Top 10 LED Nachtlicht mit Bewegungsmelder Steckdose – Detektory pohybu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. smrter

#ad

Bílé, 2 x USB 2,4 A, automatický světelný senzor, InnTec LED noční světlo s detektorem pohybu a zásuvkou, GS testovaná bezpečnost 1 kus

#ad
smrter #ad - Ověřená bezpečnost – budeme spolu s vámi v bezpečí. S 2x usb zdířkou – led světlo do zásuvky má navíc ještě dva usb zdířky 1× 2, 4 a nebo 2× 1, 2 A pro připojení chytrých telefonů nebo jiných USB zařízení jako Amazon Alexa.

Noční světlo bylo testováno a certifikováno TÜV Süd. S detektorem pohybu – zvláštní výhodou je zabudovaný senzor pohybu s dosahem 3 metry. Automaticky zaznamenává každý pohyb v okruhu 120° a zajišťuje, že světlo po pohybu jemně svítí po dobu 30 sekund. Zásuvka má rovněž dětskou pojistku, která drasticky snižuje riziko úrazu. Díky dodatečnému senzoru denního světla světlo nesvítí při slunečním svitu a jasu.

Automatické noční světlo – ať už v dětském pokoji, na chodbě, obytném voze, karavanu, ložnici, ve sklepě nebo v odkládací komoře – světlo do zásuvky je ideálním řešením pro pasivní a nápadné osvětlení – aniž by někoho jiného budilo nebo se oslnilo velmi jasným stropním světlem. Se zásuvkou – neztratíte místo v zásuvce! díky přídavné zásuvce schuko můžete stejně jako dříve připojit všechny ostatní elektrické přístroje.
Značkasmrter #ad
Výrobcesmrter #ad
Výška2.87
Délka3.35
Hmotnost0.31
Šířka3.35
Číslo díluB085F2746L
ModelkaB085F2746L

2. REV

#ad

REV Noční světlo – LED noční lampa s detektorem pohybu do zásuvky, 110 °/5 m, doba spínání 1 min nebo trvalý provoz – bílá

#ad
REV #ad - Technické detaily pohybového čidla: s vypínačem. Světelný zdroj není vyměnitelný: 3 x led s 1 w, životnost: 30 000 h. 1 min. Noční led světlo spaluje max. Vneste světlo do tmy. Dosah: 5 m při doporučené montážní výšce 1 m. Hledání světelného spínače patří s tímto nočním světlem minulosti. Světelný výkon:
ZnačkaREV #ad
VýrobceREV Ritter GmbH #ad
Výška2.83
Délka5.04
Hmotnost0.28
Šířka3.07
Číslo dílu00337161
Modelka00337161
ZárukaBez

3. goobay

#ad

Goobay 96500 LED Nachtlicht mit Bewegungsmelder Innen Steckdosenlicht 120° Pir Sensor 5m Reichweite Steckdosenlampe Bewegungslicht Steckdose Weiß

#ad
goobay #ad - Empfohlene installationshöhe zwischen 0, 5 m. Goobay nachtlicht stecker mit 9 energiesparenden LEDs mit 6500 K & kaltweißem Licht. Kompakte led steckdosenleuchte für erwachsene & kinder sorgt in der Nacht für ausreichend Licht in Bad Flur Küche Wohnzimmer & Kinderzimmer.

Nachtlampe spendet automatisch die ideale menge an licht, 25 - 1, um Sie nachts sicher durch Ihre Räume Treppen & Treppenaufgang zu führen. Einfache handhabung: zum betrieb nachtleuchte einfach in Steckdose / Eurosteckdose stecken. Steckdosen nachtlicht schaltet automatisch das licht ein und erfasst Personen & Tiere präzise in der Dunkelheit.

Steuerung über infrarot Bewegungssensor mit 120 Grad Erfassungswinkel & 5m Reichweite. Orientierungslicht für Treppenbeleuchtung / Treppenlicht. Sobald keine bewegung mehr im raum / erfassungsbereich ist schaltet sich die Nachtbeleuchtung automatisch wieder ab. Led nachtlicht ist schnell einsatzbereit da Empfindlichkeit Reichweite & Abschaltzeit voreingestellt sind.
Značkagoobay #ad
VýrobceGoobay #ad
Výška3.39
Délka3.23
Hmotnost0.22
Šířka6.06
Číslo dílu96500
Modelka96500
Záruka1 jahr.

4. Brennenstuhl

#ad

40 lm, Brennenstuhl LED bezpečnostní světlo/noční světlo s infračerveným detektorem pohybu s SMD LED automatické zapnutí při výpadku proudu, 3000 K, včetně odnímatelné kapesní svítilny

#ad
Brennenstuhl #ad - Led noční světlo s automatickým zapnutím při možném výpadku proudu, vyjmutí z nabíjecí stanice nebo při pohybu ve tmě. Led noční světlo s infračerveným senzorem pohybu s 90° horizontálním detekčním úhlem a max.

Super jasné smd led s dobou svícení až 3 hodiny při plně nabitém akumulátoru indukční nabíjení. Dosah 3 m s 50 + 40 lm – mimo nabíjecí schránku lze použít také jako kapesní svítilnu. Led noční světlo s příjemnou, jemnou barvou světla 3000 k – ideální jako bezpečnostní osvětlení do ložnice, dětského pokoje nebo také na chodbu. Orientační led světlo s infračerveným detektorem pohybu – použitelné také mobilní s akumulátorem.
ZnačkaBrennenstuhl #ad
VýrobceBrennenstuhl #ad
Výška4.33
Délka2.36
Šířka3.15
Číslo dílu1173240020
Modelka1173240020

5. Integral

#ad

Nachtlicht Steckdose mit Dämmerungssensor, Integral LED-Bewegungsmelder-Nachtlicht, Nachtlicht mit Bewegungsmelder Schlafzimmer, Kinder Nachtlicht Energieklasse A+ transparent

#ad
Integral #ad - Mehrere anwendungen zu hause - flur, hilft zu vermeiden, schlafzimmer, Treppenhaus, um Ihren Weg in der Nacht zu beleuchten, Wohnzimmer, Nachttisch, küche und garagesicherheit in der nacHT - Extra sanftes Leuchten, die Hauptbeleuchtung einzuschalten und den Rest der Familie zu wecken.

Sicherheit in der nacht - extra sanftes leuchten, um ihren weg in der nacht zu beleuchten, die Hauptbeleuchtung einzuschalten und den Rest der Familie zu weckenSTILVOLLES DESIGN - Elegantes, einfaches und schlankes design, hilft zu vermeiden, das eine subtile und sanfte Beleuchtung mit einer Hintergrundbeleuchtung an der Wand abgibt. Stilvolles design - elegantes, einfaches und schlankes Night Light Design, das eine subtile und sanfte Beleuchtung mit einer Hintergrundbeleuchtung an die Wand abgibt.

Bewegungssensor - nachtlicht bewegungsmelder schaltet sich automatisch ein, wenn Sie sich auf 3 Meter nähern. Schaltet sich automatisch aus, wenn 30 Sekunden lang keine Bewegung erkannt wird. Energiesparung - extrem niedriger energieverbrauch, mehrere einsatzmÖGLICHKEITEN - Flur, Treppenhaus, nur 2 Cent pro Woche, wohnzimmer, schlafzimmer, Nachttisch, Küche und Garage.
ZnačkaIntegral #ad
VýrobceIntegral #ad
Výška2.83
Délka2.83
Hmotnost0.13
Šířka2.01
Číslo díluILNLMS-CL-EU
ModelkaILNLMS-CL-EU

6. Lunartec

#ad

Noční světlo do zásuvky, senzor soumraku a pohybu kapesní svítilna s detektorem pohybu, případ nouze, Lunartec Noční světlo: 2dílná sada nočních a ručních světel s baterií

#ad
Lunartec #ad - 2 světla včetně nabíjecí stanice a německého návodu český jazyk nelze zaručit. 2 světelné režimy: jasné noční světlo se 14 led a 32 lumeny, kapesní svítilna s 6 LED a 22 lumeny. Automatická aktivace ve tmě funkce nouzového světla: svítí automaticky při výpadku proudu Použitelné jako kapesní svítilny.

S vypínačem. Soumrakový senzor: pro automatickou aktivaci ve tmě světla automaticky při výpadku proudu Rozměry svítilny: vždy 145 x 42 x 42 mm, nabíjecí stanice bez zástrčky: každá 62 x 53 x 45 mm. 2 spolehlivá noční světla s pir senzorem: při pohybu se automaticky rozsvítí, až 3 m dosah automaticky se rozsvítí, když se světla vyjmou z nabíjecí stanice Jednoduše zapojte do zásuvky: Baterie se nabíjí automaticky indukcí.

Noční světlo do zásuvky – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: lunartec nouzový případ, svítidla Přepravní cena 37, osvětlení baterie, senioři, LED zásuvky, 98 EUR odpovídá součtu jednotlivých cen.
ZnačkaLunartec #ad
VýrobceLunartec #ad
Číslo díluNX1459-944

7. Hiboom

#ad

Automatické zapnutí/vypnutí, chodbu,, multifunkční kapesní svítilny, nástěnná svítidla pro schodiště, dobíjecí baterie a odnímatelné světlo do zásuvky, Hiboom 2 ks LED noční světla s detektorem pohybu

#ad
Hiboom #ad - Dobíjecí a odnímatelná: led dobíjecí bezpečnostní lampa, lze kdykoli vyjmout základnu, při nabíjení není horká; odnímatelný design, bezdrátové nabíjení přes senzor na držáku zásuvky, evropská standardní zástrčka, energeticky úsporná a ekologická, proud 500 mA; vestavěná 600mAh lithiová baterie, lze použít v evropských standardních zásuvkách; napětí: menší než 36 v, aby se mohla použít jako kapesní svítilna. Vestavěný senzor: lampa do zásuvky má zabudovaný soumrakový senzor a infračervený senzor, chodbách, obývacích pokojích, když je detekován pohyb; po 10 – 15 sekundách bez pohybu se LED světlo automaticky vypne; ideální pro instalaci na schodištích, který dokáže rozpoznat dosah až 4 m/120°.

Senzor se automaticky zapne ve tmě a zesvětlí se, koupelnách atd. Pohodlné pro starší lidi a děti, aby se v noci pohybovali. 2 světelné režimy bezdrátového nástěnného svítidla: režim nočního světla se zapne v noci nebo ve tmě během dne nebo je dobře osvětlený, en, jedná se o modul kapesní svítilny a existují 2 statusy v závislosti na době nabíjení: Stav úspory energie 10 lumenů a režim plného výkonu 80 lumenů en, s intenzitou světla asi 25 lumenů; pokud je lampa vyjmuta z nabíjecí zástrčky, pro 3 Může vydržet hodiny, doba svícení.

Vytáhněte zástrčku zástrčky, lze snadno zkontrolovat bezpečnost elektrického obvodu a chránit se. Funkce 4 v 1: toto led světlo do zásuvky spojuje čtyři funkce v jednom, nouzové světlo, lze jej použít jako pohybové čidlo, noční světlo, kapesní svítilnu a dobíjecí kapesní svítilnu; zasuňte jej do zásuvky pro použití jako noční světlo; ale pokud ho chcete používat pouze jako kapesní svítilnu, jednoduše jej vyjměte ze zásuvky; obzvlášť vhodné pro outdoorové kempování a noční aktivity. Bezpečné a efektivní: už žádné starosti s výpadkem proudu ve vašem domě! tuto multifunkční kapesní svítilnu lze použít jako zdroj energie v domácnosti a automaticky přepne do úsporného režimu, hodí se pro práci na tmavých místech, lze použít jako kapesní svítilnu, aby bylo zajištěno bezpečné osvětlení, když to nejvíce potřebujete.
ZnačkaHiboom #ad
VýrobceHiboom #ad
Výška5.51
Délka0.98
Hmotnost0.75
Šířka2.2
Číslo díluCW-Hiboom-1421
ModelkaCW-Hiboom-1421

8. Northpoint

#ad

Multifunkční detektor pohybu, bílá, akumulátor, výpadek proudu chytrý telefon, Northpoint LED zásuvky, nouzové světlo, teplá bílá, noční světlo, indukční nabíjení, kapesní svítilna, velký

#ad
Northpoint #ad - S vestavěným světelným senzorem a detektorem pohybu, např. Nepropadejte panice při výpadku proudu v noci – když zhasne proud, lampa se okamžitě aktivuje při plném jasu.

4v1: použitelné jako nástěnné svítidlo, noční světlo, přenosná kapesní svítilna a jako lampa s detektorem pohybu. Northpoint led noční světlo ideální jako osvětlení dětského pokoje pro usínání nebo jako kapesní svítilnu. Rozsah dodávky: northpoint led noční světlo s funkcí kapesní svítilny, kovová upevňovací deska, oboustranná montážní lepicí páska, indukční nabíjení, německý návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Ideálně vhodné pro osvětlení chodby nebo schodiště ve tmě – jednoduché nabíjení integrované baterie prostřednictvím dodávané indukční nabíjecí stanice.
ZnačkaNorthpoint #ad
VýrobceNorthpoint #ad
Výška3.23
Délka6.3
Šířka2.56

9. ChiliTec

#ad

230 V, zásuvka s detektorem pohybu, ChiliTec LED noční světlo, světlo do zásuvky s vypínačem stmívání – čas nastavitelný režim On Off Auto světlo teplá bílá

#ad
ChiliTec #ad - Toto světlo je vnímáno jako příjemné a příjemné. Doma v dětském pokoji, na chodbě, kanceláři, ložnici, schodišti, jednoduché noční osvětlení a automatické zapnutí. To šetří vaše proudové mošty. Při detekci pohybu ve tmě v automatickém režimu se noční světlo automaticky zapne a osvětluje oblast po dobu nastaveného času.

Trvalé světlo nemá v tomto případě aktivní časové spínání. Led svítidlo je díky svým technickým vlastnostem ideální jako schodiště, noční lampa do dětského pokoje, stupňovité osvětlení. Tím se zabrání nechtěnému zapojení světla ve světle. Detekční úhel je 135 stupňů. Auto režim – aktivně přepíná detektor pohybu a rozpoznání soumraku. Díky pohybovému senzoru a spínači soumraku můžete ušetřit až 85 % energie a nákladů na elektřinu ve srovnání se zařízeními bez PIR senzoru.

Světlo se automaticky vypne, jakmile není registrována žádná osoba. Jednoduché a pohodlné – svítidlo do zásuvky lze univerzálně používat a je praktickým světlem na cesty, vstupní osvětlení v domě a bytě, dovolenou s dětmi. Senzor soumraku zjišťuje jas na místě a nechá PIR hlásič zapnout světlo až po nástupu soumraku. Barva světla je 3000 K / teplá bílá.
ZnačkaChiliTec #ad
VýrobceChiliTec GmbH #ad
Výška2.36
Délka5.12
Šířka3.94

10. Hiboom

#ad

Noční světla s detektorem pohybu, výpadku proudu, kapesní svítilny s EU zástrčkou, Hiboom 2 kusy LED noční světlo do zásuvky 4 v 1, odnímatelná LED noční světla s akumulátorem pro případ nouze v noci

#ad
Hiboom #ad - Balíček obsahuje: obdržíte 2 multifunkční kapesní svítilny s výpadkem proudu se 2 evropskými standardními konektory a 1 německou verzí příručky; design balení po dvou kusech pokryje vaše každodenní potřeby; jednu lze nainstalovat doma pro zvláštní situace, jako jsou výpadky proudu a druhou lze použít jako kapesní svítilnu na cesty.

Jasné led světlo: připojte orientační led světlo a stiskněte spínač pro výběr, trvalé světlo a blikání, ložnicích, koupelnách, které jsou užitečné v případě nebezpečí; ideální pro použití ve skříních, kterou možnost chcete aktivovat; K dispozici jsou 2 režimy osvětlení horních LED, chodbách atd. Vestavěný pir senzor pohybu: led noční světlo do zásuvky má funkci detekce pohybu; ve tmě se automaticky zapne a zesvětlí, když je detekován pohyb; po 20 sekundách bez aktivity se nouzové světlo automaticky vypne a znovu se aktivuje, dokud není znovu rozpoznán pohyb; obzvlášť praktické pro noční aktivity. Nouzové světlo 4 v 1: toto nabíjecí noční světlo s detektorem pohybu lze použít jako led senzor pohybu, nouzové světlo, výpadek proudu, noční světlo, kapesní svítilnu a dobíjecí kapesní svítilnu; opětovným stisknutím spínače lze aktivovat noční světlo v pohotovostním režimu, které se zapne při slabém osvětlení a při pohybu ve tmě přepne na jasné světlo.

Svítidlo pro výpadek proudu s baterií: dobíjecí led noční světlo s baterií funguje ve standardních zásuvkách a je vždy připraveno k použití; napětí činí maximálně 36 V a proud 500 mA; doba nabíjení činí až 5 hodin na nízký stupeň a 3 hodiny na vysoké úrovni; odnímatelný design umožňuje kdykoliv vyjmout světlo z nabíjecí stanice a používat ji jako kapesní svítilnu.
ZnačkaHiboom #ad
VýrobceHiboom #ad
Číslo díluCW-Hiboom-1504