Top 10 Apple Watch Solo Loop – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOHAVING

#ad

Weiches Silikon, 3, 6, 45 mm, Zubehör für iWatch Serie 1, 9, 42 mm, SE, kompatibel mit Apple Watch-Armbändern, laserbedruckt, 5, 8, Leopardenmuster, 4, 44 mm, 2, 7, Armband mit Geparden-Gravur

#ad
WOHAVING #ad - Das silikon-ersatz-sportarmband für damen und herren, schlichtes design – sportarmbänder für iWatch Watch 38 mm 40 mm mit klassischem, verfügt über ein graviertes Design, elegantem Look, kontrastierende Schattierungen, Ihr iWatch-Band zu verschönern und Ihren einzigartigen Geschmack hervorzuheben. Einzigartiges sport-silikonband mit größerer Flexibilität und Breite, leicht und umweltfreundlich, die beste gute Wahl für Sport oder Bewegung.

42 mm/44 mm/45 mm passt für handgelenke von 13, mit 12 löchern auf dem Band, 4 cm bis 17, es ist verstellbar für verschiedene Handgelenkgrößen.3er-pack schmale sport-bänder - personalisieren sie mit iwatch mit diesen lustigen Farbbändern, um Ihre Stimmung und Ihr Outfit im täglichen Leben anzupassen. Beste wahl für freizeit und sport hochwertige pin-and-loop-verschlüsse sorgen für einen sicheren sitz, stellen sicher, dass ihre uhr stabil und sicher ist, ohne Probleme für die meisten Sportarten. Dies ist sicher ein geschenk, das Mädchen oder Jungen gefallen wird, die alles haben oder vielleicht einfach alles wollen. Originelles stilvolles, um ihre iwatch zu personalisieren und zu ihrer stimmung und ihrem outfit im täglichen leben zu passen, pin-and-Tuck-Verschluss-Design sorgt für eine saubere Passform.

Flexibel und leicht. Diese silikonbänder sind aus strapazierfähigem, weichem Silikon, elastisch, wodurch sich dieses Silikon-Uhrenarmband extrem bequem und sanft anfühlt. Zum patent angemeldet! silikonband mit geparden-gravur: das weiche und hochwertige silikon-sportuhrenarmband ist langlebig, elegante Ersatz-Armband ist kompatibel mit allen Serien von Apple Uhren Modell 1–9 & SE; Smart Watch iWatch Serie 1/2/3/4/5/6/SE/7 erhältlich in allen Größen 42 mm, weich und bequem, schmutzabweisend, flexibel, stilvoll, wasserdicht und schweißfest und schweißfest.
ZnačkaWOHAVING #ad
VýrobceWOHAVING #ad

2. Apple

#ad

Grafitový milánský tah, 45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli grafitové, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu

#ad
Apple #ad - Vždy a všude. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone.

Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Udělejte si ekg.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKL33FD/A
ModelkaMKL33FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, 45 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve zlaté barvě, zlatý milánský tah

#ad
Apple #ad - S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma.

Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.

Udělejte si ekg. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Vždy a všude.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluMKJY3FD/A
ModelkaMKJY3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

4. Apple

#ad

Apple Pásek k hodinkám – sportovní náramek – 45 mm – olivově zelený – jedna velikost

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Šířka2.91
Číslo díluMR2T3ZM/A
ModelkaMR2T3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. Apple

#ad

Midnight – standardní, Apple Watch 45 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

6. Apple

#ad

Regular, Apple Hodinky 41 mm sportovní náramek, jetel

#ad
Apple #ad - Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.

Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU73ZM/A
ModelkaMKU73ZM/A
Záruka1 rok

7. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm sportovní náramek, polární hvězda – standardní

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost.

Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom úžasně měkký. Náramky o průměru 41 mm se hodí k 38 mm a 40 mm pouzdru, 45 mm náramky k 42 mm a 44 mm krytům. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní náramek dodává se s díly pro S/M & M/L.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.24
Šířka5
Číslo díluMKU93ZM/A
ModelkaMKU93ZM/A
Záruka1 rok

8. Apple

#ad

Apple Watch 44 mm sportovní řemínek – Black Unity – standardní

#ad
Apple #ad - Sportovní náramek vyrobený ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je robustní, překvapivě měkký a disponuje pinovým uzávěrem s laserovým gravírováním "Truth.

Apple sportovní řemínek k hodinkám přizpůsobitelný pro délky S/M nebo M/L. Solidarity. ". Sportovní náramek black unity je inspirován panafrickou vlajkou, symbolem jednoty a sounáležitosti v rámci africké diaspory. Vaše vize spravedlivějšího světa inspiruje naše nasazení v boji proti výzvám a znevýhodněním, které dnes ještě existují. Vlajka znamená oběti, které musely opakovaně přinášet generace mužů a žen. Power. Apple podporuje organizace, které se zasazují o podporu rasové spravedlnosti a spravedlnosti. Běžný – náramek pro obvod 140–210 mm.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.47
Délka11.5
Hmotnost0.24
Šířka2.91
Číslo díluMJ4W3ZM/A
ModelkaMJ4W3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

9. Apple

#ad

Půlnoc – standardní, Apple Watch 41 mm sportovní náramek

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm.

Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.7
Délka4.9
Hmotnost0.15
Šířka5
Číslo díluMKU83ZM/A
ModelkaMKU83ZM/A
Záruka1 rok

10. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm Sport Loop – polární hvězda

#ad
Apple #ad - Se suchým zipem jej můžete zcela jednoduše a rychle přizpůsobit. Sportovní řemínek je měkký, prodyšný a lehký. Dvouvrstvá nylonová tkanina má na vnitřní straně husté švy. Slouží jako měkké polstrování a současně umožňuje pronikání vlhkosti ven. Uzavírací proužky na zadní straně jsou pevně zapracované a nabízejí ještě stabilnější držení.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška5.91
Délka3.94
Hmotnost0.15
Šířka3.94
Číslo díluMPL73ZM/A
ModelkaMPL73ZM/A
Záruka1 rok výrobce