Top 10 Haken Selbstklebend Schwarz – Nástěnné svorky na elektrické kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TviewSmart

#ad

Lepicí háčky na psací stůl, USB nabíjecí kabel, audio kabely, 1-1-3-5-7 slotů, 5 kusů kabelového managementu, kancelář a soukromé uživatele bílá, síťový kabel, nabíječky, Držák kabelových klipů

#ad
TviewSmart #ad - Stěna, auto a psací stůl. Efektivní držák kabelů pro samolepicí bílý držák kabelu pro čištění kabelů, dostatečně větší, aby všechny vaše chaotické kabely byly organizovány a přístupné v požadovaných polohách.

Jednoduché ovládání: zasuňte kabel rychle a jednoduše do klipu, abyste se ujistili, že se znovu nezamotá. Kompatibilní: vhodné pro kabely o průměru 6 mm nebo méně, kabelu reproduktoru, síťového kabelu, audio kabelu, včetně kabelu počítače, USB datového kabelu, síťového kabelu, krouceného kabelu sluchátek atd. Netoxický materiál a 3m lepidlo: tyto držáky kabelů jsou vyrobeny ze 100% silikonu a jsou netoxické, bez prachu, antistatické a ekologické.

Tipy: nejprve očistěte stěnu, mramor, jako např. Pokud máte problémy, kontaktujte nás prosím bez váhání. Iroké použití: držák kabelu se hodí pro všechny hladké a čisté povrchy doma nebo v kanceláři, dřevo, plast, stůl, sklo.
ZnačkaTviewSmart #ad
VýrobceTviewSmart #ad
Číslo dílupart741

2. Flexowire

#ad

Kabelové svorky – samolepicí jako vedení kabelů, vedení kabelů, upevnění kabelu, držák kabelu, organizér na psací stůl bílý, svorka na kabel, držáky kabelů, Flexowire 50 ks kabelových klipů

#ad
Flexowire #ad - Značková kvalita – flexowire je německá značka a dbá na to, abyste jako zákazník a podporovatel držáku kabelů Flexowire byli s výrobkem spokojeni! Jsme tu kdykoli pro dotazy a připomínky.

Kvalita – kabelové klipy flexowire se perfektně hodí k uspořádání a upevnění kabelů v kanceláři, dílně atd. Kabelovou svorku lze našroubovat nebo přilepit na různé podklady. Montáž – připevněte samolepicí kabelový klip na požadované místo, poté kabel provlékněte a utáhněte. Přesahující konec upínacího pásku podle přání rovněž zkrátit. Ivotní prostředí – protože kabelové svorky od flexowire jsou bez problémů znovu použitelné, patří kabelové vázací pásky a vedení kabelů minulostí.

Univerzální použití – upevnění kabelu flexowire zajišťuje pořádek v nesčetných oblastech a pomáhá při třídění, uspořádání a upevňování a svazování kabelových pramenů. Jednoduchý uzavírací systém umožňuje ekologické opětovné použití.
ZnačkaFlexowire #ad
VýrobceFlexowire #ad
Výška1.18
Délka5.12
Šířka1.97
Číslo díluSB-122
ModelkaFLEXOWIRE-KABELKLEMME-WHITE

3. KGROTE

#ad

Organizér na kabely, kabel hák drát držák pro vedení kabelů – upevnění kabelů, KGROTE 100 kusů držáků na kabely, samolepicí venkovní kabelové svorky, světelný řetěz bílý

#ad
KGROTE #ad - Používají se pro ukládání a správu různých druhů kabelů: ethernetový kabel, zahradě, USB kabel, HDMI kabel, TV kabel atd. Samolepicí držák kabelu vyrobeno z ekologického, nezůstávají žádné zbytky a povrch se nepoškodí. Snadné použití jednoduše stáhněte ochrannou fólii a přilepte drátěné svorky pro elektrické dráty na rovný a suchý povrch bez šroubů nebo nástrojů, kovu, stěnách, plastech, naše svorky na drát uspořádají řádně a řádně uspořádaně.

Sada obsahuje 100 kabelových klipů, silného a trvanlivého. Pro použití není nutné vrtání, kvalitního materiálu PA66 a silného lepidla, velikost kabelových svorek: 15 x 15 x 9 mm. Pokud máte při používání dotazy k našim kabelovým svorkám, že montážní plochy neobsahují nečistoty, prach, můžete se na nás obrátit.

Tyto kabelové svorky finisher fungují dobře i na stole, skle, dřevěném povrchu. Nabízíme vám uspokojivý servis. Velmi rozšířené v domě, garáži a kanceláři. Víceúčelové kabelové svorky naše samolepicí kabelové klipy nejsou jen pro správu kabelů, ale také vám pomohou jednoduše ozdobit váš halloween, dožínky a vánoční osvětlení. Důležité upozornění před připevněním drátěných svorek očistěte povrchy, abyste zajistili, mastnotu a vosk.
ZnačkaKGROTE #ad
VýrobceKGROTE #ad
Výška0.35
Délka0.59
Šířka0.59

4. tesa

#ad

Odnímatelné beze stop, tesa Powerstrips® Samolepicí klipsy na kabely, bílé

#ad
tesa #ad - Samolepicí, snadná aplikace bez kladiva a hřebíků. Obsah balení: 5 klipsů na kabely + 6 malých Powerstrips. Zafixují kabely do průměru 8 mm. Lze je kdykoli beze stopy sejmout díky technologii tesa Powerstrips.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška5.51
Délka0.79
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo dílu58035-00016-01
Modelka58035-00016-01
ZárukaZáruka.

5. MiuCo

#ad

Organizér, vedení kabelů, psací stůl, samolepicí, samolepicí kabelové svorky, sada kabelových vedení pro, MiuCo 100 kusů držáků kabelů/svorek na kabely, vedení kabelů s podložkou/kabelovými sponami

#ad
MiuCo #ad - Bez spadnutí upozornění: po jednorázovém odstranění již není lepicí. Ten zajišťuje u kabelových klipů dobrou přilnavost a dlouhou životnost. 100 kusů sady pro vedení kabelů a detailů velikosti: 70 kusů držáků kabelů. Velikost = délka 15 mm. Drátěnou svorku lze jednoduše nainstalovat na plast, dřevo, sklo, stěnu a psací stůl.

Kabelové klipy pro spolehlivou přilnavost, sklo, dřevo, lepí na všechny povrchy jako plast, dlaždice atd. Snadná instalace tyto samolepicí držáky kabelů se snadno instalují. Vysoce kvalitní materiálkabelové svorky jsou vyrobeny z kvalitního ABS, který chrání izolaci a je odolný proti povětrnostním vlivům a nekoroduje. Samolepicí držák kabelu držák kabelu používáme výhradně kvalitní německé lepidlo 3m. Kabelová svorka k nalepení, velikost se hodí pro většinu drátů, je malá a šetří místo.

Před použitím povrch očistěte, kov a jiné povrchy na stůl, abyste dosáhli maximální přilnavosti. Iroké možnosti použití kabelové svorky jsou velmi užitečné pro správu kabelů doma a kanceláře, nezávisle na tom, koaxiálních kabelech nebo jiných kabelech, kabelech nádobí, zda se nacházejí uvnitř nebo venku.30 × kabelové klipy. Kabelové klipy samolepicí transparentní lze bez problémů použít v elektrických a ethernetových kabelech, které chcete řádně uspořádat. Velikost = 33 x 15 X 12 mm.
ZnačkaMiuCo #ad
VýrobceMiuCo #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluFCHJ
ModelkaKabelmanagement-organizerset-1
Záruka30 day warranty against manufacturer defects.

6. URAQT

#ad

USB nabíjecí kabel, síťový kabel, nabíječky, audio kabely, URAQT Kabelové klipy, organizér na psací stůl, univerzální vedení kabelů, černá barva, 20 kusů, držák kabelů

#ad
URAQT #ad - Snadné odstranění: díky lepicí akrylové podložce jej můžete odstranit, aniž byste zanechali poškození stolu nebo zbytků upozornění: Po jednorázovém odstranění tento již nelepí. Pro počítače, televizory, USB kabely nebo síťové kabely. Důrazně doporučujeme, abyste lepicí podložku před použitím zahřát fénem nebo horkou vodou.

Drží na každém povrchu doma nebo v kanceláři. Trvanlivé a odolné: tyto držáky kabelů byly vyrobeny podle nejvyšších standardů a jsou vyrobeny tak, aby dlouho vydržely. Výrobek nedrží na matných nebo nerovných površích, jako je malovaná stěna. 2 před nasazením klipu očistěte povrch, sklo, keramika, jinak se výrazně sníží nabíjecí kapacita. DŮleŽitÉ upozornĚnÍ: 1 tento kabelový klip je koncipován na čistém, aby pevně držel.

Mnoho možností použití: držáky lze použít pro celou řadu kabelů, síťové zástrčky, jako např. Varieta & organizace a správa: celkem 20 kusů ve 4 různých provedeních držáků pro vaše individuální potřeby: 8 x drážka, 6 x dvojitý otvor, 4 x tři štěrbiny a 2 x čtyři otvory; kompatibilní pro kabely s obvodem menším než 6 mm. 3 nepoužívejte přístroj do 24 hodin po nalepení, hladkém a suchém povrchu stůl, mramor a jiné. Upozornění: přilnavost může být při chladném počasí oslabena.
ZnačkaURAQT #ad
VýrobceURAQT #ad
Výška0.91
Délka7.68
Šířka4.13
Číslo díluC-UZ19032208-EU-FBA
Modelka322

7. Blulu

#ad

Samolepicí háčky, drátěné držáky na Vánoce a světelné řetězy malé, světelné klipy, černé, dekorace, Blulu 100 kusů mini venkovních kabelových klipů s lepicími pásky

#ad
Blulu #ad - Množství: dodává se se 100 kusy kabelových klipů s lepicími pásky, můžete si vybrat podle svých potřeb, tyto lepicí háčky jsou v různých velikostech, praktické pro dlouhodobé používání. Vodotěsný design: umístěný na většině hladkých a suchých povrchů, měkkých okapů, hotových plotů, drží venkovní světelné klipy silné při dešti, dlaždic a oken, včetně dveří, sněhu, plochých bočních stěn, krupici a horku.

Iroké spektrum použití: kromě kabelového managementu vám tyto kabelové klipy mohou pomoci jednoduše ozdobit váš Halloween, Díkůvzdání, Vánoce, užitečné a robustní pro dekoraci vašeho pokoje, bytovou dekoraci a závěsné přívěsky.

Zvláštnost: tyto klipy pro vedení kabelů bez stopy umožňují snadnou montáž a demontáž bez dalšího nářadí. Snadná obsluha: tyto dekorativní lepicí háčky jsou lepivé a snadno se používají, ale před použitím spon organizéru na dráty prosím vyčistěte montážní plochu, nalepte je a přitlačte je pevně po dobu 30 sekund a použijte po 24 hodinách.
ZnačkaBlulu #ad
VýrobceBlulu #ad
Výška0.63
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo díluBlulu-Cable Clips-01

8. AGPTEK

#ad

Prodlužovací kabel, síťový kabel, žádná stopa pro vedení kabelů, AGPTEK 30 kusů kabelových klipů, samolepicí držák kabelů pro psací stůl, TV kabel, kabel LAN, bílá, sada kabelových svorek se šrouby

#ad
AGPTEK #ad - Pokud chcete dráty lépe uspořádat, můžete šrouby přišroubovat uprostřed. Oloupněte pouze papír na povrch a nalepte ho lepidlem na záda na svém psacím stole. Velikost = 33 x 15 x 12 mm. Vysoká přilnavost tyto držáky kabelů byly vyrobeny podle nejvyšších standardů a jsou navrženy tak, aby vydržely dlouho.

Snadné použití bílý držák na kabely lze snadno připevnit na jakýkoliv povrch, jako je zeď, psací stůl, sklo, plast, dřevo, kov. Více stabilní samolepicí kabelové svorky mají dva otvory uprostřed, které lze přibit. Rozmanité možnosti použití kabel na stěnu lze použít pro celou řadu kabelů, usb kabel nebo síťový kabel atd.

Jako jsou počítače, síťové konektory, televizory, aby bylo zajištěno čisté a jednoduché prostředí. Rozsah dodávky: 30 x kabelových svorek a 30 * šroubů. Snadno se odtrhávají, pokud je to nepoužitelné. Nezanechává žádné značky. Nejsou zapotřebí žádné další nástroje. Vysoká přilnavost na hladkých plochách, není vhodná pro vlhké místnosti a hrubé nebo porézní plochy. Balení 30 v sadě.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Výška0.67
Délka4.06
Šířka6.02
Číslo dílu1
ModelkaBianco

9. Maitys

#ad

Drátěné držáky pro světelné řetězy černá, světelné klipy, samolepicí háčky, velká, 60 kusů venkovních kabelových klipů s lepicími pásky, dekorace

#ad
Maitys #ad - Množství: s 60 kusy černých kabelových svorek s lepicími pásky, praktické pro dlouhodobé používání. Na zapečetěné, jako jsou dveře, sněhu, ploché obložení, měkké okapy, dlaždice a okna.

Vodotěsný design: venkovní světelné svorky silně drží díky dešti, hladké vnější plochy, hotové ploty, déšť sněhu a horku. Snadná obsluha: tyto dekorativní lepicí háčky jsou lepivé a snadno se obsluhují, jednoduchá instalace a demontáž bez nářadí. Iroké spektrum použití: kromě kabelového vedení můžete s těmito držáky na kabely jednoduše ozdobit halloween, Díkůvzdání, Vánoce, užitečné a robustní pro dekoraci vaší studentské koleje, dekoraci vašeho bytu a závěsné přívěsy do obytných místností. Vlastnosti: tyto lepicí háčky jsou velké a lze je beze stopy odstranit.
ZnačkaMaitys #ad
VýrobceMaitys #ad
Číslo díluMaitys-Cable Clips-01
ModelkaMaitys-Cable Clips-01

10. SOULWIT

#ad

Kancelář černý, psací stůl, PC, kabelových svorek pro TV, SOULWIT® 50 kusů silně samolepicích kabelů, ethernetový kabel, laptop, domov, kabelových organizérů

#ad
SOULWIT #ad - V případě problémů s nákupem nás prosím kontaktujte pro výměnu nebo vrácení peněz. Snadné použití: jednoduše oloupete a nalepte, aby váš domov vypadal uklizeněji.

Skvělý organizér pro organizování síťových kabelů, video kabelů a kabelových tras v datových centrech, audio kabelů, v kanceláři i doma. Všechny produkty soulwit jsou dodávány s 12měsíční zárukou a zárukou vrácení peněz. Silné lepidlo: vyrobeno z ekologického prémiového materiálu A66 a silného lepidla. Funguje dobře: všechny hladké a čisté povrchy psacích stolů, skříní, stěn, podlahových lišt, dřeva atd.
ZnačkaSOULWIT #ad
VýrobceSOULWIT #ad
Výška0.01
Délka0.7
Šířka1.8
Číslo díluNo
ModelkaNo