Top 10 Kleben statt Bohren – Montážní lepidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pattex

#ad

Pattex 9H Kleben statt Bohren

#ad
Pattex #ad - Uvnitř i venku – silnou pásku lze použít doma nebo venku na materiály* jako sklo, dřevo, plast kromě PE, kov, zrcadlo, PP a PA. Odolná – jako vodotěsná lepicí páska je extrémně odolná proti povětrnostním vlivům a stejně jako všechna lepidla Pattex vykazuje extrémní životnost.

Bez vrtání – oboustranná textilní páska pattex ksb je ideálním lepidlem pro montážní práce v domě a zahradě – pro pevné držení zcela bez hluku a děr při vrtání. Mnohostranně použitelná – univerzální montážní páska se hodí k upevnění dopisních schránek, háčků na šaty, domovních čísel, zrcadel, k zavěšení obrázků a dalších.

Praktický rozsah dodávky – lepicí páska pattex místo vrtání, silná oboustranná lepicí páska, 19 mm x 1, bílá, odolná proti povětrnostním vlivům pro vnitřní a vnější použití, 5 m. Nese hmotnost až 120 kg.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka0.79
Číslo dílu526468
Modelka526468

2. Pattex

#ad

Silové lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, 1 x 340 g, univerzálně použitelné stavební lepidlo, Pattex Lepidlo pro montáž namísto vrtání odolné vůči vodě, lepidlo s vysokou pevností

#ad
Pattex #ad - Jako kovové lepidlo, také ve vlhkých prostorách. Kladiva. Uvnitř i venku – toto lepidlo na zeď pattex namísto vrtání je ideální pro voděodolně odolné lepení s vysokou konečnou pevností v interiéru i exteriéru.

Univerzální lepidlo – vhodné pro téměř všechny materiály a povrchy*, lepidlo na beton nebo lepidlo na dřevo. Odolná vůči stárnutí a povětrnostním vlivům – navíc je vodotěsná montážní pasta odolná proti stárnutí a odolává nejrůznějším povětrnostním podmínkám. Jednoduché a rychlé – silové lepidlo pattex je jednoduché a ideální řešení pro silné, rychlé a čisté upevnění bez hluku a nepraktických nástrojů, jako např.

Lepí poštovní schránky nebo dávkovač mýdla atd. Např. Praktický rozsah dodávky – pattex montážní lepidlo lepidlo místo vrtání odolné vůči vodě, bílé, pro silné upevnění, montážní lepidlo pro vnější a vnitřní použití, bez rozpouštědel, 1 x tuba 340 g.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška7.76
Délka2.99
Hmotnost0.75
Šířka1.97
Číslo díluPKBW2
ModelkaPKBW2
Zárukabez záruky výrobce

3. Pattex

#ad

Odstranitelné lepicí pásky, Pattex Lepicí pásky místo vrtání, lepidlo trvale zabezpečuje předměty bez vrtání, silná oboustranná lepicí páska, 10 proužků po 20 x 40 mm

#ad
Pattex #ad - Mnohostranně použitelné – lepidlo na stěnu umožňuje tiše upevnit celou řadu předmětů, jako např. K zavěšení obrázků. Snadno odstranitelné – oboustranné lepicí podložky lze snadno a beze zbytku odstranit a jsou ideální pro dekorativní předměty, např.

Praktický rozsah dodávky – lepicí pásky pattex místo vrtání, bílé, oboustranná lepicí páska s okamžitou přilnavostí, pro vnitřní a vnější použití, upevnění bez vrtání, 10 proužků po 20 x 40 mm. Všechny povrchy – vhodné jako upevnění na stěnu bez vrtání na všechny druhy čistých a hladkých povrchů, jako jsou dlaždice, kámen, dřevo, kov, sklo nebo plast.

Kuchyňské a koupelnové potřeby, bez otvorů a hluku. Silné držení – dvojitá lepicí páska unese až 2 kg na jeden pásek a pevně a trvale fixuje předměty uvnitř i venku – bez nepraktického nářadí.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška0.12
Délka6.5
Hmotnost0.02
Šířka3.94
Číslo díluPXMS1
ModelkaPXMS1-1
Zárukabez záruky výrobce

4. UHU

#ad

16 kusů., bílé, 26 mm x 31 mm, UHU Dvojité pásky Extrem, vysoce zatížitelné oboustranné lepicí pásky

#ad
UHU #ad - Pro hladké a drsné povrchy. Použitelný v interiéru i exteriéru. Jednoduchá alternativa ke šroubům a hřebíkům. Univerzální použití. Istý, jednoduchý, rychlý.
ZnačkaUHU #ad
VýrobceUHU #ad
Výška6.69
Délka3.78
Hmotnost0.04
Šířka0.12
Číslo dílu45450
Modelka45450

5. Art3d

#ad

Waschbar – Mehrzweck, spurlos, abnehmbar, Doppelseitiges Klebeband, strapazierfähig, Art3d 3 meter, wiederverwendbar

#ad
Art3d #ad - Benutzerfreundlich: die nano-Mikromolekular-Technologie ist abnehmbar, wiederverwendbar nach dem Waschen, rückstandsfrei, recycelbar. Starke haftung: es besteht aus dem neuesten Material: Gel-Acryl, die Haftung ist 3-mal so stark wie herkömmliche Klebeband.

Hinterlässt keine Spuren nach dem Entfernen. Vielseitig einsetzbar: es kann zu hause, im Auto zum Aufhängen an der Wand, zur Befestigung von Anwendungen, im Büro, Wandpaneelen und Teppichinstallation verwendet werden. Größe: 0, 1cm dicke x 1, 3 cm breite x 300cm Länge; Gesamtmenge: 1. Chadenfrei: im vergleich zu herkömmlichen befestigungsmethoden Schraube und Nagel, wird es Ihre befestigten Gegenstände nicht beschädigen.
ZnačkaArt3d #ad
VýrobceArt3d #ad
Výška0.04
Délka118.11
Šířka0.51
Číslo díluS10111
ModelkaS10111

6. tesa

#ad

Průměr 41 mm, výška 8 mm, tesa Power.Kit Adapter BK20-2, kroužek zamak, sada samolepicích náhradních dílů

#ad
tesa #ad - Zbývající lepidlo lze snadno seškrábnout. Poté připevněte doplněk pomocí imbusového klíče na adaptér. Odstraňte ochranné fólie a připevněte adaptér na stěnu. Určeno pro doplňky jako tyče na ručníky a police. Vložte lepidlo do většího otvoru každého adaptéru, než lepidlo ztvrdne.

Používá se mimo jiné v sériích výrobků tesa ekkro, Luup, Klaam a Smooz. Propojte adaptér s doplňkem. Náhradní díl z mědi, dokud se neobjeví v menším otvoru. Pro umístění příslušenství jinde je nutná náhradní adaptérová sada, 1 x tuba výkonného lepidla, jako je tato. Počkejte 12 hodin, s kroužkem zamak. Doplněk odlepte. Není nutné vrtání: dvojitý adaptér bk20-2 používá patentovanou technologii tesa power.

Kit, pro jednoduchou a bezpečnou montáž vhodných koupelnových doplňků. Stěny a dlaždice zůstanou nedotčeny. Pohodlné upevnění: vše potřebné pro montáž je součástí dodávky. Vrtání není nutné pro upevnění doplňků pomocí tohoto adaptéru. Adaptér lze bez problémů odstranit tím, kompletní řešení pro lepicí práce, že jej pomocí kleští otočíte ze zdi.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška7.05
Délka0.98
Hmotnost0.05
Šířka4.84
Číslo dílu40351-00000-00
Modelka40351-00000-01

7. UHU

#ad

Znovu odstranitelná montážní páska, extra silná, UHU Dvojitá páska silně odstranitelná, 1,5 m

#ad
UHU #ad - Extra silná lepicí síla: 75 kg/role. Ideální pro hladké povrchy v interiéru. Istý, snadno a rychle použitelný. Lze opět beze zbytku odstranit. Odolné vůči vlhkosti a teplotám.
ZnačkaUHU #ad
VýrobceUHU GmbH & Co. KG #ad
Výška6.69
Délka3.78
Hmotnost0.04
Šířka0.63
Číslo dílu46890
Modelka46890
Záruka- .

8. Henkel

#ad

Henkel Lepicí páska Pattex místo vrtání, výhodné balení 2 ks, 9H PXMT2X, extra silná oboustranná lepicí páska, upevnění na stěnu bez vrtání, dvojitá lepicí páska pro montážní práce uvnitř i venku

#ad
Henkel #ad - Rozsah dodávky: výhodné balení s 2 kusy lepicích pásek pattex namísto vrtání, odolná proti povětrnostním vlivům pro vnitřní a vnější použití, silná oboustranná lepicí páska, bílá, 19 mm x 1, 5 m.

Uvnitř i venku – silnou pásku lze použít doma nebo venku na materiály jako sklo, zrcadlo, kov, dřevo, plast také PA a PE. Bez vrtání – oboustranná lepicí páska pattex ksb je ideálním lepidlem pro montážní práce v domě a zahradě – pro pevné držení zcela bez hluku a děr při vrtání. Nese hmotnost až 120 kg.

Odolná – jako vodotěsná lepicí páska je extrémně odolná proti povětrnostním vlivům a stejně jako všechna lepidla Pattex vykazuje extrémní životnost. Mnohostranně použitelné – mnohostranné lepicí proužky se hodí k upevnění dopisních schránek, domovních čísel, zrcadel, háčků na šaty, k zavěšení obrázků a dalších.
ZnačkaHenkel #ad
VýrobceHENKEL #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka0.79
Číslo dílu9H PXMT2X
Modelka9H PXMT2X ST
Zárukane

9. Dreamark

#ad

Sprchy, odkládací prostor 10, kuchyně, upevnění na stěnu bez vrtání, Dreamark Lepicí šrouby, magické háčky, lepicí hřebíky, do koupelny, závěs na obraz, lepicí háčky transparentní, samolepicí šroub

#ad
Dreamark #ad - Dlouhá životnost ️️ jednoduše stáhněte fólii ze zadní strany, přitlačte ji pevně na hladký povrch. Lepicí háčky na obrázky lze použít opakovaně, pokud se usuší fénem. Co dostanete️1 sada 10 háčků bez vrtání, nosnost až 7 kg na háček na stěnu a strop, není nutné hřebíky.

Vysoce kvalitní materiáldíky průhlednému designu je kuchyňský háček téměř neviditelný a výborně se hodí pro krásné bytové zařízení. Záruka spokojenosti dreamark se vždy zaměřuje na zkušenosti zákazníků a nabízí zákazníkům lepší a dokonalější produkty. Samolepicí háčky na šaty jsou vyrobeny z kvalitního PVC a ušlechtilé oceli 304, aby byla zaručena kvalita a dlouhá životnost. Pro lepší zážitek doporučujeme těžké předměty po nalepení zavěsit po dobu 24 hodin.

Ve srovnání s tradičními háčky je háček na obrázky Dreamark samolepicí vodotěsný a odolný proti oleji. Má vynikající přilnavost. Snadné použití stropní háčky bez vrtání jsou ideální pro povrchy jako dlaždice, kov a ušlechtilá ocel, sklo, obzvláště vhodné k zavěšení sprchového nebo koupelnového příslušenství v koupelně nebo kuchyňských potřeb a nástrojů na zakrytí dlaždic.
ZnačkaDreamark #ad
VýrobceDreamark #ad
Hmotnost0.13

10. MEISTERWERK

#ad

MEISTERWERK Oboustranná lepicí páska – univerzální lepicí páska I oboustranná lepicí páska silná I lepicí páska pro domácnost, kancelář a práci 3 m x 24 mm

#ad
MEISTERWERK #ad - Již žádné vrtání – vrtání již není nutné: díky naší oboustranné lepicí pásku je připevnění předmětů velmi snadné. Prvotřídní trvanlivost – naše lepicí páska je oboustranně extra silná a spolehlivě drží na nejrůznějších površích.

Mnohostranně použitelný – protože naše oboustranná lepicí páska meisterwerk je vodotěsná, můžete ji bez problémů použít jak ve vašich čtyřech stěnách, tak i venku pro mnohostranné účely. Stabilní a zatížitelná – naše oboustranná lepicí páska je díky extra silnému pěnovému lepidlu perfektně vhodná pro lehké a těžké předměty, obrazové rámy, jako jsou nástroje, zrcadla a mnoho dalšího. Pozor: naše montážní páska může při odstraňování zanechat zbytky! německá zákaznická podpora – máte dotaz ohledně naší lepicí pásky nebo existuje problém? Pak nás kontaktujte prostřednictvím zpráv zákazníků nebo e-mailu a my vám odpovíme do 24 hodin! Je jedno, dřevo, kov, kámen, zda beton, drží dokonce i na tapetě z hrubých vláken – montážní lepicí pásku MEISTERWERK lze použít všude.

Odřízněte požadovanou délku, nalepte a připevněte na ni předměty dle vašeho výběru – hotovo.
ZnačkaMEISTERWERK #ad
VýrobceMEISTERWERK #ad
Výška0.04
Délka118.11
Šířka0.94
Číslo díluDoppelklebeband