Top 10 LEGO Friends Stephanie – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

Jungen und Kinder ab 8 Jahren 989 Teile, LEGO Friends Horse Show Trailer 41722 Bauspielzeug-Set für Mädchen

#ad
LEGO #ad - Dieses lego friends-set ist ein tolles geburtstagsgeschenk oder Geschenk für besondere Anlässe für Mädchen und Jungen, die Pferdespielzeug und Fahrzeuge lieben. Dieses lego friends-tierset und pferde-spielzeug für Kinder enthält 3 Minipuppen – Savanne, Emma und Elia – plus Reitzubehör.

Dieser dream lego pferdeanhänger enth lt ein Spielzeugauto mit Anhänger, 2 Spielpferdefiguren und eine Hundefigur plus Reitzubehör für Pferdeshow-Spaß. Die seite des anhängers ist aufklappbar, um ein Fach für die 2 Spielzeugpferde freizulegen und das Auto-Spielzeug ist fahrbar mit abnehmbarem Dach, um Minipuppen darin zu platzieren.

Das dach des anhängers öffnet sich, um die schlafräume freizulegen und die Rückseite öffnet sich, um Zugang zu einem Raum mit dem Reitzubehör und dem Trophäenschrank zu erhalten. Das zubehör umfasst sättel, spielzeugzügel, Helme und Medaillen reiten können, damit die Minipuppen die Pferde, Sprünge, für stundenlangen Spaß.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka18.9
Hmotnost4.78
Šířka14.88
Číslo dílu6385801
Modelka6385801

2. LEGO

#ad

Hračka, malá sada na make-up s postavami Paisley a Candi, LEGO Friends Mini-Boutique, kreativní dárky pro 6leté dívky a chlapce 42608

#ad
LEGO #ad - Make-up sada pro děti s příslušenstvím: tato dětská hračka obsahuje 2 kapsy na opasek k vyzkoušení a další módní doplňky. Zrcadlo a samoobslužná pokladna: tvé dítě může rozevřít kreativní butik, aby před zrcadlem a u pokladny představovalo mnoho příběhů.

Dárek pro 6leté dívky a chlapce: tato hračka lego friends pro dívky a chlapce je skvělým kreativním dárkem pro děti, které rádi hrají fantazii a milují hry na role – ideální k narozeninám, Velikonocům nebo Vánocům. Sada na hraní pro mnoho příběhů přátelství: objevte také další samostatně dostupné hračky LEGO Friends, se kterými může vaše dítě zobrazovat různé příběhy na téma přátelství.

Sada mini panenek se 2 znaky: s oběma obsaženými minipanenkami lego Friends Paisley a Candi může vaše dítě představovat mnoho různých příběhů přátelství. Lego friends mini-boutique pro dívky a chlapce od 6 let: tato malá lego sada obsahuje obchod s hračkami, 2 figurky LEGO Friends a příslušenství pro veselé nákupní příběhy.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka1.81
Hmotnost0.39
Šířka7.52
Číslo dílu42608
Modelka42608
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

Dárek pro 5leté dívky a chlapce 42607, malá sada se 2 figurkami, zajíc a kráva, farma hračka se zvířaty pro děti, LEGO Friends Autumns telata

#ad
LEGO #ad - Lego friends autumns teletovna: tato skvělá malá lego sada pro dívky a chlapce od 5 let obsahuje sestavitelnou teletovnu, 2 mini panenky, hračku, zajíčka a spoustu příslušenství. Příslušenství pro péči o zvířata: spousta příslušenství nabízí skvělý herní zážitek, například kartáč, kbelík, konev a žlab, s květinami mohou děti ozdobit figurky a objevovat malý hmyz.

Nápad na dárek pro děti: tato kreativní dětská hračka je fascinujícím dárkem pro 5leté dívky a chlapce, kteří rádi staví modely a milují hraní rolí se zvířaty LEGO Friends. Objevte další sady lego friends: pro ještě větší zábavu při stavbě se podívejte na další sady LEGO Friends.

2 figurky lego friends: panenky lego friends autumn a Leo a malá hračka-kráva a zajíček okamžitě zvou ke hraní. Zábava ze hry se zvířecími figurkami: tvé dítě může postavit stáj pro malou postavu krávy a pak podzimní a Leo zajistit telátko a nechat si hrát s zajíčkem.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška5.55
Délka1.81
Hmotnost0.26
Šířka7.52
Číslo dílu42607
Modelka42607
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Hračka pro lékaře pro děti, dárek pro dívky a chlapce od 7 let 42621, LEGO Friends Heartlake City nemocnice, sada s helikoptérou na hraní a figurkami vč. Autumn a psa

#ad
LEGO #ad - Nemocniční hračka pro děti: nemocnice lego friends heartlake city umožňuje dívkám a chlapcům, kteří milují hračky pro lékaře, pečovat o nemocné pacienty po mnoho hodin. Spousta příslušenství pro mnoho příběhů přátelství: obsahuje vrtulník pro děti, lahve s nudličkami, balónky, sádrové obvazy, obvaz, stříkačku, dětské postele, rentgenový přístroj, invalidní vozík, pralinky a květiny.

Porodnice a funkční výtah: postavte si s touto stavebnicí různé oblasti nemocnice, porodnici, rentgenovou místnost, mimo jiné ošetřovnu, výtah a přestávku pro zaměstnance. Dárek pro děti, které milují hraní rolí: tato nemocnice lego friends je rozsáhlá hračka pro 7leté děti a dělá velkou radost především jako narozeninový dárek pro děti.

Příběhy přátelství: zažijte ještě více zábavy s dalšími sadami LEGO Friends k dostání samostatně. Lego figurky friends: dětská hračka obsahuje 5 mini panenek, aby vám ukázala radost z nové protézy, a 2 miminka, mezi nimi také podzimní LEGO Friends s obličejem navíc, robota a psa LEGO Friends.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška14.88
Délka2.78
Hmotnost0
Šířka18.9
Číslo dílu42621
Modelka42621
Zárukatbd

5. LEGO

#ad

Spielzeug ab 6 Jahren für Mädchen und Jungen, LEGO 41392 Friends Camping in Heartlake City Set mit Mini Puppen Olivia & Mia und Zelt

#ad
LEGO #ad - Das spielset umfasst betten, einen schrank mit Haarbürste und Lippenstiftständer, hocker, eine Taschenlampe, eine Laterne, ein Fernglas und sogar Kirschen in Getränken!.

Enthält 2 mini puppen mia und olivia sowie eine Eichhörnchenfigur, die im Baumhaus lebt! Auch ein Fahrrad mit Fahrradhelm und einen Lautsprecher. Verfügt über 3 spielbereiche: ein voll ausgestattetes LEGO Zelt mit einem weichen Kunststoffdach, ein Lagerfeuer mit einem Teleskop und ein Heißwassersprudelbecken. Laden sie die lego app herunter, um die instructions plus zu benutzen und die digitale Konstruktion zu drehen und zoomen! Dieses Set ist ein tolles Spielzeug für Mädchen und Jungen ab 6 Jahren! Das camping-set ist mit einer girlande aus Lichtern geschmückt. Kinder können ein foto des niedlichen Zeltes mit einem Smartphone machen und an Freunde schicken.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.76
Hmotnost0.98
Šířka13.94
Číslo dílu41392
Modelka41392
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. LEGO

#ad

LEGO Friends Puppy Playground 41396 Starter Building Kit; Best Animal Toy Featuring Friends Character Mia, New 2020 57 Pieces

#ad
LEGO #ad - Accessoires wie mias sonnenbrille, 2 knochen und 2 Schleifen für die Hundefiguren, dazu die Bürste, Hundekeks, schüssel, ergänzen den kreativen Spielspaß. Dieses einfach zu bauende lego friends-bauspielzeug regt die fantasie an, hunde mögen, bietet endlosen Bau- und Spielspaß und ist ein kreativitätsgefülltes Urlaubs-, die Mini-Puppen, Geburtstags- oder Alltagsgeschenk für Kinder ab 4 Jahren, sich um Haustiere und Tierarzt-Spielzeug kümmern.

Kinder werden stundenlanges rollenspiel mit der mia mini-puppe und ihren Hunden Cookie und Coco im Heartlake City Park genießen, einen Welpen auf einem LEGO Skateboard die Rutsche hinunter führen und sie auf dem Karussell drehen. Die welpenrutsche ist über 11 cm hoch, um kleine kinder zu unterhalten, so dass sie leicht in eine Tasche zusammen mit anderen Bauten und lustigen Spielzeug-Accessoires verpackt werden kann, 9 cm lang und 5 cm breit, wohin Sie auch gehen.

Bringen sie jüngere kinder in die freude am bau und pflege von Haustieren mit diesem bunten LEGO Friends-Welpenspielplatz mit einer Welpenrutsche mit einem Starterstein, um das Bauen für die Kleinen zu erleichtern.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka5.55
Hmotnost0.24
Šířka4.8
Číslo dílu41396
Modelka6289157

7. LEGO

#ad

Stavebnice z Encanta, domeček pro panenky se 2 mini panenkami, 1 mikro panenka a zvířata, dárek pro děti, Encanto, LEGO 43202 Disney Dům Madrigálů

#ad
LEGO #ad - Domeček pro panenky z disneyho "encanto" se postará o hodiny zábavy ze hry a vypadá skvěle i na displeji jako perfektní dárek na dárek z Disney. Tato hračka lego disney z 587 dílů obsahuje 3patrový dům od Mirabel s rotující korouhvičkou, skládací postelí a mávajícími okenicemi.

K příslušenství patří akordeon, gramofon a deštník a oblouk s nálepkami pro individuální uspořádání domu. Díky detailním panenkám lego mini, roztomilým zvířatům a rozpoznatelným scénám tato stavebnice z Disneyho "Encanto" podporuje otevřenou, kreativní hru. Disneyho dům madrigals obsahuje několik místností, má různé funkce z filmu a obsahuje příslušenství, které podporuje hraní.

Děti mohou navštívit kuchyň, zamávat domem a podívat se, občerstvit něco lahodného a pak jít ven, jestli zamává zpět. Obsahuje 2 mini panenky lego disney: disneyho abuela a Mirabel a Antonio jako mikro panenka; kromě toho jsou obsaženy figurky LEGO Capybara a motýl.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka15.04
Hmotnost0.44
Šířka10.31
Číslo dílu43202
Modelka43202
Záruka2 roky

8. LEGO

#ad

Cupcakes a Stephanie mini panenka, DMDM 41393 Friends sada pro pečící soutěž s koláčem na hračky, pro 6+ let +

#ad
LEGO #ad - Enthält rotierende kuchenständer und ein ofen, der sich genau wie in einer echten Küche öffnet, sowie viele Backzubehörteile: Cupcakes, Obst und Utensilien. Dieses konstruktionsspielzeug enthält auch Stephanie, um die Backfernsehshows, die Kinder mit der ganzen Familie sehen, David und eine Jurorin als Mini Puppen, realistisch nachzubilden. Die große Backshow. Vom hersteller empfohlenes Alter: 6+. Anzahl der Teile: 361.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka2.78
Hmotnost0.44
Šířka15.04
Číslo dílu41393
Modelka41393
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

9. LEGO

#ad

Domácí dekorace, muže, dárky pro ženy, botanická kolekce, pro něj, domácí dekorace, LEGO Sada 10313 Icons kytice z divokých květin, umělé květiny s mákem a levandulí

#ad
LEGO #ad - Nechte své kreativní schopnosti rozkvétat a vytvořte nádhernou domácí dekoraci, která nikdy neuvadne nebo se nemusí nalít! Vystavte je s hrdostí ve své vlastní váze jako dechberoucí dekoraci. Vytvořte ještě větší kytici – tuto sadu lze kombinovat s kyticí LEGO Icons 10280 a vytvořit tak velkou kytici nebo 2 různé kytice.

16 stonků květů se směsí různých druhů umělých květin, levandule, jako jsou chrpy, mast na kravu, velšský mák, kapradí kůže, gerbery, delpiny a lupiny. Popusťte uzdu své fantazii a kreativitě s pestrobarevnou sadou kytic LEGO Icons, která obsahuje 8 různých dechberoucích druhů květin pro vytvoření nápadné kytice. Tato sada lego icons pro dospělé je součástí lego botanical collection, a obsahuje prvky z rostlinného plastu, která je inspirována pravými rostlinami a květinami, který se vyrábí z udržitelně pěstované cukrové třtiny.

Nastávající vázací pásky na květiny mohou individuálně přizpůsobit výšku květin a experimentovat s různými aranžmá 16 nastavitelných stonků a vytvořit tak vlastní jedinečnou sestavu vlastní LEGO Botanical Collection. S touto sadou květin lego icons můžete kreativně vytvořit nadčasový dárek pro dospělé a překvapit přítele nebo milovanou osobu k narozeninám nebo zvláštní příležitosti.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka10.31
Hmotnost1.34
Šířka15.04
Číslo dílu10313
Modelka10313
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky od data faktury

10. LEGO

#ad

Kempinková hračka od 5 let s mini panenkami, LEGO 41677 Friends vodopád v lese

#ad
LEGO #ad - Součástí dodávky jsou dvě mini panenky lego friends Andrea a Olivia a figurka veverky; děti mohou veverku nakrmit kaštanem ve svém domečku na stromě.

Dobrodružná sada obsahuje kromě toho táborák a most, který vede přes řeku, marshmallow na hůl a hračku pro mini panenky. Kempingová sada lego friends nabízí scénu s vodopádem s výklopným prvkem, kterým mají děti přístup na zadní stranu této hračky. Skvělá hračka lego od 6 let a perfektní dárek k narozeninám, Vánocům nebo když déšť přestane hrát venku. Děti budou rády objevovat překvapení samy, objevovat drahokam za výklopným vodopádem nebo pozorovat divokou zvěř v dalekohledu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška4.8
Délka2.4
Hmotnost0.31
Šířka5.55
Číslo dílu41677
Modelka41677
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.