Top 10 Kleidermotten Bekämpfen – Prostředky proti molům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Aeroxon

#ad

AEROXON Past na potravinové moly – balení po třech kusech = 6 kusů

#ad
Aeroxon #ad - Feromonová past na potravinové moly úspěšně přiláká mužské potravinové moly a bezpečně se drží. Použití bez zápachu a nenápadné použití. Lze použít v kuchyni, ve sklepě nebo ve spíži, na prostředek proti potravinovým molům.

Past na potravinové moly má dlouhodobý účinek 6 týdnů v každé pasti. Past na potravinové moly aeroxon je účinným prostředkem proti potravinovým molům, protože umožňuje včas rozpoznat napadení moly – a to bez rušení. Ideální alternativa k pasti na potravinové moly. Alternativa ke spreji proti molům na potravinové moly. Perfektní past na potraviny, mouky, kuchyňské moly, moly a datlovci.

Papír proti molům potravinoví moly obsah dodávky: obdržíte 3 potištěné sáčky naskládané na sebe vždy se 2 potravinovými moly, lepicí past. Vhodné do kuchyně a všech místností, ve kterých se skladují potraviny. Silné a rychlé návnady díky feromonům/sexuálním atraktantům v lepidle pasti na potravinové moly pomáhá u typických potravinových molů.
ZnačkaAeroxon #ad
VýrobceAeroxon Insect Control GmbH #ad
Výška0.75
Délka11.34
Hmotnost0.19
Šířka6.89
Číslo díluRinTalen

2. inseko

#ad

Inseko 8 x past na potravinové moly I bez insekticidů a bez zápachu I Made in Germany 8

#ad
inseko #ad - Velmi efektivní – pasti na potravinové moly inseko lákají samčí moly speciální sexuální atraktanty feromony, abyste měli uspokojivý úspěch při chytání! bez jedů a bez zápachu – 100% bez insekticidů a bez zápachu – pro zaručeně hygienické použití! OchrannÁ kvalita inseko – naše výrobky jsou neustále testovány a vyvíjeny, díky čemuž se spolehlivě drží na lepivé ploše a umožňují vám tak ideální identifikaci napadení! Vyrobeno v německu - kvalitní zboží z Německa! Jednoduchá manipulace – balení obsahuje ilustrovaný návod k použití a profesionální tipy, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout to nejlepší zboží!.

Značkainseko #ad
Výrobceinseko #ad

3. Aeroxon

#ad

Aeroxon Ochrana proti molům do šatníku – 3 × 2 kusy – ramínka na ochranu molů – likvidace oděvních molů – alternativa k papíru proti molům – past na šaty – koule proti molům

#ad
Aeroxon #ad - Testováno apparel care: past chrání vaše oblečení a současně je vhodnou ochranou pro šatní skříň proti molům. Efektivní a efektivní: naše závěsy na ochranu proti molům jsou ideální pro boj s oděvními moly.

Alternativa k vosám proti šatním molům. Jednoduché použití: zavěste past na oděvní moly na ramínko a textilní moly samy zmizí – poskytuje spolehlivou ochranu před novým napadením. Bez zápachu: past na moly působí efektivně proti molům na šaty, kožešinovým broukům, kobercovým broukům a jejich larvám, aniž by jejich oblečení bylo následně nepříjemně parfémované. Baua registrační číslo N-54887. Dlouhodobý účinek: spolehlivá ochrana až 6 měsíců na jeden věšák – vhodná alternativa k papíru proti molům, feromonovým pastím a kuličkám proti molům.
ZnačkaAeroxon #ad
VýrobceAeroxon Insect Control GmbH #ad
Číslo dílupart_B07JL4TCJH
Modelka18470

4. Nexa Lotte

#ad

Nexa Lotte můra papír, účinně chrání až 6 měsíců před můry oblečení a larvy kožešinového brouka, 2x2 proužky

#ad
Nexa Lotte #ad - Efektivně chrání vlněné věci, kožešiny ve skříních, kufrech, šaty, kabáty, truhlách atd. Papírové proužky bez zápachu ze speciální celulózy impregnované účinnou látkou pro ochranu vašeho oblečení.

Nexa lotte ochranný papír proti molům se již desetiletí osvědčil proti molům a larvám kožešinových brouků. N-77192, biocidní přípravky používejte opatrně; před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku; Respektujte prosím upozornění a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití. Baua č. Nexa lotte ochranný papír proti molům působí preventivně proti larvám molů a larvám kožešinových brouků. Až 6 měsíců před novým napadením. Působí bez zápachu a chrání vaše oblečení vlny, kožešiny, kabáty, šaty atd.
ZnačkaNexa Lotte #ad
VýrobceEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
Výška5.71
Délka0.47
Hmotnost0.11
Šířka4.09
Číslo dílu3099
Modelka3099

5. Envira

#ad

šatním molům, bez, potravinovým molům – ochrana proti molům s dlouhodobým účinkem – alternativa pasti na moly, Envira Sprej proti molům 500 ml + 2 litry tlakový postřikovač – prostředek proti molům

#ad
Envira #ad - Vysoce účinný: v testu bylo po méně než 5 minutách 100% molů úspěšně zničeno. Vodní báze: sprej proti molům na vodní bázi je bez zápachu a při použití nezanechává žádné skvrny. Spolehlivě bojuje proti molům.

Použití: před použitím protřepejte a asi 10krát na metr ze vzdálenosti cca 30 – 50 cm intenzivně nastříkejte. Biocidní přípravky používejte opatrně. Jemné rozprašování zesiluje účinek. Atním molům a paměťovým molům a jejich larvám. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Ideální alternativa k pasti na moly. Působí proti všem druhům molů např. Baua registrační číslo: N-95218.

Sprej s k. O. A dlouhodobým účinkem spolehlivě chrání před novým napadením. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Textilie: sprej spolehlivě chrání látky, kožešiny, oblečení, polstrování, textilie, koberce, matrace a další povrchy před nepříjemným napadením moly a lze jej použít také přímo v šatníku. Obsahuje permethrin, může vyvolat alergické reakce.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Číslo díluEMT2000_fr_EMT500_fr

6. Envira

#ad

Bez zápachu, Envira Sprej proti molům, potravinovým molům – ochrana proti molům s dlouhodobým účinkem – alternativa pasti na moly, 2 litry – prostředek proti molům, šatním molům

#ad
Envira #ad - Baua registrační číslo: N-95218. Vodní báze: sprej proti molům na vodní bázi je bez zápachu a při použití nezanechává žádné skvrny. Ideální alternativa k pasti na moly. Působí proti všem druhům molů např.

Biocidní přípravky používejte opatrně. Jemné rozprašování zesiluje účinek. Sprej s k. O. A dlouhodobým účinkem spolehlivě chrání před novým napadením. Atním molům a paměťovým molům a jejich larvám. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Je nežíravý a nehořlavý. Použití: před použitím protřepejte a asi 10krát na metr ze vzdálenosti cca 30 – 50 cm intenzivně nastříkejte.

Obsahuje permethrin, může vyvolat alergické reakce. Upozornění: nesmí se dostat do rukou dětí. Textilie: sprej spolehlivě chrání látky, oblečení, polstrování, textilie, koberce, kožešiny, matrace a další povrchy před nepříjemným napadením moly a lze jej použít také přímo v šatníku. Vysoce účinný: v testu bylo po méně než 5 minutách 100% molů úspěšně zničeno. Spolehlivě bojuje proti molům.
ZnačkaEnvira #ad
VýrobceEnvira #ad
Číslo díluEMT2000_fr

7. Celaflor

#ad

Feromonová past na potravinové moly Celaflor 1396, 6 kusů

#ad
Celaflor #ad - Gebrauchsfertig durch eingearbeiteten Pheromon-Lockstoff. 2x packung mit 3 Fallen. 6 x 3 monate Langzeitwirkung. Insektizidfreies, dattel- und speichermottenmännchen in Küchen, mehl-, lockstoffgestütztes Fallensystem zum Abfangen von Dörrobst-, Vorrats- und Speicherräumen. Geruchlos.
ZnačkaCelaflor #ad
VýrobceCelaflor #ad
Hmotnost100

8. Jalawango

#ad

Ochrana molů, Přírodní ochrana proti molům z cedrového dřeva, ideální jako past na moly, ochrana proti, vítěz testu | 42 kroužků proti molům | Premium bio kroužky z cedrového dřeva pro ramínka na šaty

#ad
Jalawango #ad - Rozsah dodávkysoučástí dodávky je 42 prémiových bio cedrových kroužků o průměru 4, 0 cm. S našimi kroužky na ochranu proti molům na ramínko z pravého cedrového dřeva bio a přírodní ukončíte molům ve svém šatníku vždy – a to 100% bez chemie. Podpora startupu máte chuť na udržitelné produkty a chcete podpořit start-up? Pak jste u nás správně, protože jsme mladý rodinný podnik z vrby.

Jednoduše připevněte past na šaty přes ramínko a zavěste ramínko do skříně. Cedrové dřevo proti molům vám nabízejí zaručenou ochranu proti molům ve vašem šatníku. S našimi kroužky na ochranu proti molům na ramínko z pravého cedrového dřeva bio a přírodní ukončíte molům ve svém šatníku vždy – a to 100% bez chemie. Zaručená ochrana proti molům naše lapače proti molům resp. Dlouhodobá ochrana proti molům s naší ochranou proti molům do šatníku budete velmi efektivně bojovat proti molům a navíc máte dlouhodobou ochranu.

Prsteny z cedrového dřeva / kroužky proti molům slouží ideálně jako dokonalá ochrana proti molům v šatníku. 100% přírodní produkt boj s módními moly a přitom myslete na životní prostředí. Ochrana proti molům v šatníku. Naše přívěsky z cedrového dřeva jsou alternativou bez chemie proti kuličkám proti molům z cedrového dřeva nebo konvenčním pastím na moly do šatníku.
ZnačkaJalawango #ad
VýrobceJalawango #ad
Výška1.54
Délka6.3
Hmotnost0.21
Šířka4.33
Číslo díluZR42
ModelkaZR42

9. Nexa Lotte

#ad

Působí 3 měsíce, s květinovou vůní, Nexa Lotte Textilní ochranné sáčky na ochranu proti molům, 3 sáčky

#ad
Nexa Lotte #ad - Respektujte prosím upozornění a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití. Nexa lotte textilní ochranné sáčky chrání vaše oblečení 3krát 3 měsíce a šíří jemnou květinovou vůni v šatníku.

Inná látka během krátké doby ničí stávající moly a zabraňuje novému napadení larvami. 3 měsíce dlouhodobý účinek proti šatním molům, bojuje a předchází novému napadení. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Ochranné sáčky proti molům s příjemnou květinovou vůní chrání vaše textilie bezpečně a jednoduše jak před oděvy, tak i před kobercovými brouky.

Pro použití v šatních skříních, komodách, truhlách ve všech místnostech – sáčky do zásuvek, zásuvkách, komody nebo skříní vložte nebo zavěsíte. At-0014019-0002 de-0013324-03-0008-18 | biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaNexa Lotte #ad
VýrobceEvergreen Garden Care Deutschland #ad
Výška5.94
Délka4.13
Šířka1.5
Číslo dílu36200
Modelka36200

10. Raid

#ad

2 kusy balení 1 ks, ochrana proti molům do šatníku, Raid Paral gel proti molům, past na moly s levandulovou vůní

#ad
Raid #ad - Bojuje proti molům a šatním molům a zajišťuje ochranu vašeho oblečení. Rozsah dodávky: raid gel proti molům levandulový 1 balení obsah balení 1 x 2 kusy. Ochrana proti molům je použitelná ve skříních a zásuvkách. Gel proti molům raid má jako prostředek proti molům dobu účinnosti až 3 měsíce. Má příjemnou levandulovou vůni do šatníku.
ZnačkaRaid #ad
VýrobceParal/Raid #ad
Výška6.77
Délka0.16
Hmotnost0
Šířka4.72
Číslo dílu93405
Modelka93405