Top 10 Helm Baustelle Orange – Sport & Freizeit: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TECTOR

#ad

Tector Průmyslová ochranná helma dle EN397, s 6bodovým textilním řemínkem a otočným uzávěrem oranžová

#ad
TECTOR #ad - Se staženým krkem a ventilačními otvory nahoře. Pro šířku hlavy 52–64 cm. Včetně odnímatelného popruhu pod bradu. S otočným uzávěrem pro plynulé přizpůsobení velikosti pouze jednou rukou. 6bodové zavěšení z vysoce odolných textilních pásů.
ZnačkaTECTOR #ad
VýrobceTECTOR® #ad
Záruka1 rok záruka výrobce

2. ACE

#ad

ACE Stavební helma Patera – robustní ochranná helma pro stavebnictví a průmysl – EN 397 – s nastavitelnou ventilací – oranžová

#ad
ACE #ad - Ace patera má velkorysé větrací otvory, které zajišťují optimální větrání a minimalizují tvorbu tepla při tvrdé práci. Pozor: vhodné pouze pro dospělé s obvodem hlavy 51-63 cm. Větrané: pracovní helma nemusí být nepříjemná.

Stabilní a robustní: s touto enormně robustní pracovní helmou podle profesionálních průmyslových standardů uděláte nejen dobrý dojem, ale budete také perfektně chráněni před padajícími předměty. Všestranný: perfektní pro profesionály v řemesle, na staveništích a v podnicích, v průmyslu, stejně jako pro domácí kutily a řemeslníky – s touto pracovní helmou jste všude optimálně chráněni.

Normovaná kvalita: všechny verze ace patera jsou samozřejmě schváleny podle příslušné normy EU EN 397 průmyslové ochranné přilby a splňují požadavky na stavební přilby. FlexibilnÍ: s praktickým otočným regulátorem můžete ace patera přizpůsobit velikosti vaší hlavy pouze jednou rukojetí.
ZnačkaACE #ad
VýrobceACE #ad
Hmotnost0.88
Číslo dílu102001
Modelka102001
Zárukazákonná záruka

3. Unbekannt

#ad

53–61 cm, ochranná přilba, ochranná přilba, 6 barev oranžová, Helma pro stavební dělníky, EN 397

#ad
Unbekannt #ad - 6bodové zavěšení z plastu, do kterých jsou namontovány chrániče uší, univerzální otvory na stranách, potítko, . Odolnost proti chladu: od -10 °C do +50 °C,. Ka hlavy: 53-61 cm,. Norma: en 397. Materiál skořepiny helmy: polyetylen,.
ZnačkaUnbekannt #ad

4. Uvex

#ad

Uvex Airwing B ochranná helma – větraná pracovní helma na staveniště – oranžová

#ad
Uvex #ad - Boční záběry euroslot 30 mm umožňují nahrávání volitelných chráničů sluchu kapslí. Schváleno podle en 397, dodatečné požadavky na velmi nízké teploty -30 °C a stříkané kovy. Stavební helma s dlouhým stínidlem pro optimální ochranu i před slunečním světlem a 6bodovým textilním zavěšením. Made in germany – tato robustní, větraná pracovní helma se vyrábí v bairských výrobcích Uvex. Sportovní uvex airwing přesvědčí svým aerodynamickým a ergonomickým designem.
ZnačkaUvex #ad
VýrobceUvex #ad
Výška7.87
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílu9762220
ModelkaAIRWING B
ZárukaProducer.

5. REIS

#ad

Velikost 54–62, Reis KASPE_P ochranná přilba, oranžová

#ad
REIS #ad - Chrání před padajícími předměty podle normy EN397. Chrání před úrazem elektrickým proudem 440 V AC. 6bodová plastová konstrukce z materiálu svařovacího listu se přizpůsobí tvaru hlavy uživatele. Velká plocha pro logo vpředu, vzadu a po stranách přilby.
ZnačkaREIS #ad
VýrobceReis #ad
Číslo díluKASPE_P
ModelkaKASPE_P

6. Voss

#ad

11252009, Voss Ochranná helma "Inap-Master-4", dopravní zábrana

#ad
Voss #ad - Hmotnost skořepiny helmy cca 255 g. Dle en 397. Z polyetylenu. Univerzální tvar s skořepinou helmy vytaženou na šíji.
ZnačkaVoss #ad
VýrobceVoss #ad
Výška11.02
Délka11.02
Hmotnost0.71
Šířka11.02
Číslo dílu11252009
Modelka11252009

7. UNINOVA

#ad

EN 397, odvětrávaná stavební helma s potítkem a systémem ráčny pro dospělé, Uninova Ochranná helma na staveništi, nastavitelná průmyslová ochranná helma na pracovišti H4 oranžová

#ad
UNINOVA #ad - Větrací otvor na horní straně ochranné přilby zajišťuje volné proudění vzduchu a zachování plného komfortu i při delší práci. Možnosti použití: všechny průmyslové ochranné pracovní přilby uninova jsou několikrát kontrolovány a hodí se pro použití ve stavebnictví a lesnictví, chemickém průmyslu, hornictví, strojích a dopravě atd.

Důvěryhodnost značka: uninova je značka uznávaná po celé evropě a americe a ručí za kvalitu. Ochranná helma vyrobená z odolného ABS má dlouhou životnost. Lepší pohodlí: tato nastavitelná pracovní helma uninova má otočné kolečko pro regulaci šířky, s vnitřním 6bodovým popruhem a silně absorpčním potavním páskem. Naším hlavním cílem je uspokojit vás a nabídnout vám profesionální a přátelský zákaznický servis.

Robustní, větraná stavební helma uninova pro dospělé, která nabízí ochranu před padajícími předměty a chrání hlavu před mechanickými zraněními způsobenými nárazy. Vynikající kvalita: schváleno podle en 397, odvětrávaná stavební helma uninova splňuje nejvyšší standardy kvality v celé Evropě a ručí za kvalitu, bezpečnost, ale především přesnost. Optimální ochrana: zajistěte bezpečnost na staveništích s ochrannou přilbou pro stavební dělníky uninova.
ZnačkaUNINOVA #ad
VýrobceUNINOVA Schutzhelm #ad
Záruka7 dní pro vrácení, 90 dní pro náhradu

8. PRO FIT

#ad

Pracovní helma – oranžová, větraná stavební helma, PRO FIT Ochranná pracovní helma D!-Rock – robustní ochranná přilba, nastavitelný pásek na hlavu a řemínek pod bradu, bezpečnostní přilba

#ad
PRO FIT #ad - Díky 30mm zásuvným kapsám je možné také uložení všech běžných chráničů sluchu a držáků hledí. V chladících skladech a má zvýšenou boční tuhost při bočním namáhání. Díky výše umístěným větracím otvorům vzniká komínový efekt.

Info: pracovní helma je navržena podle din en 397:2012 pro použití i při nízké teplotě -30°, např. Kompatibilní s touto bezpečnostní přilbou můžete upevnit čelovku. Optimální klima: Řemeslnická helma zajišťuje díky novému ventilačnímu systému perfektní komfort klimatu při delším nošení. Bezpečná: helma pro fit je vyrobena z kvalitního abs plastu a má ochranu šíje a šroubový uzávěr s moderním ráčnovým systémem pro snadnou regulaci šířky čelenky.

Komfort nošení: ochranná helma d!-rock je moderní a lehká pracovní ochranná helma 480 gramů, která přesvědčí vysokým komfortem při nošení díky 6bodovému textilnímu pásku a vysokým ochranným vlastnostem.
ZnačkaPRO FIT #ad
VýrobcePRO FIT #ad
Hmotnost1.06
Číslo dílu156610

9. Kask

#ad

M, WHE00008-203, Kask Průmyslová helma "Plasma AQ" obvod 51-63 cm v oranžové plazmě AQ, oranžová

#ad
Kask #ad - Helmu lze navíc vybavit odnímatelnými sponami z acetalu pro upevnění čelových lamp s elastickým páskem. S maximální ventilací díky deseti větracím otvorům. Obvod: 51-63 cm.
ZnačkaKask #ad
VýrobceKASK7|#Kask #ad
Výška13.78
Délka9.84
Hmotnost0.86
Šířka9.84
Číslo díluWHE00008-203
ModelkaWHE00008-203

10. Uvex

#ad

Uvex Airwing B-S ochranná helma – odvětrávaná pracovní helma na staveniště – oranžová oranžová

#ad
Uvex #ad - Sportovní uvex airwing přesvědčí svým aerodynamickým a ergonomickým designem. Schváleno podle en 397, dodatečné požadavky pro velmi nízké teploty -30 °C a stříkance kovů. Boční záznamy euroslot 30 mm umožňují uložení volitelných kapslových chráničů sluchu. Made in germany – tato robustní, větraná pracovní helma se vyrábí v závodech Bairian Uvex. Na lešení a 6bodovým textilním zavěšením. Stavební helma s krátkým kšiltem pro optimální výhled např.
ZnačkaUvex #ad
VýrobceUvex #ad
Výška7.87
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílu9762221
Modelka9762221
ZárukaProducer.