržíte svou kávu nebo pokrmy teplé. S vyjímatelným regálem snadno oddělíte malé předměty jako jogurt, ovoce nebo džus.

Ať už v kanceláři, malý chladicí box je vynikajícím společníkem. Kompaktní a přenosný s objemem 4 litry je dostatek místa na 6 x 330 ml plechovky s nápoji nebo na pár svačinek, mléko, také pro uložení kosmetiky a produktů pro péči o pleť. Spora energie a šetrné k životnímu prostředí polovodičové chladicí čipy bez freonů slouží k ochraně životního prostředí. Tichý provoz tichá technologie snižuje hluk při běhu na minimum 35 dB, takže neruší váš klid.

Pro domácnost/při jízdě autem dva konektory pro ac zásuvky délka 220 v, doma, 8 m a zapalovač cigaret v autě délka 12 V, při kempování s rodinou, délka 1, v hotelovém pokoji nebo při jízdě autem v létě nebo v zimě, délka 2 m. Tím vzniká dlouhá životnost bez velké spotřeby energie a vysokých nákladů na energii. Rozměry: 27x19x28cm. Istá hmotnost: 2, 1 kg.
ZnačkaACTIV CUISINE #ad
VýrobceACTIV CUISINE #ad
Výška11.02
Délka10.63
Hmotnost2.1
Šířka7.48
Číslo díluAC-FRIDGE-W-4L
ModelkaAC-FRIDGE-W-4L

10. Flamingueo

#ad

Kühlschrank Klein 12V/220V, Mini Kühlschrank Skincare, Getränkekühlschrank, Funktion Kühlen und Heizen, Mini Fridge, Flamingueo Mini Kühlschrank 4L

#ad
Flamingueo #ad - Silent: der mini kühlschrank ist wirklich leisemehr als 28 dB Geräuschpegel wirklich leise. Die innentemperatur kann zwischen 20 ºc unter der Raumtemperatur bei Kälte mit einem Minimum von 0 ºC und 50 ºC bei Wärme schwanken. Bei anschluss an 12 v beträgt die Leistungsaufnahme 35 W im kalten und 32 W im warmen Zustand.

Der energieverbrauch bei anschluss an eine 220-V-Steckdose beträgt 40 W im kalten und 35 W im warmen Zustand. Es misst 25 x 19 x 27. 5cm. AnschlussfÄhigkeit: der kleine kühlschrank kann sowohl an 220v-strom als auch an eine 12v-autosteckdose angeschlossen werden. Design: diese tragbare vintage-kühlbox ist dank ihres kompakten Retro-Designs ideal für die Platzierung überall. Außerdem hat er eine magnetische Tür und einen herausnehmbaren Einlegeboden.

KapazitÄt und abmessungen: der kleiner kühlschrank hat ein fassungsvermögen von bis zu 4L, in dem kleine Kosmetikprodukte, Lebensmittel und Getränke aufbewahrt werden können insgesamt 6 Dosen zu je 33cl. Er ist tragbar und dank des oberen Griffs leicht zu transportieren. Funktionen: dieserkosmetik kühlschrank hat die funktionen kühlen und Heizen. Der kühlschrank ist über einen europäischen Stecker an den Strom angeschlossen, es werden keine Batterien benötigt.
ZnačkaFlamingueo #ad
VýrobceFlamingueo #ad
Výška10.83
Délka9.84
Hmotnost4.41
Šířka7.48
Číslo díluTE-4