Top 10 Geflochtene Bettschlange Baby – Mateřství a polštáře pro podporu těla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. lilime

#ad

Lilime® Pletený polštář pro spaní na boku 2 m – vč. řetízku na praporky zdarma – testovaná kvalita – ideální jako dárek a dekorace – 200 cm mátová/bílá/šedá

#ad
lilime #ad - Pro životní prostředí – u našeho dekoračního příslušenství pro originální vybavení záměrně upustíme od zbytečného ekologického přebalu a budeme i v budoucnu pracovat na dalším snižování zbytečného odpadu z obalů.

Odolný – pletený polštář lze prát v pračce do 30 stupňů a díky našitému konci si polštář zachová tvar i po mnoha praních. Originální "lilime" produkty – "lilime" znamená náš slib našim zákazníkům: Příslušenství s nejvyššími požadavky na kvalitu, bezpečnost, zpracování a vlastnosti materiálu. Tip: polštář od "lilime" je ale také ideálním dárkem pro známé, rodinu nebo dobré přátele.

Speciální dárek – včetně vhodného řetízku s praporky v hodnotě 13, 99 €. Barevně harmonizující dekorace k pletenému kojicímu polštáři. Kombinovatelné – polštáře pro spaní na boku spolu s řetězem vlaječek lze velmi snadno kombinovat i s dalšími výrobky od "lilime".
Značkalilime #ad
Výrobcelilime® #ad
Délka200
Hmotnost2.51

2. Totsy Baby

#ad

Podhlavník dlouhý Bettrolle Polštář na spaní Podhlavník Polštář Jelen, Totsy Baby Polštář pro spaní na boku hada Body Pillow 200 cm Bavlna

#ad
Totsy Baby #ad - Přilne na celé tělo a umožňuje nejlepší spánek i jako šíjový válec. Výplň z polyesteru, takže polštář body polštář je elastický a přizpůsobí se požadovanému tvaru. Snadná údržba – navzdory opakovanému praní je tělový polštář pevný a výrazné barvy zůstanou dlouho zachovány.

Mnohostranně použitelný – komfortní polštář také jako dlouhý polštář, podlouhlý objetí, polštářek na polštář, polštář pod šíji, polštář na boční uložení. Dopřejte si podporu – jeden z nejdelších bočních polštářů pro těhotné ženy a spící na boku.

Zalomený. Skvělý nápad na dárek – ručně vyrobený bodypillow je ideální jako dárek díky multifunkčnímu použití. Polštáře na postel mají dlouhou životnost i přes každodenní použití. Nešustí. Bezhlučný – vypouklý úložný polštář. Polštář pro spaní na boku se vždy optimálně přizpůsobí požadovanému tvaru rovný nebo. Polštář lze prát do 30 °C.
ZnačkaTotsy Baby #ad
VýrobceTotsy Baby #ad
Výška5.91
Délka78.74
Šířka5.91

3. Bebeloo

#ad

180 cm, polštář na spaní, hebký had, body pillow bavlna peří, ozdobný polštář, Bebeloo Polštář do postele pro spaní na boku, ochrana proti průvanu, kojící polštář, polštář pod šíji

#ad
Bebeloo #ad - Průměr: cca 10 cm. Hygienický: lze prát v pračce na 40 stupňů, vhodné do sušičky. Mnohostranně použitelný: jako ohraničení stěny nebo přebalovací stůl, ochrana proti průvanu. Extra hebký: měkká, látka příjemná na kůži láká k mazlení. Ručně vyrobeno v EU – jsme výrobci. Krásný a kvalitní polštář na spaní z bavlny s antialergickou náplní.
ZnačkaBebeloo #ad
Výrobce4L Textil #ad
Číslo dílu1
Modelka1

4. IIQI

#ad

IIQI Pletený polštář pro spaní na boku, super měkký uzlový polštář A21,150 cm

#ad
IIQI #ad - Bezpečnostní efekt: měkký uzlový polštář značky iiqi s měkkým prachovým povrchem, takže rodiny mohou v noci klidně spát. Kromě toho je vhodný pro všechna roční období a příležitosti: doma, v kanceláři, atd. Vynikající technologie materiálu: polštáře značky iiqi jsou vyráběny ručně.

Tento měkký uzlový polštář je vhodný pro všechny věkové skupiny a typy pleti. Polštář je naplněn kvalitním, aby byl prodyšný. Vnější vrstva je potažena ultra měkkým plyšem. Měkké na dotek, hypoalergenním PP bavlněným polstrováním, šetrné k pokožce. Upozornění: před nákupem prosím změřte velikost a zvolte správnou velikost, chrání citlivou pokožku. Iiqi značkový pletený polštář: k výrobě výrobků používáme kvalitní látky a plniva; šířka našich uzlovaných polštářů činí cca.

Může také chránit hlavu, nohy a ruce před vlivy jiných míst, který je vhodný pro lidskou pokožku, abyste zabránili zbytečným problémům. Perfektní dárek: vázaný polštář je perfektním dárkem pro každou příležitost, jako jsou Vánoce, narozeniny. Víceúčelový: tkaný koberec značky iiqi lze podle potřeby vyrobit v libovolném tvaru, na pohovce, ložnici, takže se může jednat o polštář nebo polštář, který můžete předat svému domácímu mazlíčku.
ZnačkaIIQI #ad
VýrobceIIQI #ad

5. ULLENBOOM

#ad

šíjový váleček, potah: 100% ÖkoTex bavlna, ULLENBOOM ® Dětský plyšový had vaflový piké 200 x 13 cm v šedé barvě Made in EU – plyšový šnek v mnoha barvách a velikostech

#ad
ULLENBOOM #ad - Objevte také naše další krásné dětské příslušenství ve vzhledu ULLENBOOM. Potah však nelze samostatně sundat a vyměnit. Barevný odstín potěší chlapce i dívky. Toto je ullenboom: všechny výrobky naší značky jsou vyráběny v rodinném podniku za skvělých pracovních podmínek.

Polštář pro těhotenství pro spaní na boku: než dítě použije jako mazlicí váleček jako mazlící partner, může jej používat již během těhotenství jako polštář pro spaní na boku. Kromě toho se vaflový vzor postará o zajímavou haptiku. Velmi všestranný: váleček pro miminka s délkou role 200 cm a průměrem 13 cm lze zcela jednoduše položit do dětské postýlky nebo použít všude tam, kde si chce vaše dítě zdřímnout.

Snadná péče: protože lze váleček za krk kompletně prát na 30 °c, není pravidelné čištění žádný problém. Pro chlapce a dívky: vzhled je jednobarevný a přesto zdaleka není monotónní.
ZnačkaULLENBOOM #ad
VýrobceULLENBOOM #ad
Výška5.12
Délka78.74
Hmotnost1.46
Šířka5.12
Číslo díluBS-20013-WU-G

6. ULLENBOOM

#ad

ULLENBOOM ® Dětský plyšový had 300 cm v modré barvě Made in EU – plyšový šnek v mnoha barvách a velikostech, šíjový válec, potah: 100% ÖkoTex bavlna, motiv: Vaflová piké

#ad
ULLENBOOM #ad - Objevte také naše další krásné dětské příslušenství ve vzhledu ULLENBOOM. Snadná péče: protože lze váleček za krk kompletně prát na 30 °c, není pravidelné čištění žádný problém.

Potah však nelze samostatně sundat a vyměnit. Toto je ullenboom: všechny výrobky naší značky jsou vyráběny v rodinném podniku za skvělých pracovních podmínek. Kromě toho se vaflový vzor postará o zajímavou haptiku. Velmi všestranný: váleček pro miminka s délkou role 300 cm a průměrem 13 cm lze zcela jednoduše položit do dětské postýlky nebo použít všude tam, kde si chce vaše dítě zdřímnout.

Pro chlapce a dívky: vzhled je jednobarevný a přesto zdaleka není monotónní. Barevný odstín potěší chlapce i dívky. Polštář pro těhotenství pro spaní na boku: než dítě použije jako mazlicí váleček jako mazlící partner, může jej používat již během těhotenství jako polštář pro spaní na boku.
ZnačkaULLENBOOM #ad
VýrobceULLENBOOM #ad
Výška5.12
Délka118.11
Hmotnost2.18
Šířka5.12
Číslo díluBS-30013-WU-B

7. ULLENBOOM

#ad

ULLENBOOM ® Dětský plyšový had vaflový piké 200 x 13 cm v modré barvě Made in EU – plyšový šnek v mnoha barvách a velikostech, šíjový váleček, potah: 100% ÖkoTex bavlna

#ad
ULLENBOOM #ad - Pro chlapce a dívky: vzhled je jednobarevný a přesto zdaleka není monotónní. Kromě toho se vaflový vzor postará o zajímavou haptiku. Snadná péče: protože lze váleček za krk kompletně prát na 30 °c, není pravidelné čištění žádný problém.

Objevte také naše další krásné dětské příslušenství ve vzhledu ULLENBOOM. Polštář pro těhotenství pro spaní na boku: než dítě použije jako mazlicí váleček jako mazlící partner, může jej používat již během těhotenství jako polštář pro spaní na boku. Barevný odstín potěší chlapce i dívky.

Velmi všestranný: váleček pro miminka s délkou role 200 cm a průměrem 13 cm lze zcela jednoduše položit do dětské postýlky nebo použít všude tam, kde si chce vaše dítě zdřímnout. Toto je ullenboom: všechny výrobky naší značky jsou vyráběny v rodinném podniku za skvělých pracovních podmínek. Potah však nelze samostatně sundat a vyměnit.
ZnačkaULLENBOOM #ad
VýrobceULLENBOOM #ad
Výška5.12
Délka78.74
Hmotnost1.46
Šířka5.12
Číslo díluBS-20013-WU-B

8. ULLENBOOM

#ad

Potah: 100% ÖkoTex bavlna, šíjový váleček, ULLENBOOM ® Dětský plyšový had vaflový piké 200 x 13 cm v písku Made in EU – plyšový šnek v mnoha barvách a velikostech

#ad
ULLENBOOM #ad - Objevte také naše další krásné dětské příslušenství ve vzhledu ULLENBOOM. Toto je ullenboom: všechny výrobky naší značky jsou vyráběny v rodinném podniku za skvělých pracovních podmínek.

Barevný odstín potěší chlapce i dívky. Kromě toho se vaflový vzor postará o zajímavou haptiku. Potah však nelze samostatně sundat a vyměnit. Polštář pro těhotenství pro spaní na boku: než dítě použije jako mazlicí váleček jako mazlící partner, může jej používat již během těhotenství jako polštář pro spaní na boku. Velmi všestranný: váleček pro miminka s délkou role 200 cm a průměrem 13 cm lze zcela jednoduše položit do dětské postýlky nebo použít všude tam, kde si chce vaše dítě zdřímnout.

Pro chlapce a dívky: vzhled je jednobarevný a přesto zdaleka není monotónní. Snadná péče: protože lze váleček za krk kompletně prát na 30 °c, není pravidelné čištění žádný problém.
ZnačkaULLENBOOM #ad
VýrobceULLENBOOM #ad
Výška5.12
Délka78.74
Hmotnost1.46
Šířka5.12
Číslo díluBS-20013-WU-S

9. Yearonan

#ad

Yearonan Bettschlange geflochten,bettschlange Baby,bettschlange,Body Pillow,Nackenrolle Kissen Kopfkissen, seitenschläferkissen,nestchenschlange,Baby bettschlangeDinosaurier Muster,230cm

#ad
Yearonan #ad - Trotz mehrmaligem waschen ist das Körperkissen Seitenschlafkissen fest und die kräftigen Farben bleiben lange erhalten. Ausgezeichnetes geschenk das körperkissen ist aufgrund seiner multifunktionalen und komfortablen verwendung ein exquisites Geschenk. Elastisch gefüllt täglich trotzm Einsatz.

Lagerungskissen prall gefüllt, und die Füllung ist Gedächtnisbaumwolle, Das Design ist ein süßer kleiner Dinosaurier. Das sitzkissen kann lange ohne Verformung verwendet werden. Die seitliche schlafmatte kann in der Maschine oder Hand gewaschen werden, und enthält keine chemischen Substanzen, und die Wassertemperatur ist für 30 Grad geeignet. Seitenkissen für schwangere und seitenschläferbequemes Seitenschlafkissen für Schwangere u. Gesundheit und umweltschutzdie seitliche schlafmatte ist sehr umweltfreundlich, die dem körper die beste Pflege geben. Die beste wahl der nackenrolle kissenals langes kopfkissen, Body Pillow, schützt vor Zugluft Zugluftstopper, Kissenrolle, zum Spielen, Mehrzweck, Nackenkissen, längliches umarmungskissen, Liegen und Kuscheln, Seitenlagerungskissen.

Als wandbegrenzung oder Wickeltischumrandung, bequem und komfortabel für Ihr Leben. Bio-memory-baumwollmaterialdie außenseite ist 100% umweltfreundliche baumwolle, Es raschelt nicht. Seitenschläfer! schmiegt sich stützend an Ganzkörper und ermöglicht besten Schlaf auch als Nackenrolle. Das seitenschläferkissen passt sich immer optimal der gewünschten Form gerade oder geknickt an.
ZnačkaYearonan #ad
VýrobceYearonan #ad
Výška4.72
Délka90.55
Hmotnost1.1
Šířka4.33
Záruka3 Jahre

10. IIQI

#ad

Dekorační polštář do obývacího pokoje A10,150 cm, IIQI® 4vrstvý super měkký uzlový polštář

#ad
IIQI #ad - Měkké na dotek, šetrné k pokožce. Polštář je naplněn kvalitním, hypoalergenním PP bavlněným polstrováním, aby byl prodyšný. Pro životní prostředí – u našeho dekoračního příslušenství pro originální vybavení záměrně upustíme od zbytečného ekologického přebalu a budeme i v budoucnu pracovat na dalším snižování zbytečného odpadu z obalů.

Zabraňte spletenému bočním spoji a rozptylu během čištění. Originální produkty "iiqi" - "iiqi" je synonymem pro naše zákazníky: Příslušenství s nejvyššími požadavky na kvalitu, bezpečnost, zpracování a vlastnosti materiálu. Zvláštní dárek – včetně čisticí ochranné tašky v hodnotě 10, který je vhodný pro lidskou pokožku, 99 €.

Bezpečnostní efekt: měkký uzlový polštář na měkkém péřovém povrchu, chrání citlivou pokožku. Umí lépe chránit pletené boční spoje a měkké polštáře. Vynikající technologie materiálu: vnější vrstva je potažena ultra měkkým plyšem. Odolný – pletený polštář lze prát v pračce do 30 stupňů a díky našitému konci si polštář zachová tvar i po mnoha praních. Může také chránit hlavu, nohy a ruce před účinky jiných míst.
ZnačkaIIQI #ad
VýrobceIIQI #ad