Top 10 Dutch Oven Pfanne – Holandské trouby k venkovnímu použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Petromax

#ad

Kotlík Petromax ft6 litinový, černá

#ad
Petromax #ad - Díky předem ošetřenému povrchu napuštění není třeba prvotní vypalování a odolný kotlík je možné ihned použít. Kotlík petromax ft6 litinový. Cca:7, hmotnost:10, 1 l obsah víka cca:2, 5 l, 6 l, obsah hrnce cca:6, 4 kg. Obsah max. Lze v něm připravit pokrmy pro 4 až 8 osob.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad
Výška7.87
Délka14.17
Hmotnost3.31
Šířka14.17
Číslo dílu402401
Modelka402401

2. Petromax

#ad

Zvedák víka u krbu/kotle, Petromax

#ad
Petromax #ad - Materiál: ocel, 2 x 35 x 10, lakovaná, Š x v x H v cm: 4, 7 Hmotnost: 500 g. Vynikající díl příslušenství pro kotlík Petromax i pro jiné Dutch Oven. Hodí se pro kotlíky od petromax jakékoliv velikosti! lze jej použít také k zvedání jiných horkých předmětů, jako je grilovací rošt Petromax Atago, a hodí se stejně dobře jako pohrabáč pro domácí krbový oheň. Zvedák pro snadné zvedání a nasazení horkého víka. Perfektní manipulace díky rafinovanému designu Petromax.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška14.17
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Číslo dílu1644090_Schwarz
Modelka1644090
Zárukažádné

3. BBQ-Toro

#ad

Hrnec bez nohou | již vypálený – lisovaný procesem PRO3+ | litinový hrnec | pekáč se zvedákem víka, BBQ-Toro Ultimate Dutch Oven s vrstvou PRO3+ | 7,3 litru DO6U

#ad
BBQ-Toro #ad - Následně se jako třetí krok opakuje běžný proces vypalování. Co je to dutch oven? | těžký, dušit a péct. S průchodem teploměru lze velmi prakticky regulovat teplotu, aniž byste museli zvedat víko. Tímto zvláštním postupem společnost bbq-toro uvedla na evropský trh jedinečné litinové výrobky, které fanouškům litiny nabízí nejen vylepšený zážitek z grilování a vaření, ale také snižuje náklady na čištění a péči.

Registrovaný postup nabízí některé výhody oproti tradičně vypálené litině a byl vyvinut speciálně v obchodě BBQ-Toro, aby umožnil ještě krásnější zážitek při vaření a grilování z litiny. Postup | stejně jako u našich výrobků "preasoned" je prvním krokem postupu to, že litina je potažena sójovým olejem a vypálena. Vlastnosti | víko dutch oven má také nohy. Pokud je otočíte, můžete ji použít jako grilovací pánev nebo servírovací talíř.

Následně se litina opět vypálí naším speciálně vyvinutým postupem, aby se vytvořila kvalitnější a robustnější patina. Ať už se jedná o ohniště, smažit, se kterým můžete všude vařit, dušit, litinový hrnec a přesně vhodné víko, gril nebo táborák, tradiční, smažit, je mobilní a flexibilně použitelný. Pro3+ | dutch oven řady ultimate byly vypáleny metodou pro3+, která se skládá z celkem tří fází vypálení. Výhody | patina vzniklá metodou pro3+ činí litinu více náchylnou k rzi a díky vylepšeným nepřilnavým vlastnostem i proti spálenému jídlu.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
Výška3.74
Délka11.61
Šířka11.61
Číslo díluI-1771

4. Lodge

#ad

Lodge Logic kempingový hrnec z litiny, 3,8 litru

#ad
Lodge #ad - S rukojetí z tenkého drátu, se kterým lze květináč zvednout pomocí rukavice. Hrnec na dušení o objemu 3, 8 l; pro táboráky nebo topeniště. Víko s vysokým okrajem lze otočit a použít jako litinovou desku; integrované nohy lze umístit do horkých uhlíků. Rozměry: 25 x 25 x 9 cm; omezená záruka životnosti. Konstrukce z litiny s dlouhou životností zajišťuje vynikající akumulaci a distribuci tepla.
ZnačkaLodge #ad
VýrobceLodge Logic #ad
Výška6.8
Délka11.8
Hmotnost12.58
Šířka11.1
Číslo dílu17L10CO3
ModelkaCamp Dutch Oven With Lid

5. Petromax

#ad

Víko lze použít také jako pánev s nožkami • hrnec na dušení Dutch Oven gril, hrnce, Hrnec na oheň ft18 z litiny

#ad
Petromax #ad - Petrolejový max oheň hrnec ft18  oheň květináč: 17, 2 litrů kryt inteligentní systém: vorbehan zušlechtěný povrch, garen, okamžitě použitelný bezpečné zavěšení díky einkerbung na ucha 3 nožky 3 nohy na víko Víko jako pánev nebo talíř použitelné jedinečný požitek z vaření: vaření, pečení, 5 cm/25 cm vysoká černé cca 17, 7 litrů průměr 43, 3 litrů hrnec cca 4, Frittieren nebo jedinečný vkus díky konstantní kolem dokola tepla v květináči. Velmi šetrné přípravě všech pokrmy Materiál: litiny Hmotnost: cca 18, 7 kg.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad

6. Petromax

#ad

Uchem a rovným dnem – nádobí pro 1 až 3 osoby – 1,6 l, Petromax Hrnec na oheň ft3 – Dutch Oven z litiny na vaření a pečení – s víkem

#ad
Petromax #ad - Teplo ze všech stran, nejen v troubě: víko se zvýšeným okrajem lze použít k umístění uhlíků nebo dřevěného uhlí na hrnec – usnadňuje pečení venku.

Provedení bez nohou: díky rovnému dnu lze pekáč obzvlášť dobře umístit na rovný povrch – například je tak na grilovacím roštu blíže zdroji tepla. Promyšlené detaily: díky vedení teploměru lze zkontrolovat teplotu bez zvedání víka – pro snadné sejmutí víka se hodí zvedák víka Petromax. Pro příjemné jídlo samostatně nebo ve dvou: v ohništi ft3 lze připravit celé pokrmy – ideální pro malé kempingové výlety. Okamžitě připraven k použití: povrch hrnce je předem upraven, čímž odpadá první vypalování – vynikající vlastnosti litiny navíc zajišťují efektivní akumulaci tepla.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška4.72
Délka10.04
Šířka8.66
Číslo dílu402409
Modelka402409

7. Petromax

#ad

Petromax Startovací sada ft9 Dutch Oven s podstavci vč. zvedáku víka + tašky + pečující pasty + škrabka

#ad
Petromax #ad - 1 kus petromax škrabka na topeniště, 1 kus pečující/vypalovací pasty. Petromax hrnec na oheň – startovací sada ft9. 1 kus petromax taška na ft9. 1 kus petromax zvedák víka. 1 kus petromax ohniště - ft 9.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad
Výška9.45
Délka14.57
Šířka12.99
Číslo díluCOMBI SET PETROMAX

8. BBQ-Toro

#ad

V dřevěné bedně, Dutch Oven Set Outdoorová souprava na vaření z vypálené litiny, 7dílná.

#ad
BBQ-Toro #ad - V nádobí dutch oven se daří zcela lehce připravovat pokrmy jako jsou roštěná, chleba, dušená masa, koláče atd. Skládá se z dutch oven hrnce s rukojetí, grilovací desky, pánve atd. 8dílná souprava nádobí dutch Oven Set, předem vypálená litina. Včetně dřevěné krabice.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška9.06
Délka19.69
Hmotnost41.76
Šířka0.01
Číslo dílu2HTFS-67

9. Tocis Big BBQ

#ad

Velká litinová holandská trouba | hotový vypalovaný hrnec z litiny | prémiová holandská trouba se zvedákem víka| s nožičkami nebo bez nich

#ad
Tocis Big BBQ #ad - Díky otvoru teploměru je možná optimální kontrola teploty, aniž byste museli víko sundat. Okamžitě připraveno k použití: s touto sadou dutch oven můžete začít přímo! Originální litinový hrnec Big BBQ premium je hotový vypálený a chutnému pokrmu z grilovacího hrnce nestojí nic v cestě.

Rozměry: 6qt big bbq premium dutch oven 7, 5 cm, 3 litru se perfektně hodí pro 4-8 osob. Praktické: 4 cm hluboké víko hrnce s integrovanými nohami lze použít jako pánev nebo k servírování. Se zvedákem víka můžete bezpečně a pohodlně zvednout víko dutch Ovens a stojan na hrnec lze použít k odložení hrnce, víka a dalšího příslušenství pro grilování.

Grilovací konvice má hmotnost cca 4, 6 kg a víko váží 4 kg. Má vnitřní průměr 29, vnitřní výška je 10 cm. Včetně: naše příslušenství dutch oven je součástí dodávky. Vychutnejte si svou raketovou troubu venku s přáteli a rodinou. MateriÁl: předvypálená litina zajišťuje perfektní vedení tepla, které zajišťuje perfektní vaření na každém grilu a v skladovém ohni.
ZnačkaTocis Big BBQ #ad
VýrobceToCis Big BBQ #ad
Výška7.87
Délka14.37
Hmotnost8.82
Šířka0.01
Číslo díluJPEWJ-JS-1228-001
ModelkaGuernsey

10. BBQ-Toro

#ad

BBQ-Toro Dutch Oven Alpha Serie | 5,5 litru DO6AX, hrnec bez nožiček | již vypálený – preseasoned | litinový hrnec na vaření | pekáč se zvedákem víka

#ad
BBQ-Toro #ad - Ať už se jedná o ohniště, je mobilní a flexibilně použitelný. Dodatečný vysoký lesk i víko dutch oven má zvýšený okraj pro uhlí a další. Kromě toho má ucho pohodlnou spirálovou rukojeť. Již vypálené i dutch oven od bbq-toro jsou již vypálené a lze je okamžitě použít.

Součástí dodávky je podrobný návod český jazyk nelze zaručit, pokud je po použití nutné opakované vypálení. Princip i dutch oven reguluje díky své vysoké hmotnosti litiny nerovnoměrné teplo a umožňuje tak rovnoměrné vaření. Série alpha i zvláštností této řady dutch oven je, že vedle kónického okraje víka je také obroušena dosedací plocha víka na květináči.

Jednoduše položte žhavé uhlí, uhlíky nebo grilovací brikety na víko a pod hrnec a zážitek Dutch Oven může začít. Tak se dutch oven zavírá ještě lépe. Ten zajišťuje dobrou přilnavost. Co je to dutch oven? i těžký, se kterým lze všude vařit, dušit, tradiční, litinový hrnec a přesně vhodné víko, smažit, gril nebo táborák, smažit, dušit a péct.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška3.74
Délka11.61
Hmotnost16.09
Šířka11.61
Číslo díluDO6AX
ModelkaDO6AX