Top 10 Kfz Innenraumbeleuchtung LED – Osvětlení interiéru aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Osram

#ad

Osram Ultra Life C5W halogen, 12V osobní auto, dvojitý blistr 2 kusy, vnitřní osvětlení, 6418ULT-02B

#ad
Osram #ad - Vydrží až čtyřikrát déle ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami až 100 000 km provozní doby. Zažijte moderní design lampy spolu s nejvyšší kvalitou výrobce. Osram ultra životnost: přesvědčí dlouhou životností a svítivostí. Vyvinuto speciálně pro časté a profesionální řidiče s trvalým světlem a certifikováno ECE.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOsram #ad
Výška5.31
Délka3.74
Hmotnost0.01
Šířka0.87
Číslo dílu6418ULT-02B
Modelka6418ULT-02B
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Caxmtu

#ad

Obytný vůz se spínačem 4 kusy, 12 V, 72 LED, Caxmtu LED světelná lišta pro vnitřní použití, karavan, člun, obytný vůz, auto, univerzální světelná lišta pro obytný vůz, auto

#ad
Caxmtu #ad - Jednoduchá instalace: plug and play, propojte červený kabel s proudovým pólem a černým kabelem s proudovým pólem. Napájení: 12 v dc, dlouhá životnost, jasnější pro všechny potřeby. Výkon 4, 500 lm světelný tok bílé světlo, bezpečné použití. Dlouhá životnost a stabilita: základna z hliníkové slitiny a pc kryt s vysokou propustností, soubory, 5 w nízká spotřeba energie a dlouhá životnost 30 000 hodin, 4, nízký profil a nízká hmotnost, jeho široký rozsah osvětlení nabízí dostatek jasu pro čtení papírů, video hovory atd.

Velikost led světelné lišty cca : 34, 5 cm, 4 x nálepka, obsah dodávky: 4 x 72 LED, lze kdykoli zapnout nebo vypnout, 8 x držáky na přezky. Jednoduché ovládání vypínače: design se spínačem na konci světelné lišty, 5 x 3 x 3, pohodlně se ovládá. Napětí led světelné lišty při 12 v vhodné pro auto, přívěsů, kempinkové světlo, osvětlení interiéru vozidla, skříň, nákladních automobilů, komerční prostory, osvětlení provozních vozidel, vitríny a vnitřní prostor, dům, člunů, karavanů, nákladních vozidel, kancelář, lze použít jako nouzové světlo, kufrů.2

2cestná montáž povrchu, oboustranná lepicí páska pro nalepení na hladký povrch auta a dva upínací držáky pro stabilní montáž šrouby nejsou součástí dodávky, není nutné měnit vedení kabelů, instalaci můžete snadno ukončit během několika minut. Super světlé úspora energie: 6000 k přírodní jasné bílé světlo, 5 w, každá světelná lišta je zabudována do 72 super kvalitních led čipů, nízká spotřeba proudu.
ZnačkaCaxmtu #ad
VýrobceCaxmtu #ad
Číslo díluCAX00300405
ModelkaWN405

3. URAQT

#ad

Obytný vůz, koupelna, nákladní vůz, kuchyň, karavany, bar, dodávka, 2 kusy 12 V LED lišta 1600 lm 8 W DC LED lišta s vnitřním světlem se 2 prodlužovacími kabely y spínač auto led pro auto, URAQT 120 LED vnitřní osvětlení, člun

#ad
URAQT #ad - Tato vnitřní led světelná lišta je dostatečně světlá pro každodenní život a nepoškozuje vaše oči. Kryt je 1 cm silný a současně zajišťuje robustnost. Velmi rozšířené v domácnosti, skladu, kuchyni, světlo do skříně, pracovně, přívěsy, nouzové světlo, koupelně, garážová vitrína atd.

Používá se jako pracovní světlo, dodávky, obytné vozy, vnitřní světlo, nákladní vozy, prostoru pro nářadí. Dlouhá životnost a odolnost proti opotřebení, snadno se nepoškodí. Napájecí kabely na 12 v led páskovém tělese jsou označeny póly "+" a "-", lze je připojit podle etikety. Balení obsahuje: 2 x 120 led pásky, 4 x oboustranná lepicí páska, 4 x držák na zacvakávací držáky, 4 x šrouby. 8 w nízká spotřeba energie, nízká výhřevnost, úspora energie a ochrana životního prostředí, nízká hmotnost, prodloužená životnost až 50 000 hodin.2

2 metody instalaceled světelná lišta včetně oboustranné instalace lepicí pásky a šroubové instalace; snadné připojení a instalace, metoda 1: oboustranná lepicí páska nalepená na hladký povrch interiéru vozidla. Nezávislý vypínač 12 v osvětlení obytného vozu je vybaveno tlačítkovým spínačem, ovládání světla kdykoli. Splňte své požadavky na jas. Připojený prodlužovací kabel: Červené vedení je spojeno s proudovým pólem "+" a černým vedením s pólem "-".
ZnačkaURAQT #ad
VýrobceURAQT #ad
Číslo díluU4-XFDT220118-FBA
ModelkaU4-XFDT220118-FBA

4. Osram

#ad

12 V, 6418, Osram 6418.TP ORIGINÁLNÍ vnitřní osvětlení C5W, 10dílná skládací krabice

#ad
Osram #ad - Naše osram original line podléhá směrnicím vysoké kvality a odpovídá proto známé a spolehlivé kvalitě OSRAM. Osram original line zahrnuje širokou škálu produktů od světlometů až po mini watové žárovky a nabízí tak vždy vhodnou náhradní žárovku v kvalitě OEM produkce. Osram originÁlnÍ line: milionkrát osvědčená ve vozidlech známých výrobců! U této lampy se jedná o originální náhradní díl s dobrým poměrem ceny a výkonu. Zkontrolujte, zda je tato objímka kompatibilní s vaším autem.
ZnačkaOsram #ad
VýrobceOSRAM GmbH #ad
Výška1.42
Délka1.42
Hmotnost0.01
Šířka1.42
Číslo dílu6418
Modelka6418.TP

5. ShinePick

#ad

Zip, karavan, DC 12 V 300 lm RV stropní svítidlo, vnitřní lampa s vypínačem, obytný vůz,, ShinePick LED osvětlení interiéru auta, nákladní vůz, osvětlení interiéru auta, univerzální osvětlení pro auto

#ad
ShinePick #ad - Nižší spotřeba energie a vysoká energetická účinnost toto stropní svítidlo schválené ce a rohs má očekávanou životnost více než 60 000 hodin. Vydrží déle než standardní žárovka. Vše a kdykoliv, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím zprávy na Amazonu, žádné starosti s chybějícím oknem pro vrácení.

Osvětlení je měkké a neoslňující. Musíte pouze upevnit vnitřní osvětlení v libovolných polohách obytných vozů pomocí šroubů. Je také odolný vůči teplu a korozi. 1 rok záruka doufám, že si užijete vnitřní osvětlení shinepick. Světlé a měkké osvětlení24 ks led světelných čipů, 4000 – 4500 k, bílé světlo simuluje přirozené světlo.

Pohodlné zapínání/vypínání s vypínačem na konci této světelné lišty můžete světlo kdykoli podle přání zapnout nebo vypnout: Flexibilní a jednoduché. Snadná instalace dodává se se 2 drátěnými maticemi a 4 šrouby, šroubovací krytka pro rychlé připojení.
ZnačkaShinePick #ad
VýrobceShinePick #ad
Číslo díluD057W-SP-DE-123
ModelkaD057W-SP-DE-123

6. TECPO

#ad

TECPO 10x W1,2W 12V T5 W2x4. 6d skleněná soklová lampa osvětlení tachometru osvětlení interiéru

#ad
TECPO #ad - Osvětlení tachometru Osvětlení interiéru. 2 w, provedení patice: W2x4. Napětí: 12 v, jmenovitý výkon: 1. 6d skleněná soklová lampa. 2w, například pro osvětlení interiéru / osvětlení nástrojů. Označení ece w1. 10x w1, 2w 12v t5 w2x4.
ZnačkaTECPO #ad
VýrobceTECPO #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo dílu300515

7. MERTTURM

#ad

Karavany, 12 V, čluny 4 kusy, 800 lm, LED osvětlení interiéru vozidla s vypínačem, MERTTURM 48 LED osvětlení do auta, 6000 K, nákladní automobily, bílé světlo pro obytné vozy, super jasné

#ad
MERTTURM #ad - Splňte své široké využití led světla mertturm 12–85 v vytvářejí ultrajasná led světla pro interiér vašeho auta nebo karavanu s jedinou bílou barevnou volbou 6000 k. Rádi bychom měli příležitost to udělat správně. Nabízíme bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz do 120 dnů od data nákupu.

Spojte vedení: červená linka s "+" pólem, černá čára s "-"-pólem v autě; 2. Snadno se obsluhují, protože k ovládání světel stačí pouze jednoduchý stisk. Udělejte si své místo ultra světlé s 48 led diodami v každém světle nabízí mertturm jasné led kupolové světlo, pohodlné pro osvětlení tmavých místností. Jednoduché ovládání jediným tlačítkem tlačítko umožňuje flexibilní ovládání osvětlení. Snadná instalace během několika sekund1. Pro instalaci zvolte oboustrannou lepicí pásku nebo šrouby s úchytkami.

100% spokojenost toto vnitřní světlo pro obytné vozy má lehký a tenký vzhled, má velmi dlouhou životnost a je vybaveno ochranou proti přehřátí. Dodatečný silný jas bílého světla 800 lm, jachty atd. Pro 100% spokojenost nás neváhejte kontaktovat. Ideální jako dodatečné osvětlení pro práci/jídlo/čtení/kempování na každém místě na vozidlech jako auta, automobily, dodávky, karavany, obytné vozy, obytné vozy, uzavřené přívěsy, střechu auta nebo individuální světlo tam, čluny, nákladní přívěsy, jachty atd.
ZnačkaMERTTURM #ad
VýrobceMERTTURM #ad
Výška0.35
Délka5.83
Hmotnost0.12
Šířka2.95
Číslo díluCIL001-4
ModelkaMTUS-CIL001-4
Záruka1 rok

8. LIGHTDELUX

#ad

LIGHTDELUX Náhrada za 2 x LED osvětlení vnitřního prostoru zavazadlového prostoru osvětlení prostoru nohou osvětlení špejle pro líčení osvětlení okolního prostoru osvětlení přihrádky na rukavice

#ad
LIGHTDELUX #ad - Montáž: jednoduchá instalace PLUG & PLAY. Canbus: žádné chybové hlášení na palubním počítači. Barva světla: Xenonová bílá. Náhrada za: tesla model x 2014-2018 tesla model s 2015-2018 Tesla Model 3 2017-2018. Led osvětlení vnitřního prostoru.
ZnačkaLIGHTDELUX #ad
VýrobceVinstar #ad
Číslo díluV-031602
ModelkaV-031602

9. ADDLIVE

#ad

Vnitřní osvětlení auta, ADDLIVE LED osvětlení interiéru vozidla, 48 LED 12 V – 85 V, 2 kusy, LED osvětlení vnitřního prostoru, univerzální LED osvětlení vnitřního prostoru, bílá lampa pro automobily,

#ad
ADDLIVE #ad - Připojte červený kabel k + pólu napájení a černý kabel k napájení – pól. Upozornění: elektrická 220 v domácí zkušební lampa je zakázána, protože jinak hrozí nebezpečí, že se lampa spálí. Nesmí se používat při nadměrném tlaku a mimo dosah. Irý křišťálový povrch vnitřní led světla z průhledného křišťálového povrchu, měkkým a neoslňujícím světlem, rovnoměrnějším světelným výkonem, oboustrannou optickou ochranou proti oslnění, během nočních cest pohodlně pečujete o miminka, s dobrou propustností světla, děti nebo svá oblíbená zvířata.

Zatímco je zaručena robustnost a trvanlivost, činí tloušťka skořepiny 1 cm. Vysoká svítivost vnitřní led osvětlení obsahuje 48 led s vysokým jasem. Dva způsoby instalace vnitřní osvětlení auta můžete nalepit oboustrannou lepicí páskou na hladký povrch auta nebo stěnu nebo jej stabilně nainstalovat pomocí šroubů.

Dokáže splnit vaše potřeby podle jasu a poskytnout vám příjemné osvětlení. Jednoduché ovládání spínače na jednom konci vnitřního led osvětlení se nachází tlačítkový spínač, pomocí kterého můžete světlo v případě potřeby volně zapínat nebo vypínat. Ultra tenké a robustní vnitřní osvětlení 12–85 v led používá pc materiál, vysoká teplotní odolnost, odolnost proti stárnutí. Dlouhá životnost a odolnost proti opotřebení, odolný proti rozmazání, snadné poškození.
ZnačkaADDLIVE #ad
VýrobceADDLIVE #ad
Výška0.83
Délka6.85
Šířka6.73
Číslo díluInnenbeleuchtung-1
ModelkaInnenbeleuchtung-12

10. LIGHTDELUX

#ad

LIGHTDELUX LED osvětlení zavazadlového prostoru Xenon bílé Plug&Play bez chybového hlášení

#ad
LIGHTDELUX #ad - Ivotnost: až 50 000 hod. Pro vw beetle golf 5 golf 6 golf 7 golf plus od 2005 caddy od 2004 eos od 2006 jetta od 2006 passat vč. Canbus: žádné chybové hlášení na palubním počítači. Variant od 2006 passat cc od 2009 polo 6n pouze 5dveřový 2000-2002 scirocco od 2009 sharan od roku 2009 11 11 1na od 2008 Touran od 2003 Touareg od 2003 Transporter T5 od 2003. Plug&play osvětlení zavazadlového prostoru. Pro seat alhambra od 2011 altea od 2004 altea xl cordoba 1999-2009 Ibiza od 1999 Leon od 2000 Toledo od roku 1999.
ZnačkaLIGHTDELUX #ad
VýrobceVinstar #ad
Číslo díluV-030604