Top 10 Damast Küchenmesser – Kuchařské nože

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wolfblood

#ad

Wolfblood PRO damaškový nůž damaškový kuchyňský nůž L 23 cm profesionální nůž Santoku z 67 vrstev damaškové oceli a VG10 univerzální nůž čepel I kuchyňský nůž, šéfkuchařský nůž s dřevěnou rukojetí,

#ad
Wolfblood #ad - Do 24 hodin obdržíte od našeho servisního týmu okamžitě odpověď nebo pro Vás uspokojivé řešení. Pro maximální stabilitu je naše rukojeť damaškového nože uvnitř pevně spojena s průběžnou čepelí. Naši odborníci kontrolují každý detail ručně, že damaškový nůž Santoku může bez námahy krájet celou řadou přísad ryby, od ostrosti čepele až po tvarovou přesnost rukojeti.

Díky tomu je náš damaškový nůž velmi praktický a hodí se jak pro velké, 00 cm a délku čepele nože 13, tak i praváci. Každý damaškový nůž je unikát: jedinečná struktura damaškové oceli a dřevěné rukojeti činí z každého damaškového kuchařského nože unikát a tím opravdové umělecké dílo. Navíc jej mohou používat jak leváci, 00 cm. Ergonomický design: naše profesionální kuchařské nože jsou nejen esteticky atraktivní, ale také neuvěřitelně funkční.

Tento damascenský kuchyňský nůž je bezpochyby zlatým hřebem každé kuchyně. Přesvědčte se sami. Vysoce kvalitní čepel vg 10 propůjčuje mimořádnou tvrdost 60 ±2 hrc, zelenina a ovoce, což znamená, maso, aniž by ztratil ostrost. Pokud máte dotazy nebo problémy týkající se Vašeho damaškového nože, neváhejte nás kontaktovat. Každá čepel damaškového nože je ručně broušena na 18° a prochází pečlivou kontrolou kvality v našem sídle v Rosenheimu.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.24
Šířka0.39
ModelkaWolfblood 5 Inch Kiritsuke

2. Wolfblood

#ad

Dárková krabička a ochrana, Wolfblood PRO damaškový nůž damaškový kuchyňský nůž XL 31 cm Profi Santoku nůž z 67 vrstev damaškové oceli a VG10 nůž čepel I kuchyňský nůž Santoku s dřevěnou rukojetí

#ad
Wolfblood #ad - Design našich damaškových nožů je chráněn. Jedinečný zákaznický servis: my v lh lifestyle se sídlem v rosenheimu jsme si dali za nejvyšší úkol poskytovat jedinečný zákaznický servis. Navíc jej mohou používat jak leváci, 00 cm a délku čepele nože 17, 5 cm. Damaškový nůž detaily: náš profesionální damaškový kuchyňský nůž má délku nože 31, tak i malé ruce.

Díky tomu je náš damaškový nůž velmi praktický a hodí se jak pro velké, tak i praváci. Ergonomický design: naše profesionální kuchařské nože jsou nejen esteticky atraktivní, ale také neuvěřitelně funkční. Díky nepřilnavým chladičům na extrémně ostrých čepelích se krájený materiál nelepí a můžete pracovat bez únavy. Jedinečná ostrost a kvalita z bavorské ruky: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pečlivě vybrané 67 vrstev damaškové oceli. To platí samozřejmě také dlouho po zakoupení nože.

Ručně broušená rukojeť z pravého dřeva pakka je ergonomicky tvarovaná a přináší tak univerzální nůž damaškový v ruce do perfektní rovnováhy. Damaškový nůž šéfkuchaře se dodává v luxusní dárkové krabičce spolu s ochranou čepele a hodí se tak perfektně jako nápad na dárek pro každou příležitost. Pro maximální stabilitu je naše rukojeť damaškového nože uvnitř pevně spojena s průběžnou čepelí. Každá čepel damaškového nože je ručně broušena na 18° a prochází pečlivou kontrolou kvality v našem sídle v Rosenheimu.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.9
Šířka0.39
ModelkaWolfblood 7 Inch Kiritsuke

3. Wolfblood

#ad

Wolfblood PRO damaškový nůž damaškový kuchyňský nůž XL 33 cm profesionální šéfkuchařský nůž z 67 vrstev damaškové oceli a VG10 univerzální nůž čepel I šéfkuchařský nůž Santoku nůž s dřevěnou

#ad
Wolfblood #ad - Ergonomický design: naše profesionální kuchařské nože jsou nejen esteticky atraktivní, ale také neuvěřitelně funkční. Damaškový nůž šéfkuchaře se dodává v luxusní dárkové krabičce spolu s ochranou čepele a hodí se tak perfektně jako nápad na dárek pro každou příležitost. Ručně broušená rukojeť z pravého dřeva pakka je ergonomicky tvarovaná a přináší tak univerzální nůž damaškový v ruce do perfektní rovnováhy.

Díky nepřilnavým chladičům na extrémně ostrých čepelích se krájený materiál nelepí a můžete pracovat bez únavy. Tento damascenský kuchyňský nůž je bezpochyby zlatým hřebem každé kuchyně. Design našich damaškových nožů je chráněn. Jedinečný zákaznický servis: my v lh lifestyle se sídlem v rosenheimu jsme si dali za nejvyšší úkol poskytovat jedinečný zákaznický servis. Každý damaškový nůž je unikát: jedinečná struktura damaškové oceli a dřevěné rukojeti činí z každého damaškového kuchařského nože unikát a tím opravdové umělecké dílo.

Jedinečná ostrost a kvalita z bavorské ruky: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pečlivě vybrané 67 vrstev damaškové oceli. Naši odborníci kontrolují každý detail ručně, maso, což znamená, od ostrosti čepele až po tvarovou přesnost rukojeti. Vysoce kvalitní čepel vg 10 propůjčuje mimořádnou tvrdost 60 ±2 hrc, zelenina a ovoce, že damaškový nůž Santoku může bez námahy krájet celou řadou přísad ryby, aniž by ztratil ostrost.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.28
Šířka0.39
ModelkaWolfblood 8 Inch Kiritsuke Chef

4. Wolfblood

#ad

Dárková krabička a ochrana čepele, Wolfblood Damaškový nůž Santoku nůž L 24 cm profesionální kuchařský nůž ze 67 vrstev damaškové oceli a VG10 univerzální nůž, čepel I damaškový kuchyňský nůž, nůž santoku s dřevěnou rukojetí

#ad
Wolfblood #ad - Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a suši v kuchyni.

Design našich damaškových nožů je chráněn! Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy. Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ± 2 HCR. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování.

Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního – kuchyňský nůž je vyroben z dřeva Pakka a ručně broušen. Detaily nože: profesionální nůž santoku s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 24, 00 cm a délku čepele nože 13, 00 cm. Díky tomu zůstane damascenský profesionální nůž velmi dlouho ostrý.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška14.57
Délka9.45
Hmotnost0.26
Šířka1.18
Číslo dílujpxy-0226-183
ModelkaWolfblood 5 Inch Santoku

5. Wolfblood

#ad

Dřevěnou rukojetí, dárkovou, Wolfblood Sada damaškových nožů 3 ks 32 cm, 26 cm a 20 cm profesionální damaškové kuchyňské nože z 67 vrstev damaškové oceli I se šéfkuchařským nožem, kancelářským nožem

#ad
Wolfblood #ad - Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena. Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a sushi v kuchyni.

Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Super dárek – nápad: sada damaškových nožů wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá. Design naší sady kuchařských nožů je chráněn.

Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž chef nůž: 32, malý kuchařský nůž nůž: 26, 00 cm, 00 cm a kancelářský nůž nůž: 20, 00 cm/čepel: 9, 00 cm/čepel: 19, 00 cm/čepel: 14, 00 cm. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška1.18
Délka14.17
Hmotnost0.99
Šířka6.5

6. Wolfblood

#ad

Wolfblood Damaškový nůž Santoku XL 30 cm profesionální kuchařský nůž z 67 vrstev damaškové oceli & VG10 univerzální nůž čepel I damaškový kuchyňský nůž, dárková, nůž Santoku s dřevěnou rukojetí

#ad
Wolfblood #ad - Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni. Design našich damaškových nožů je chráněn. Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z 67 vrstev damaškové oceli vg 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR.

Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena. Díky tomu zůstává profesionální damascenský nůž velmi dlouho ostrý. Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž wolfblood je perfektní nápad na dárek k narozeninám nebo k Vánocům.

Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Detaily nože: profesionální nůž santoku s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 30, 00 cm a délku čepele nože 16, 50 cm. Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Hmotnost0.42
ModelkaWolfblood 7 Inch Santoku

7. Wolfblood

#ad

Wolfblood Damaškový nůž Kuchyňský nůž XL 32 cm profesionální kuchařský nůž z 67 vrstev damaškové oceli & VG10 univerzální nůž čepel I damaškový kuchyňský nůž a šéfkuchařský nůž s dřevěnou rukojetí,

#ad
Wolfblood #ad - Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze damaškový nůž Santoku darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena.

Vlastnosti: náš damaškový kuchyňský nůž je vyroben z 67 vrstev damaškové oceli vg 10 a dosahuje stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Asijský nůž je velmi vhodný pro muže i ženy. Design našich damaškových nožů je chráněn. Díky tomu zůstává profesionální damascenský nůž velmi dlouho ostrý.

Detaily nože: profesionální šéfkuchařský nůž s rukojetí z pravého dřeva má délku nože 32, 00 cm a délku čepele nože 19, 00 cm. Super dárek – nápad: univerzální kuchařský nůž wolfblood je perfektní nápad na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Univerzální nůž se hodí zejména pro přípravu masa, ryb, ovoce, zeleniny a sushi v kuchyni.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška1.38
Délka12.6
Hmotnost0.66
Šířka0.12
Číslo díluDE-EK-497

8. Palatina Werkstatt

#ad

Nůž Kai Shun – nůž Tim Mälzer Premier Serie – Nakiri nůž TDM 1742 – ultraostrý japonský nůž + 100% ručně vyráběné krájecí prkénko unikát

#ad
Palatina Werkstatt #ad - Tento nůž nesmí chybět v žádné kuchyni. K krájení ovoce, zeleniny nebo bylin. Ideální dárek: ideální dárková sada pro vás i pro něj. Ručně vyrobeno: ručně vyrobené krájecí prkénko šetrné k čepeli 30 x 18 cm vyrobeno ze sudů starých vinných sudů, oboustranně použitelné a velmi robustní, každý kus je unikát. Kai shun nůž: s 14 cm čepelí z 32vrstvé damaškové oceli, praktický, lehce neuvěřitelně ostrý.
ZnačkaPalatina Werkstatt #ad
Hmotnost0.37

9. KAI

#ad

KAI 'Shun Classic' kolekce.

#ad
KAI #ad - Erná rukojeť. Víceúčelový nůž. 61±1 hrc, 0 % uhlík, 1, 1, 5 % kobalt. Délka čepele: 15, 0 cm. Damašková ocel.
ZnačkaKAI #ad
VýrobceKai Europe #ad
Výška0.6
Délka10.75
Hmotnost0.31
Šířka1.37
Číslo díluDM0701
ModelkaDM0701

10. Zwilling

#ad

200 mm, Šéfkuchařský nůž Twin Pollux od Zwilling

#ad
Zwilling #ad - Ideální pro profesionální a amatérské kuchaře: kuchařský nůž délka čepele: 20 cm na krájení masa, zeleniny a sekání a vážení bylin, ryb, koření atd.

Vysoce kvalitní zpracování nože: dlouhotrvající ostrost, stabilita a flexibilita díky ledem tvrzené čepeli FRIODUR. Rozsah dodávky: 1x zwilling kuchařský nůž, hmotnost: 205 g, materiál: nerezová speciální ocel/plastová rukojeť, Twin Pollux, délka čepele: 20 cm, 1001364. Made in germany – ražené ze speciální nerezové oceli, odolné proti korozi, robustní plastová rukojeť v designu se třemi nýty, dlouhá životnost, doporučujeme mýt ručně. Pohodlná a bezpečná manipulace: ergonomická a protiskluzová rukojeť, vyvážené rozložení hmotnosti čepele a rukojeti pro snadné řezání.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška0.79
Délka13.5
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Číslo dílu1001364
Modelka1001364
Záruka2 roky.