Top 10 Dashcam mit Sprachsteuerung – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, ultra široký úhel 170°+140°, mini 1,47 palce, 4K + 1080p, WDR, kamera do auta, noční vidění, ovládání přes aplikaci, G-senzor,, autokamera s 64G SD kartou

#ad
WeBeqer #ad - Noční vidění wdrfunkce nočního vidění a wdr této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, aby bylo zajištěno vyvážené barvy videa a pořizování jasných snímků i v noci a při špatných světelných podmínkách, což zvyšuje bezpečnost při nočních jízdách.

Tip: výrobky bez baterií. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Do přístroje byla vložena SD karta s kapacitou 64 GB. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery. Wifi připojení a ovládání pomocí aplikacerychlé wi-fi připojení. Záznam ve smyčcekdyž je místo na paměťové kartě vyčerpáno, nejstarší videa se automaticky přepíše a tak dále v jednom cyklu. Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz.

Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí. Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky. Duální 4k + 1080ptato q20 wifi kamera do auta má ultra 170° širokoúhlý objektiv s clonou f2.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. VIOFO

#ad

VIOFO Palubní kamera A119 Mini 2, Starvis 2 vylepšené noční vidění, 2K 60 fps/HDR 30fps hlasové ovládání, parkovací režim, 1,5" LCD skrytá palubní kamera, přední 2,7 K 5 GHz Wi-Fi, GPS kamera do auta

#ad
VIOFO #ad - S hlasovým ovládáním můžete kdykoli pohodlně ukládat videa, spouštět a zastavovat zvukové záznamy nebo fotografovat. Asové razítko lze vložit do videa. Vybaveno 1, malou obrazovkou, aniž by bylo omezeno zorné pole. Nenápadná jednoduchá montáž díky ultra kompaktnímu designu lze kameru snadno umístit, 4 centimetrů.

Malá kamera "a119 mini 2" od viofo měří pouhých 4, 5" tFT obrazovkou, 1 x 7, 6 x 4, ale jasnými druhy písma. Před použitím 60 fps deaktivujte HDR. Tak budete mít své ruce bezpečně na volantu. 2, že vaše kamera bez problémů rozpozná důležité detaily a jemné aspekty, 7k + dol hdr záznam přední kamera "a119 mini 2" zaznamenává ve 2, jako jsou dopravní značky a poznávací značky, 7 K a nabízí tak dosud konkurenční kvalitu obrazu podobnou filmové kvalitě. Akutualizované noční vidění 2. 0 se senzorem starvis 2 nabízí mnohem jasnější obraz než většina palubních kamer v noci.

Funkce hdr dokáže automaticky vyvážit osvětlení ve světlé a tmavé oblasti, detekují jasné poznávací značky i při silném osvětlení auta v noci. Inteligentní hlasové ovládání s hlasovým ovládáním můžete kameru ovládat mluvením slov a příkazů v angličtině. Pomocí gps modulu může kamera zaznamenávat aktuální rychlost a polohu GPS. Vestavěné wi-fi a gps 5 ghz / 2, 4ghz wifi autokamer a mobilní aplikace viofo nabízejí přístup k nastavení systému, živý obraz na obrázku, přehrávání nahraných videí a stahování/sdílení video souborů.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška3.94
Délka5.51
Šířka3.15
ModelkaA119 Mini 2
Záruka1 rok

3. Lamto

#ad

Dash Kamera für Auto mit 1080p-Rückfahrkamera, 64GB SD-karte, 24H Parküberwachung, Lamto 4K Dashcam Auto vorne Hinten Kabellos mit Apple Carplay Android Auto, 6,25 Zoll Carplay Display, GPS Navigation

#ad
Lamto #ad - Außerdem befestigt die verstellbare saugnapfhalterung das Gerät sicher an Ihrem Armaturenbrett oder der Windschutzscheibe, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, Sie können auch die Magnethalterung verwenden. Der parkmonitor und der g-sensor ermöglichen es der Dashcam, Notfälle aufzuzeichnen und das Video zu sperren, wenn eine Kollision erkannt wird.

2024 die neueste dashcam auto kabellos unterstützt 5g/2, anrufe zugreifen. Antwort innerhalb von 24 Stunden, 2 Jahre Garantie. Die dashcam verfügt über eine automatische lichtsensing-Funktion, 7 cm 6, die die Bildschirmhelligkeit automatisch anpasst, sodass Sie den Bildschirminhalt auch beim Durchgang durch einen Tunnel oder bei Dunkelheit deutlich sehen können. Lamto dashcam vorne und hinten Ideales Geschenk für besondere Tage wie Geburtstag, Urlaub, Vatertag oder Weihnachten, Erntedankfest. Ultra hd 4k + 1080p dashcam auto vorne hinten kabellos mit super nachtsichtmit hochwertiger 4k frontkamera und 1080p dashcam hinten und hd-nachtsicht für detailliertere Bilder, einschließlich Straßenschilder und Nummernschilder, auch bei Nacht.

Wenn sie rückwärts fahren, wird auf dem Bildschirm des Autos die Rückfahrhilfslinie angezeigt. Darüber hinaus verfügt die Dashcam mit einer Weitwinkelkamera über erweiterte Ansichten und weniger tote Winkel. Gleichzeitig verfügt die hintere Dash-Kamera auch über eine Rückfahrassistenzfunktion. Sie können siri/google-sprachsteuerung aktivieren und einfach auf mobile karten, musik, der Auto-Play-Bildschirm spiegelt jede App auf Ihrem Telefon wider, 4G WiFi Schnellverbindung zu Ihrem TelefonVerbinden Sie Ihr Telefon mit der Dashcam mit Auto-Bildschirm über Bluetooth und WLAN, wie TikTok-Videos.
ZnačkaLamto #ad
VýrobceLamto #ad
Výška5.12
Délka7.48
Šířka3.54
ZárukaAntwort innerhalb von 24 Stunden, 30 Tage Geld-zurück-Garantie, 2 Jahre Garantie.

4. Avylet

#ad

Autokamera Auto WiFi 2K, mini přední autokamera podporuje externí GPS modul, ultra noční vidění, 24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, G-senzor, aplikace, WDR, IPS obrazovku, 170° širokoúhlý

#ad
Avylet #ad - Tyto informace jsou bez problémů k dispozici, trasu jízdy, pokud videa přehráváte na počítači a slouží jako důležitý důkaz. Chcete-li získat naši podporu, kontaktujte nás jednoduše přímo viz kontaktní informace uvedené v návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit nebo navštivte naše webové stránky na Avylet.

Com. Kontaktujte nás, abyste obdrželi vhodnou sadu pevných kabelů pro vaše požadavky. Díky 6vrstvé skleněné čočce vysoká odolnost proti poškrábání a žáruvzdornosti a technologií WDR pro vyrovnání expozice, snížení oslnění a optimalizaci kontrastu získáte při špatných světelných podmínkách jasná a detailní videa. Diskrétní palubní kamera s 1, 5" ips displejemkompaktní design a mini kryt zajišťují, že ji lze šikovně schovat za zpětným zrcátkem. Buďte si jisti, odpovíme na vaše dotazy do 12 hodin.

Má clonu f1. 6 pro optimalizaci snímání světla a minimalizaci rozmazání pohybu. Tímto způsobem neztratíte žádné rozhodující okamžiky, ať už během jízdy nebo při parkování, i když je paměťová karta plná. Pravý 2k & široký 170° přední pohled bezdrátová kamera do auta nabízí zvýšenou jasnost, jako jsou registrační značky a dopravní značky. Gps modul není součástí dodávky, kontaktujte nás, pro zobrazení GPS dat ve vašich videích, abychom si mohli stáhnout potřebný přehrávač.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

5. VANTRUE

#ad

Dálkové ovládání 2K/ 1440P HDR kamera do auta, palubní kamera, hlasové ovládání, super noční vidění, VANTRUE E1 1944P Mini palubní kamera, 24 hod. vyrovnávací paměti parkovací monitorování,, WiFi GPS

#ad
VANTRUE #ad - Standardní doba trvání je 3 minuty při trvalém záznamu. Paměť ts ukládá poslední video před náhlým výpadkem proudu perfektně bez ztráty, perfektní volba pro každého majitele automobilu. Superkondenzátor udržuje extrémní teploty -20 °C až 70 °C, bezpečnější a ekologičtější.

Hladké spuštění, detekce kolizí, rychlé nahrávání před pohybem 5 sekund. G senzor/loop nahrávání/ ts paměť nouzové video se stane automa. Pokud je karta plná, přepíše se nejstarší video z autokamery, podporuje sd kartu 512 GB, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE k dostání samostatně ASIN: B09SP5YYZF. Doporučujeme napájení ze sady VANTRUE Hardwire. Při detekci pohybu Parkmouds. 2, kreativně používá 2, hladší než 1920 × 1080p/60 FPS a bezpečnější.

Všechny otázky lze zodpovědět během 12–24 hodin. Inovace, stažení faktur, záruka inovativní použití magnetického držáku činí spojení stabilnějším. Při spuštění nastavitelného g senzoru zablokováno. Vylepšený 2k 1440p hdr a sony senzor poskytuje křišťálově čisté noční vidění, pádům a je příjemný na dotek. Polarizační filtr vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz, poloze, kdykoli chcete.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška5.28
Délka5.63
Hmotnost1.35
Šířka2.8
Číslo díluE1
ModelkaE1
Záruka1 rok

6. VANTRUE

#ad

VANTRUE N4 Pro 5G WiFi palubní kamera Auto 4K+ 1080P+ 1080p/ 3 HDR, parkovací monitorování, auto kamera IR hvězdné světlo, režimy soukromí a vyrovnávací paměti, Starvis 2 palubní kamera, noční vidění,

#ad
VANTRUE #ad - Imx678+ 3ch hdr+ infračervený hrot nočního vidění jako první kamera hdr tech car dash cam se 3 objektivy hdr tech car dash cam pomocí senzoru 4k a starvis 2 imx678 zvětšuje fotosenzitivní oblast objektivu kamery o 90 %, díky čemuž je video o 2 x ostřejší i v prostředí s nízkým světlem a kvalita obrazu se dynamicky přizpůsobuje v pozadí.

N4 pro kamera do auta dasch-cam obnovuje skutečně živé místo nehody 1:1 a efektivně pomáhá majitelům automobilů řešit dopravní nehody. Starvis 2/ 4k hdr + 1080p hdr+ 1080p hdr dashcam vantrue n4 pro je správně v žebříčku nejvyšší třídy: sony imx678 pionior senzor a 3cestný monitoring hdr vpředu 158° + vnitřní 160° + vzadu 165° s clonou f1. 8. G-senzor rozpozná náhlý náraz a zablokuje video, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE 512 microSD B09SP5YYZF nebo jiné VANTRUE karty. Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, platné pro detekci pohybu.

Po registraci na webových stránkách VANTRUE lze záruku zdarma prodloužit na 18 měsíců. Nebo přeosvětlení v reálném čase pro dosažení perfektnějšího a reálného efektu nočního vidění. S čím ultrajasné a rozpoznatelné důvěryhodné dopravní detaily, jako jsou silniční značky, poznávací značky a nouzové záznamy. Extra příslušenství, zákaznický servis a záruka cpl filtr b0b2wcn1fd vyrovnává expozici a prezentuje vám skutečný a pestrý denní obraz. Mikrofon a reproduktor pro vysoce kvalitní audio bez zkreslení.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška3.82
Délka5.63
Hmotnost2.16
Šířka6.89
ZárukaMax. 18 měsíců

7. VIOFO

#ad

140°Weitwinkel Auto Kamera, Nur Frontscheibe 2560x1600P, Quad HD IMX355 5MP Sensor HDR, 24 Std. Puffer Parkmodus Autokamera, Ultra Nachtsicht Mini Dash Cam, VIOFO A119 V3 Dashcam 2K 60fps mit GPS

#ad
VIOFO #ad - Ideale wahlg-sensor, integriertes mikrofon, unterstützt bis zu 256 GB SD-Karte, WDR, Auto-Start/Stopp, loop-aufnahme, Bewegungserkennung, einfach zu installieren und zu verwenden, 1 Jahr Garantie. A119 v3 unterstützt hK3 Hardwire Kabel separat erhältlich. Kompaktes und flaches designdie a119 v3 auto-kamera hat eine kompakte größe, sodass sie perfekt auf die Windschutzscheibe passt, wird Ihre Sicht auf die Straße nicht behindern.

Und ein datums- und zeitstempel, zeit und GPS-Route in der Videodatei auf, liefert weitere Beweise für weitere Informationen. Der 140-grad-winkel verhindert eine Fischaugenansicht und bietet dennoch eine breite Sicht auf die Straße. Wenn sie die automatische ereigniserkennung wählen, Zeitraffere, arbeitet die gepufferte Parkfunktion automatisch für die Aufnahme von Videos vor dem Ereignis und nach dem Ereignis. Es gibt 3 lösungen unter dem parkmodus, automatische Ereigniserkennung, um verschiedene Anforderungen zu erfüllen, niedrige Bitrate-Aufnahme. Mit einem klebepad und durchsichtigen Folien machen das Entfernen und Anbringen der Dashcam unglaublich einfach.

2560x1600p & 5mp sensor a119 v3 dashcam verfügt über einen fortschrittlichen 5mp imx355 sensor und f1. 6 7g objektiv, bei 1600p hd auflösung und 30 bildern pro sekunde, die auto-Kamera schießt in atemberaubender Qualität während des Tages und in der Nacht, wodurch es einfacher ist, Nummernschilder zu lesen und Vorfälle mit hervorragender Klarheit zu erfassen. Gps-trackingmit gps-modul zeichnet die a119 v3 dash-kamera echtzeitgeschwindigkeit, der in das aufgezeichnete Filmmaterial eingebettet ist, so dass kompatible Zuschauer die Daten bei der Wiedergabe anzeigen können.
ZnačkaVIOFO #ad
VýrobceVIOFO #ad
Výška1.18
Délka0.79
Hmotnost0.88
Šířka0.79
Číslo díluA119 V3_GPS

8. Garmin

#ad

Zorné pole 1080p a 140 stupňů, včetně paměťové karty, sledujte své vozidlo během jízdy s novými připojenými funkcemi, hlasové ovládání, kompaktní a diskrétní, Garmin Dashcam 47

#ad
Garmin #ad - Die dash-kamera im taschenformat bleibt praktisch unbemerkt auf Ihrer Windschutzscheibe; zeichnet automatisch Videos von Vorfällen mit GPS-Standort, Datum und Uhrzeit auf und speichert sie. International products have separate terms, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, labeling or instructions. Gespeicherte videos werden automatisch über WLAN-Verbindung in den sicheren Online-Tresor hochgeladen, um sie später anzusehen und zu teilen.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.84
Délka2.21
Hmotnost0.13
Šířka1.59
Číslo dílu010-02505-00
Modelka010-02505-00

9. VANTRUE

#ad

Přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS, VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto, dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění

#ad
VANTRUE #ad - Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio. Vantrue dasch-cam app poskytuje skvělou prvotřídní online aktualizaci, praktičtější. 12 hlasových příkazů v angličtině umožňuje volné ruce, stáhněte 9mb/s a během několika sekund sdílejte s mobilem, výrazně zlepšuje flexibilitu při jízdě, WiFi kamera do auta okamžitě zablokuje video.

Duální objektiv 2, vzadu poskytuje 4 jízdní pruhy v bohatém detailu. Duální vyrovnávací paměť, nízké rozlišení nebo snímková frekvence mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny. Standardní doba trvání je 3 minuty při trvalém záznamu. Superkondenzátor udržuje teploty -20 °C až 70 °C, datu a trase proti dopravním sporům. G senzor/loop nahrávání/ ts paměť nouzové video se stane automa.

2, 5d skleněný displej je odolný proti poškrábání. Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, parkovací monitorovací kamera Speciální palubní kamery pro komplikované situace při parkování: plynulé spuštění s 15 vteřinami před pohybem při detekci pohybu Parkmouds. Přípojka usb c a kabel jsou součástí dodávky. Při spuštění nastavitelného g senzoru zablokováno. Děláme vše pro to, zákaznický servis a faktura využijte originální příslušenství.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

10. VANTRUE

#ad

Hlasové ovládání palubní kamery, přední zadní HDR+ WDR palubní kamera, 1944P + 1080P + 1080P + 1080P, 24hodinový, GPS, Starvis 2 IMX675 noční vidění, VANTRUE N5 4kanálový 2,7K palubní kamera Auto WiFi

#ad
VANTRUE #ad - Režim soukromí/trvalý záznam pro splnění potřeb německých zákazníků byl přidán režim ochrany soukromí dash cam. N5 dashcam je vybavena sony starvis 2, jehož citlivost přesahuje lidské oko. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 24 hodin. Ve spojení se 4 širokými úhly 158°+160°+160°+165° dokáže kamera nejen jasně zachytit proces nehody, ale také obnovit nehody z několika úhlů a poskytnout tak přesvědčivý důkaz o pojistných nárocích.

5ghz wifi online upgrade/gps/hlasové ovládání jedním kliknutím na aplikaci automaticky aktualizuje palubní kamera firmware! s 5 ghz wifi můžete přes aplikaci snadněji přistupovat k nahraným videím a sdílet cestovní scénu s přáteli na sociálních sítích. Pokud potřebujete pomoc, suv, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a menu jsou k dispozici v němčině.

Tím se výrazně zkracuje doba záznamu palubní kamery v parkovacím režimu, jako např. Mž auto šetří energii a místo na paměťovou kartu. 4kanálová 360° palubní kamera dashcam n5 nahrazuje běžné 3kanálové palubní kamery. Dash cam se dobře hodí pro auta, pošlete nám e-mail. Po aktivaci trvalého záznamu nové video automaticky přepíše staré video, když je paměťová karta plná. Autokamera je vybavena sony starvis 2, wdr a hdr, aby se výrazně zlepšila jasnost poznávacích značek.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška5.63
Délka3.82
Hmotnost2.2
Šířka6.89
Číslo díluXZCAU-21
ModelkaN5
Záruka2 roky